KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (607)

K3Agro- budowa chlewni****

Poszukujesz odpowiedniego wykonawcy, który wie na czym polegają technologie budowy takich obiektów jak choćby obory, chlewnie czy wiaty? Sprawdź K3 Agro, która zna się na swojej pracy, która doskonale wie w jaki sposób odpowiednio przygotować obiekty do ich użytkowania. Sprawdź dokładnie kompletną ofertę firmy K3 Agro

http://www.k3agro.pl/ - 27 Mar 2013

Keylock,klamki biometryczne,klamki na odcisk palca****

BioSys to profesjonalny dostawca klamek biometrycznych na rynek polski. Są to produkty zaawansowane technologicznie z najwyższej półki, rozwiązania dla ludzi podążających z duchem czasu.Keylock.

http://keylock.com.pl/ - 12 Gru 2008

KOL Grupa****

Grupa KOL stanowi odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi, koordynacji oraz realizacji prac wykończeniowych i instalacyjnych w zakresie inwestycji budowlanych.

http://www.kolgrupa.pl/ - 2 Sie 2012

KOMA****

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Przedsiębiorstwem Projektowo - Wykonawczym Budownictwa i Instalacji "Koma" z siedzibą w Toruniu. istniejemy na rynku jako firma prywatna od 1990 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług budowlanych i instalacyjnych dla budownictwa. Zatrudniamy zespół najlepszych specjalistów i korzystamy z niezawodnego sprzętu. Priorytetem naszej działalności jest profesjonalne i terminowe realizowanie zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, gorąco zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.

http://koma.torun.pl/ - 23 Lis 2016

KOMBI uszczelnienia betonu****

Prezentujemy Państwu Zakłady Produkcyjno-Handlowe "Kombi" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Na rynku funkcjonujemy od 1989 roku. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia chemoodporne powierzchni betonowych i stalowych. Nasze usługi to: iniekcja ciśnieniowa, naprawa żelbetu, posadzki chemoodporne, wykładziny chemoodporne, roboty chemoodporne i zabezpieczenie chemoodporne. Przez cały czas wzbogacamy ofertę, żeby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych w największym stopniu wymagających klientów. Po szczegółowe informacje dotyczące propozycji zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.kombi.biz.pl/ - 16 Sty 2016

Komin-Piec-Bud - instalacje przemysłowe****

Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie wykonawstwem konstrukcji stalowych. Komin-Piec-Bud oferuje również kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, wyburzenia, a także montaż pieców i kotłów.

http://www.komin-piec-bud.com.pl/ - 29 Cze 2017

Konplan Hale namiotowe****

Konplan to firma z wieloletnią tradycją, działająca na rynku od 2005 roku, Zajmujemy się produkcją hal namiotowych, konstrukcji stalowych oraz oraz doradztwem technicznym zaczynając od projektu zgodnie z indywidualnymi wymogami Klienta, poprzez indywidualną produkcję według ustaleń z klientem.

http://konplan.pl/ - 30 Sty 2018

Konstrukcje hal+konstrukcje stalowe****

Zapraszamy do współpracy w zakresie produkcji konstrukcji stalowych w tym : hal (markety , centra handlowe , magazyny, hale logistyczne, etc.), ram do przyczep, łyżek do maszyn budowlanych i rolniczych, kompletnych przyczep, elementów pieców termicznych, wymienników ciepła, balustrad, obróbki precyzyjnej wyrobów z metalu etc.

http://www.oskarmet.eu/ - 3 Cze 2009

Konstrukcje stalowe - Stalwyk****

Stalwyk zajmuje się budowaniem hal stalowych, konstrukcji stalowych. Wszystko robi od podstaw od projektu po budowanie. Z nami pracują tylko specjaliści, dlatego nasze budownictwo jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę www tam znajduję się kompletna oferta firmy Stalwyk.

http://www.stalwyk.pl/ - 12 Paź 2012

Konstrukcje stalowe, budowa hal, hale magazynowe, cięcie laserem, gięcie blach****

Oferujemy usługi skupiające budowę hal magazynowych, przemysłowych i innych konstrukcji stalowych. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne dzięki czemu budujemy solidne konstrukcje stalowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług.

http://www.mikobud.pl/ - 4 Maj 2011