KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (591)

Konstrukcje stalowe - Stalwyk****

Stalwyk zajmuje się budowaniem hal stalowych, konstrukcji stalowych. Wszystko robi od podstaw od projektu po budowanie. Z nami pracują tylko specjaliści, dlatego nasze budownictwo jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę www tam znajduję się kompletna oferta firmy Stalwyk.

http://www.stalwyk.pl/ - 12 Paź 2012

Konstrukcje stalowe, budowa hal, hale magazynowe, cięcie laserem, gięcie blach****

Oferujemy usługi skupiające budowę hal magazynowych, przemysłowych i innych konstrukcji stalowych. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne dzięki czemu budujemy solidne konstrukcje stalowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług.

http://www.mikobud.pl/ - 4 Maj 2011

Konstrukcje stalowe pomorskie****

Rosmont Gdańsk, pomorskie – specjaliści w dziedzinie hale o konstrukcje stalowe. W ofercie prefabrykowane hale stalowe budowane zgodnie z przeznaczeniem tj. jako hale magazynowe, hale produkcyjne lub hale stalowe. Konstrukcje stalowe doskonale sprawdzają się również w przypadku stajni i stadnin.

http://www.rosmont.pl/ - 6 Lut 2014

Konstrukcje stalowe Siedlce****

Steel Projekt Sylwester Raczyński to firma oferująca gotowe projekty konstrukcji stalowych oraz hale namiotowe na sprzedaż. Steel Projekt w swojej szerokiej ofercie zapewnia również konstrukcje stalowe na ternie miasta Siedlce oraz projekty budowlane, wykonawcze, warsztatowe oraz z zakresu inżynierii mechanicznej. Steel Projekt to również producent hal namiotowych wykonujący takie usługi jak optymalizacja konstrukcji stalowych oraz projekty budowlane na terenie miasta Siedlce. Zapraszamy na stronę internetową biura projektowe Steel Projekt. Firma specjalizuje się w sporządzaniu kompletnej dokumentacji technicznej projektów z branży konstrukcji budowlanych a także inżynierskich. Wykonuje wszelkie projekty, przede wszystkim w zakresie obiektów opartych o konstrukcje stalowe, żelbetonowe oraz murowane i drewniane. Firma wykonuje projekty budowlane we wszystkich fazach czyli architektoniczno-budowlane, warsztatowe, wykonawcze. Zapewniamy nasza zaangażowanie i wysoką jakość naszych usług.

http://www.steelprojekt.pl/ - 22 Gru 2015

Konstrukcje żelbetowe - M-Bud.pl****

Propozycją naszej firmy dla Państwa są roboty żelbetowe Kraków. Nasza firma budowlana podjęła przed laty decyzję o specjalizacji na jednym polu działalności, którym są właśnie roboty żelbetowe. Ten rodzaj prac wymaga stosowania odpowiedniego sprzętu, jak również zastosowania właściwych, wysoko specjalistycznych kompetencji zgranego zespołu. Wszystkie zalety tego typu konstrukcji można uzyskać jedynie przy wykonywaniu wszystkich zadań w sposób zbliżony do idealnego. Nasza firma jest w stanie zagwarantować sprawność wykonywanych prac, jak również najwyższą jakość gotowych konstrukcji.

http://m-bud.pl/ - 16 Wrz 2017

Kontenerowe stacje paliw, zbiorniki na paliwa lpg, dwupłaszczowe, hydroforowe do wody, Adblue, ppoż****

CGH International SA - producent zbiorników. Firma oferuje zbiorniki nierdzewne zbiorniki na paliwa i biopaliwa oraz zbiorniki lpg. W ofercie wysokiej jakości zbiorniki dwupłaszczowe, zbiorniki stalowe, naziemne i podziemne, dystrybutory, kontenerowe stacje paliw, hydrofory, separatory, zbiorniki hydroforowe, zbiorniki do Adblue, zbiorniki do wody i ppoż. Na stronie oferta i pokazane oferowane zbiorniki ze stali kwasoodpornej. Zapraszamy po wysokiej jakości zbiorniki nierdzewne ze stali kwasoodpornej.

http://www.cgh.com.pl/ - 28 Maj 2017

Kontenery, biurowe, budowlane, magazynowe, socjalne - Poznań****

Pronto - producent oferuje kioski, portiernie, wartownie, przystanki oraz kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. Także pawilony handlowe i pawilony gastronomiczne. Zapraszamy po kontenery magazynowe, socjalne, biurowe i budowlane - Poznań.

http://www.pawilony-liczak.pl/ - 28 Lip 2010

Kontenery biurowe, sanitarne, socjalne - Pol-Konter****

Firma Pol-Konter oferuje Państwu kontenery biurowe, sanitarne i socjalne. Oferuje także sprzęt do ich transportu.

http://www.kontenery.net.pl/ - 28 Sty 2014

KPART Mechanika - obróbka skrawaniem****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy KPART Mechanika. obejmuje ona między innymi szlifowanie precyzyjne otworów i wałków, a także profesjonalną obróbkę skrawaniem na frezarkach oraz tokarkach.

http://kpart.com.pl/ - 19 Sty 2018

KPRI sp. z o.o.****

Strona KPRI sp. z o.o. Kędzierzyn - Koźle.

http://www.kpri.pl/ - 2 Paź 2006