KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (597)

Komin-Piec-Bud - instalacje przemysłowe****

Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie wykonawstwem konstrukcji stalowych. Komin-Piec-Bud oferuje również kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, wyburzenia, a także montaż pieców i kotłów.

http://www.komin-piec-bud.com.pl/ - 29 Cze 2017

Konplan Hale namiotowe****

Konplan to firma z wieloletnią tradycją, działająca na rynku od 2005 roku, Zajmujemy się produkcją hal namiotowych, konstrukcji stalowych oraz oraz doradztwem technicznym zaczynając od projektu zgodnie z indywidualnymi wymogami Klienta, poprzez indywidualną produkcję według ustaleń z klientem.

http://konplan.pl/ - 30 Sty 2018

Konstrukcje hal+konstrukcje stalowe****

Zapraszamy do współpracy w zakresie produkcji konstrukcji stalowych w tym : hal (markety , centra handlowe , magazyny, hale logistyczne, etc.), ram do przyczep, łyżek do maszyn budowlanych i rolniczych, kompletnych przyczep, elementów pieców termicznych, wymienników ciepła, balustrad, obróbki precyzyjnej wyrobów z metalu etc.

http://www.oskarmet.eu/ - 3 Cze 2009

Konstrukcje stalowe - Stalwyk****

Stalwyk zajmuje się budowaniem hal stalowych, konstrukcji stalowych. Wszystko robi od podstaw od projektu po budowanie. Z nami pracują tylko specjaliści, dlatego nasze budownictwo jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę www tam znajduję się kompletna oferta firmy Stalwyk.

http://www.stalwyk.pl/ - 12 Paź 2012

Konstrukcje stalowe, budowa hal, hale magazynowe, cięcie laserem, gięcie blach****

Oferujemy usługi skupiające budowę hal magazynowych, przemysłowych i innych konstrukcji stalowych. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne dzięki czemu budujemy solidne konstrukcje stalowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług.

http://www.mikobud.pl/ - 4 Maj 2011

Konstrukcje stalowe pomorskie****

Rosmont Gdańsk, pomorskie – specjaliści w dziedzinie hale o konstrukcje stalowe. W ofercie prefabrykowane hale stalowe budowane zgodnie z przeznaczeniem tj. jako hale magazynowe, hale produkcyjne lub hale stalowe. Konstrukcje stalowe doskonale sprawdzają się również w przypadku stajni i stadnin.

http://www.rosmont.pl/ - 6 Lut 2014

Konstrukcje stalowe Siedlce****

Steel Projekt Sylwester Raczyński to firma oferująca gotowe projekty konstrukcji stalowych oraz hale namiotowe na sprzedaż. Steel Projekt w swojej szerokiej ofercie zapewnia również konstrukcje stalowe na ternie miasta Siedlce oraz projekty budowlane, wykonawcze, warsztatowe oraz z zakresu inżynierii mechanicznej. Steel Projekt to również producent hal namiotowych wykonujący takie usługi jak optymalizacja konstrukcji stalowych oraz projekty budowlane na terenie miasta Siedlce. Zapraszamy na stronę internetową biura projektowe Steel Projekt. Firma specjalizuje się w sporządzaniu kompletnej dokumentacji technicznej projektów z branży konstrukcji budowlanych a także inżynierskich. Wykonuje wszelkie projekty, przede wszystkim w zakresie obiektów opartych o konstrukcje stalowe, żelbetonowe oraz murowane i drewniane. Firma wykonuje projekty budowlane we wszystkich fazach czyli architektoniczno-budowlane, warsztatowe, wykonawcze. Zapewniamy nasza zaangażowanie i wysoką jakość naszych usług.

http://www.steelprojekt.pl/ - 22 Gru 2015

Konstrukcje żelbetowe - M-Bud.pl****

Propozycją naszej firmy dla Państwa są roboty żelbetowe Kraków. Nasza firma budowlana podjęła przed laty decyzję o specjalizacji na jednym polu działalności, którym są właśnie roboty żelbetowe. Ten rodzaj prac wymaga stosowania odpowiedniego sprzętu, jak również zastosowania właściwych, wysoko specjalistycznych kompetencji zgranego zespołu. Wszystkie zalety tego typu konstrukcji można uzyskać jedynie przy wykonywaniu wszystkich zadań w sposób zbliżony do idealnego. Nasza firma jest w stanie zagwarantować sprawność wykonywanych prac, jak również najwyższą jakość gotowych konstrukcji.

http://m-bud.pl/ - 16 Wrz 2017

Kontenery, biurowe, budowlane, magazynowe, socjalne - Poznań****

Pronto - producent oferuje kioski, portiernie, wartownie, przystanki oraz kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. Także pawilony handlowe i pawilony gastronomiczne. Zapraszamy po kontenery magazynowe, socjalne, biurowe i budowlane - Poznań.

http://www.pawilony-liczak.pl/ - 28 Lip 2010

Kontenery biurowe, sanitarne, socjalne - Pol-Konter****

Firma Pol-Konter oferuje Państwu kontenery biurowe, sanitarne i socjalne. Oferuje także sprzęt do ich transportu.

http://www.kontenery.net.pl/ - 28 Sty 2014