KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (597)

Hale stalowe, przemysłowe, biurowe, namiotowe wynajem Gdańsk, Gdynia, pomorskie, trójmiasto****

ASAG firma oferuje konstrukcje do różnego rodzaju zastosowań, takie jak: hale stalowe, hale przemysłowe, hale biurowe, hale warsztatowe a także sportowe, magazynowe i rolnicze. Także hale namiotowe wynajem na imprezy masowe. Zapraszamy do poznania oferty - hale stalowe, Gdynia, Gdańsk, Żukowo, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://hale.biz.pl/ - 2 Cze 2017

Hall-System****

Witryna firmą budowlanej świadczącej usługi w budownictwie hal przemysłowych. Na stronie informacje o firmie, realizacjach, technologii i inne działy.

http://www.hall-system.pl/ - 22 Wrz 2005

HalSystem****

Halsystem, budownictwo Warszawa - magazyny, hale sportowe, budynki przemysłowe, hale wystawowe, supermarkety, hale wielofunkcyjne. Dostarczamy konstrukcje stalowe o podwyższonej wytrzymałości firmy Astron oraz konstrukcje i hale stalowe innych firm.

http://www.halsystem.com.pl/ - 5 Cze 2014

HT-BOX - składane kontenery magazynowe****

Dzięki firmie HT-BOX można zakupić składane kontenery magazynowe. Przedsiębiorstwo oferuje obiekty w wielu rozmiarach. Siedziba znajduje się w Świdwinie.

http://ht-box.com/ - 19 Lip 2017

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.****

Inżynierska firma projektowo-doradcza, dostarczająca usługi w obszarach: Ropa i Gaz, Energetyka i Ochrona Klimatu, Inżynieria Środowiska, Infrastruktura Transportowa.

http://www.poland.ilf.com/ - 7 Sie 2014

Infrastruktura drogowa****

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu i transferowaniu technologii stosowanych w budownictwie inżynieryjnym oraz przemysłowym. Nasza oferta obejmuje systemy nawierzchni szynowych, chemię budowlaną dla infrastruktury i przemysłu. Proponujemy także takie rozwiązania z zakresu transferu technologii, jak m.in. systemy sprzedaży biletów, systemy informacji pasażerskiej i systemy łączności. Ponadto oferujemy engineering, czyli np. budownictwo mostowe i drogowe.

http://www.tinescg.com/ - 23 Paź 2014

INMET Konstrukcje Sp. z o.o. - producent konstrukcji stalowych****

Firma INMET Konstrukcje Stalowe Sp. z o. o. to ceniony na rynku producent form i konstrukcji stalowych. Nasze marki służą do łączenia elementów żelbetowych podczas budowy hali czy magazynu.

http://www.inmetkonstrukcje.pl/ - 1 Lis 2016

InoxPOL****

Firma inoxPOL zajmuje się produkcją drzwiczek rewizyjnych i komponentów do gastronomii oraz mebli. W prowadzonym sklepie internetowym znajdują się również skrzynki gazowe i przeznaczone na listy, a także inne wyroby ze stali nierdzewnej.

http://www.inoxpol.net/ - 25 Sie 2018

Instalacje elektryczne - Bełchatów****

Wykonamy dla Państwa nową i naprawimy istniejącą instalację elektryczną i odgromową w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju instalacjami elektrycznymi wraz automatyką inteligentnych budynków. Realizujemy kompleksowo usługi elektryczne zaczynając od projektowania, poprzez wykonawstwo i nadzór kończąc. Głównym obszarem naszego działania jest Bełchatów i okolice, ale nasze projekty wykonywaliśmy w całej Polska.

http://www.elektroteam.com.pl/ - 6 Kwi 2013

Instalexport S.A. Leszno****

Strona prezentująca oddział firmy budowlano-montażowej z Leszna. Firma wykonuje między innymi instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne i hydrantowe. Strona zawiera szczegółową ofertę oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.instalexport-leszno.pl/ - 21 Lis 2001