KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (597)

Instrukcje bhp****

Sklep internetowy z oznakowaniami, instrukcjami bhp, tablicami budowlanymi oraz piktogramami. Sklep internetowy znakowo.pl posiada w swojej ofercie pełen asortyment znaków i oznakowań, potrzebnych przedsiębiorcom do oznakowania swoich hali i magazynów. Wysoka jakość oferowanych produktów, to zaleta sklepu znakowo.pl - serdecznie zapraszamy

http://znakowo.pl/ - 30 Kwi 2013

Izolacja dachu****

Firma oferuje nowoczesne technologie nakładania powłok izolacyjnych z pianki poliuretanowej na dachach płaskich. System posiada szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym. Szczególnie zalecany do wykonania hydroizolacji, izolacji komór chłodniczych - przechowalniczych, kurników, chlewni czy izolacji przeciwskropleniowych hal przemysłowych jak również ocieplania poddaszy użytkowych.

http://www.eko-pur.pl/ - 13 Gru 2013

Jampol - budownictwo przemysłowe****

Przedsiębiorstwo budowlane JAMPOL zaprasza do współpracy w zakresie budownictwa przemysłowego oraz projektowania nowoczesnych elewacji. W ofercie firmy są również konstrukcje stalowe (hale namiotowe oraz hale stalowe) jak i również układanie kostki brukowej. Firma mieści się w Toruniu jednak działa na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Bydgoszczy.

http://jam-pol.eu/ - 7 Cze 2014

Jar-Bud****

Oferta producenta realizującego projekty konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale namiotowe, kryte ujeżdżalnie do jazdy konnej i obiekty na maszyny rolnicze. Jar-Bud zachęca do zapoznania się z asortymentem firmy.

http://jarbudsiedlce.com.pl/ - 27 Lis 2017

Jedynka Wrocławska S.A.****

W ofercie: kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, hoteli, infrastruktury. Ponadto oferta sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu.

http://www.jedynka.com.pl/ - 28 Sty 2002

K3Agro- budowa chlewni****

Poszukujesz odpowiedniego wykonawcy, który wie na czym polegają technologie budowy takich obiektów jak choćby obory, chlewnie czy wiaty? Sprawdź K3 Agro, która zna się na swojej pracy, która doskonale wie w jaki sposób odpowiednio przygotować obiekty do ich użytkowania. Sprawdź dokładnie kompletną ofertę firmy K3 Agro

http://www.k3agro.pl/ - 27 Mar 2013

Keylock,klamki biometryczne,klamki na odcisk palca****

BioSys to profesjonalny dostawca klamek biometrycznych na rynek polski. Są to produkty zaawansowane technologicznie z najwyższej półki, rozwiązania dla ludzi podążających z duchem czasu.Keylock.

http://keylock.com.pl/ - 12 Gru 2008

KOL Grupa****

Grupa KOL stanowi odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi, koordynacji oraz realizacji prac wykończeniowych i instalacyjnych w zakresie inwestycji budowlanych.

http://www.kolgrupa.pl/ - 2 Sie 2012

KOMA****

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Przedsiębiorstwem Projektowo - Wykonawczym Budownictwa i Instalacji "Koma" z siedzibą w Toruniu. istniejemy na rynku jako firma prywatna od 1990 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług budowlanych i instalacyjnych dla budownictwa. Zatrudniamy zespół najlepszych specjalistów i korzystamy z niezawodnego sprzętu. Priorytetem naszej działalności jest profesjonalne i terminowe realizowanie zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, gorąco zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.

http://koma.torun.pl/ - 23 Lis 2016

KOMBI uszczelnienia betonu****

Prezentujemy Państwu Zakłady Produkcyjno-Handlowe "Kombi" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Na rynku funkcjonujemy od 1989 roku. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia chemoodporne powierzchni betonowych i stalowych. Nasze usługi to: iniekcja ciśnieniowa, naprawa żelbetu, posadzki chemoodporne, wykładziny chemoodporne, roboty chemoodporne i zabezpieczenie chemoodporne. Przez cały czas wzbogacamy ofertę, żeby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych w największym stopniu wymagających klientów. Po szczegółowe informacje dotyczące propozycji zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.kombi.biz.pl/ - 16 Sty 2016