KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (585)

Kurtyny paskowe, pasy folii z miękkiego PCV, przegrody, kurtyny wstęgowe.****

Gotowe kurtyny paskowe z folii PCV, systemy mocowania kurtyn paskowych, folia PCV miękka na kurtyny paskowe, folia w arkuszach. Kurtyny wstęgowe pod wymiar. Przegrody, izolacje akustyczne. Zestawy montażowe do kurtyn paskowych.

http://tzill.pl/ - 24 Cze 2010

Małek - Agregaty Tynkarskie Kraków****

Firma Małek- Agregaty Tynkarskie- istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Doświadczenie zawodowe i techniczne pozwala nam samodzielnie tworzyć nowoczesne rozwiązania w przemyśle budowlanym. Wykonujemy konstrukcje agregatów tynkarskich oraz części zamienne i podzespoły. Zajmujemy się również obróbką mechaniczną, toczeniem, frezowaniem oraz cyfrowym gięciem rur. Prowadzimy serwis agregatów tynkarskich. Nasz park maszynowy składa się z tokarek, frezarek, dłutownic, pras mimośrodowych, strugarek, giętarek, zwijarek, co pozwala nam wykonywać na zamówienie różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Od 2012 r. wykonujemy również Agregat Tynkarski M -4 MAX , na który posiadamy Certyfikat Europejski. Wszystkie Nasze konstrukcje posiadają wymagane atesty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i promocji!

http://www.agregatymalek.pl/ - 27 Mar 2015

Marbud****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa budowlanego Marbud. Firma ta proponuje szereg nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Na swoim koncie posiada zrealizowane inwestycje nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

http://marbud.pl/ - 27 Paź 2017

Masterflex - producent węży elastycznych****

W asortymencie naszej firmy znajdziecie produkowane węże elastyczne, stosowane w systemach grzewczych czy wentylacyjnych. Dostępne są u nas różne modele przewodów przemysłowych.

http://masterflex.pl/ - 27 Cze 2016

Maszynowe układanie kostki brukowej.Solidne i szybkie układanie kostki brukowej.Brukarstwo Warszawa.****

Specjalizujemy się w kompleksowym,maszynowym układaniu kostki brukowej.Wykonujemy parkingi,drogi,place manewrowe,posesje prywatne.Gwarantujemy wysoka jakość oraz dotrzymanie terminów wykonywanych inwestycji.Prowadzimy prace na terenie całego kraju i poza granicami.Obsługujemy zarówno duże inwestycje jak i klientów indywidualnych.Dysponujemy specjalistycznym sprzętem.Współpracujemy z największymi producentami kostki brukowej:Semmelrock,Bauma,Buszrem,Polbruk,Libet.Bierzemy na siebie wszelkie formalności z dostarczeniem materiałów do klienta.

http://www.bruk-stein.pl/ - 6 Lip 2011

MATEO Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Józef Firmuga - Tarnów****

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się takimi usługami jak elewacje, roboty ziemne i wyburzeniowe, budowa budynków pod klucz. Wynajmujemy sprzęt budowlany. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, spycharkami, samochodami ciężarowymi i dostawczymi oraz wykwalifikowaną kadrą.

http://mateo134.pl/ - 10 Lut 2011

MD Projekt Posadzki Przemysłowe dla obiektów przemysłowych,hal magazynowych****

Posadzki przemysłowe są elementem budowlanym,który w trakcie użytkowania jest poddawany ekstremalnym obciążeniom.Oferujemy konstrukcję podłoża z jednego żródła począwszy od projektu poprzez wykonanie solidnej płyty betonowej aż do wierzchniej posadzki przemysłowej zależnej od zakładu produkcyjnego czy hali magazynowej.Posadzki zacierane mechanicznie i utwardzane powierzchniowo w technologii DST spełniają wysokie oczekiwania naszych Klientów.

http://www.mdprojekt.pl/ - 16 Kwi 2014

MediaHUB - Biurowiec klasy A Łódź****

MediaHUB to nowoczesny biurowiec klasy A w Łodzi. Oferuje prestiżowe biura do wynajęcia. Do dyspozycji mamy klientów mamy ponad 3 000 m kwadratowych powierzchni biurowych. Zapraszamy do naszego centrum Biznesu w Łodzi, ul. Łąkowa 29.

http://www.mediahub.pl/ - 21 Wrz 2012

Menard Polska Sp. z o.o. płyta fundamentowa słaby grunt****

Menard Polska Sp. z o.o. w ciągu zeszłych 40 lat zaplanował i udoskonalił moc obecnych metod utwardzania gruntu. Aczkolwiek głównym celem marki jest osiągnięcie wszelkiej zleconej inwestycji w najbardziej sprawny sposób, który będzie zarazem niezawodny oraz oszczędny. W tym celu firma Menard gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług, stosuje zaawansowane obliczenia MES a także precyzyjny system monitoringu. Dodatkowo przeprowadza badania terenowe, jakie mają wpływ na decydujący wymiar projektu. Menard Polska posiada również współczesny sprzęt, który optymalizuje czas pracy. Usługi oferujemy na terenie całego kraju, sprawdź to na naszej witrynie.

http://menard.pl/ - 25 Lis 2013

Mik namioty halowe i wynajem hal namiotowych****

Mik jest firmą, której specjalizację stanowi wynajem hal namiotowych. Asortyment dostępnych produktów obejmuje hale namiotowe i namioty halowe. Każda hala namiotowa jest trwała i wytrzymała oraz dostępna w konkurencyjnej cenie. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, gdzie oferowany jest wynajem hal namiotowych oraz dostępna jest pełna oferta asortymentu.

http://www.namioty-halowe.com/ - 10 Wrz 2012