KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (605)

Instalacje elektryczne - Bełchatów****

Wykonamy dla Państwa nową i naprawimy istniejącą instalację elektryczną i odgromową w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju instalacjami elektrycznymi wraz automatyką inteligentnych budynków. Realizujemy kompleksowo usługi elektryczne zaczynając od projektowania, poprzez wykonawstwo i nadzór kończąc. Głównym obszarem naszego działania jest Bełchatów i okolice, ale nasze projekty wykonywaliśmy w całej Polska.

http://www.elektroteam.com.pl/ - 6 Kwi 2013

Instalexport S.A. Leszno****

Strona prezentująca oddział firmy budowlano-montażowej z Leszna. Firma wykonuje między innymi instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne i hydrantowe. Strona zawiera szczegółową ofertę oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.instalexport-leszno.pl/ - 21 Lis 2001

Instrukcje bhp****

Sklep internetowy z oznakowaniami, instrukcjami bhp, tablicami budowlanymi oraz piktogramami. Sklep internetowy znakowo.pl posiada w swojej ofercie pełen asortyment znaków i oznakowań, potrzebnych przedsiębiorcom do oznakowania swoich hali i magazynów. Wysoka jakość oferowanych produktów, to zaleta sklepu znakowo.pl - serdecznie zapraszamy

http://znakowo.pl/ - 30 Kwi 2013

Izolacja dachu****

Firma oferuje nowoczesne technologie nakładania powłok izolacyjnych z pianki poliuretanowej na dachach płaskich. System posiada szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym. Szczególnie zalecany do wykonania hydroizolacji, izolacji komór chłodniczych - przechowalniczych, kurników, chlewni czy izolacji przeciwskropleniowych hal przemysłowych jak również ocieplania poddaszy użytkowych.

http://www.eko-pur.pl/ - 13 Gru 2013

Izoterm Usługi Izolacyjne C.O.****

Jednym z czynników, mających wpływ na koszty ogrzewania pomieszczeń, jest założone ocieplenie - zarówno jego rodzaj, jak i jakość. W naszej firmie proponujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne izolacje termiczne C.O. oraz usługi ich montażu.

http://www.izoterm.tychy.pl/ - 19 Paź 2018

Jampol - budownictwo przemysłowe****

Przedsiębiorstwo budowlane JAMPOL zaprasza do współpracy w zakresie budownictwa przemysłowego oraz projektowania nowoczesnych elewacji. W ofercie firmy są również konstrukcje stalowe (hale namiotowe oraz hale stalowe) jak i również układanie kostki brukowej. Firma mieści się w Toruniu jednak działa na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Bydgoszczy.

http://jam-pol.eu/ - 7 Cze 2014

Jar-Bud****

Oferta producenta realizującego projekty konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale namiotowe, kryte ujeżdżalnie do jazdy konnej i obiekty na maszyny rolnicze. Jar-Bud zachęca do zapoznania się z asortymentem firmy.

http://jarbudsiedlce.com.pl/ - 27 Lis 2017

Jedynka Wrocławska S.A.****

W ofercie: kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, hoteli, infrastruktury. Ponadto oferta sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu.

http://www.jedynka.com.pl/ - 28 Sty 2002

K3Agro- budowa chlewni****

Poszukujesz odpowiedniego wykonawcy, który wie na czym polegają technologie budowy takich obiektów jak choćby obory, chlewnie czy wiaty? Sprawdź K3 Agro, która zna się na swojej pracy, która doskonale wie w jaki sposób odpowiednio przygotować obiekty do ich użytkowania. Sprawdź dokładnie kompletną ofertę firmy K3 Agro

http://www.k3agro.pl/ - 27 Mar 2013

Keylock,klamki biometryczne,klamki na odcisk palca****

BioSys to profesjonalny dostawca klamek biometrycznych na rynek polski. Są to produkty zaawansowane technologicznie z najwyższej półki, rozwiązania dla ludzi podążających z duchem czasu.Keylock.

http://keylock.com.pl/ - 12 Gru 2008