KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (593)

HalSystem****

Halsystem, budownictwo Warszawa - magazyny, hale sportowe, budynki przemysłowe, hale wystawowe, supermarkety, hale wielofunkcyjne. Dostarczamy konstrukcje stalowe o podwyższonej wytrzymałości firmy Astron oraz konstrukcje i hale stalowe innych firm.

http://www.halsystem.com.pl/ - 5 Cze 2014

HT-BOX - składane kontenery magazynowe****

Dzięki firmie HT-BOX można zakupić składane kontenery magazynowe. Przedsiębiorstwo oferuje obiekty w wielu rozmiarach. Siedziba znajduje się w Świdwinie.

http://ht-box.com/ - 19 Lip 2017

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.****

Inżynierska firma projektowo-doradcza, dostarczająca usługi w obszarach: Ropa i Gaz, Energetyka i Ochrona Klimatu, Inżynieria Środowiska, Infrastruktura Transportowa.

http://www.poland.ilf.com/ - 7 Sie 2014

Infrastruktura drogowa****

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu i transferowaniu technologii stosowanych w budownictwie inżynieryjnym oraz przemysłowym. Nasza oferta obejmuje systemy nawierzchni szynowych, chemię budowlaną dla infrastruktury i przemysłu. Proponujemy także takie rozwiązania z zakresu transferu technologii, jak m.in. systemy sprzedaży biletów, systemy informacji pasażerskiej i systemy łączności. Ponadto oferujemy engineering, czyli np. budownictwo mostowe i drogowe.

http://www.tinescg.com/ - 23 Paź 2014

INMET Konstrukcje Sp. z o.o. - producent konstrukcji stalowych****

Firma INMET Konstrukcje Stalowe Sp. z o. o. to ceniony na rynku producent form i konstrukcji stalowych. Nasze marki służą do łączenia elementów żelbetowych podczas budowy hali czy magazynu.

http://www.inmetkonstrukcje.pl/ - 1 Lis 2016

Instalacje elektryczne - Bełchatów****

Wykonamy dla Państwa nową i naprawimy istniejącą instalację elektryczną i odgromową w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju instalacjami elektrycznymi wraz automatyką inteligentnych budynków. Realizujemy kompleksowo usługi elektryczne zaczynając od projektowania, poprzez wykonawstwo i nadzór kończąc. Głównym obszarem naszego działania jest Bełchatów i okolice, ale nasze projekty wykonywaliśmy w całej Polska.

http://www.elektroteam.com.pl/ - 6 Kwi 2013

Instalexport S.A. Leszno****

Strona prezentująca oddział firmy budowlano-montażowej z Leszna. Firma wykonuje między innymi instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne i hydrantowe. Strona zawiera szczegółową ofertę oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.instalexport-leszno.pl/ - 21 Lis 2001

Instrukcje bhp****

Sklep internetowy z oznakowaniami, instrukcjami bhp, tablicami budowlanymi oraz piktogramami. Sklep internetowy znakowo.pl posiada w swojej ofercie pełen asortyment znaków i oznakowań, potrzebnych przedsiębiorcom do oznakowania swoich hali i magazynów. Wysoka jakość oferowanych produktów, to zaleta sklepu znakowo.pl - serdecznie zapraszamy

http://znakowo.pl/ - 30 Kwi 2013

Izolacja dachu****

Firma oferuje nowoczesne technologie nakładania powłok izolacyjnych z pianki poliuretanowej na dachach płaskich. System posiada szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym. Szczególnie zalecany do wykonania hydroizolacji, izolacji komór chłodniczych - przechowalniczych, kurników, chlewni czy izolacji przeciwskropleniowych hal przemysłowych jak również ocieplania poddaszy użytkowych.

http://www.eko-pur.pl/ - 13 Gru 2013

Jampol - budownictwo przemysłowe****

Przedsiębiorstwo budowlane JAMPOL zaprasza do współpracy w zakresie budownictwa przemysłowego oraz projektowania nowoczesnych elewacji. W ofercie firmy są również konstrukcje stalowe (hale namiotowe oraz hale stalowe) jak i również układanie kostki brukowej. Firma mieści się w Toruniu jednak działa na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Bydgoszczy.

http://jam-pol.eu/ - 7 Cze 2014