KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (591)

KRAK-PIEC GROUP Sp. z o.o. Piece przemysłowe : projektowanie, budowa, serwis i modernizacja****

KRAK-PIEC GROUP Sp. z o.o. oferuje projektowanie pieców, suszarni i innych urządzeń cieplnych dla przemysłu: piece przemysłowe, piece komorowe, piece tunelowe, piece do aluminium, piece metalurgiczne, piece cynkownicze, piece szklarskie, wanny szklarskie, piece panwiowe, piece upłomienne, piece do syntezy i krakingu, piece kręgowe, piece panwiowe , piece do ceramiki, piece przemysłowe, piece pokroczne, piece ceramiczne, piece cementowe, piece obrotowe, piece tyglowe, piece z wysuwanym trzonem.

http://www.krak-piec.com.pl/ - 24 Maj 2007

Kriner - fundamentowanie, palowanie, system TSF****

W przedsiębiorstwie Kriner opracowaliśmy innowacyjny system fundamentowania. Produkt Geotkacz Schraubfundament (zwany też Systemem TSF) to pal śrubowy - idealny prefabrykat do posadowienia lekkich konstrukcji, takich jak hale namiotowe, kontenery na biura, pomieszczenia socjalne i inne. Palowanie odbywa się technologią bezwykopową. Więcej na naszej stronie.

http://www.kriner.pl/ - 13 Wrz 2016

Kształtki, łączniki i rury rowkowane****

Złącza rowkowane używane są w systemach ochrony przeciwpożarowej, rurociągach wodnych, kanalizacyjncyh, sprężonego powietrza, w przepompowaniach, oczyszczalniach ścieków, zbiornikach wodnych, układach rozprowadzania ciepła, klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz wielu innych instalacjach

http://www.ksztaltkirowkowane.pl/ - 27 Wrz 2012

Kurtyny paskowe, pasy folii z miękkiego PCV, przegrody, kurtyny wstęgowe.****

Gotowe kurtyny paskowe z folii PCV, systemy mocowania kurtyn paskowych, folia PCV miękka na kurtyny paskowe, folia w arkuszach. Kurtyny wstęgowe pod wymiar. Przegrody, izolacje akustyczne. Zestawy montażowe do kurtyn paskowych.

http://tzill.pl/ - 24 Cze 2010

Małek - Agregaty Tynkarskie Kraków****

Firma Małek- Agregaty Tynkarskie- istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Doświadczenie zawodowe i techniczne pozwala nam samodzielnie tworzyć nowoczesne rozwiązania w przemyśle budowlanym. Wykonujemy konstrukcje agregatów tynkarskich oraz części zamienne i podzespoły. Zajmujemy się również obróbką mechaniczną, toczeniem, frezowaniem oraz cyfrowym gięciem rur. Prowadzimy serwis agregatów tynkarskich. Nasz park maszynowy składa się z tokarek, frezarek, dłutownic, pras mimośrodowych, strugarek, giętarek, zwijarek, co pozwala nam wykonywać na zamówienie różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Od 2012 r. wykonujemy również Agregat Tynkarski M -4 MAX , na który posiadamy Certyfikat Europejski. Wszystkie Nasze konstrukcje posiadają wymagane atesty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i promocji!

http://www.agregatymalek.pl/ - 27 Mar 2015

Marbud****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa budowlanego Marbud. Firma ta proponuje szereg nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Na swoim koncie posiada zrealizowane inwestycje nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

http://marbud.pl/ - 27 Paź 2017

Masterflex - producent węży elastycznych****

W asortymencie naszej firmy znajdziecie produkowane węże elastyczne, stosowane w systemach grzewczych czy wentylacyjnych. Dostępne są u nas różne modele przewodów przemysłowych.

http://masterflex.pl/ - 27 Cze 2016

Maszynowe układanie kostki brukowej.Solidne i szybkie układanie kostki brukowej.Brukarstwo Warszawa.****

Specjalizujemy się w kompleksowym,maszynowym układaniu kostki brukowej.Wykonujemy parkingi,drogi,place manewrowe,posesje prywatne.Gwarantujemy wysoka jakość oraz dotrzymanie terminów wykonywanych inwestycji.Prowadzimy prace na terenie całego kraju i poza granicami.Obsługujemy zarówno duże inwestycje jak i klientów indywidualnych.Dysponujemy specjalistycznym sprzętem.Współpracujemy z największymi producentami kostki brukowej:Semmelrock,Bauma,Buszrem,Polbruk,Libet.Bierzemy na siebie wszelkie formalności z dostarczeniem materiałów do klienta.

http://www.bruk-stein.pl/ - 6 Lip 2011

MATEO Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Józef Firmuga - Tarnów****

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się takimi usługami jak elewacje, roboty ziemne i wyburzeniowe, budowa budynków pod klucz. Wynajmujemy sprzęt budowlany. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, spycharkami, samochodami ciężarowymi i dostawczymi oraz wykwalifikowaną kadrą.

http://mateo134.pl/ - 10 Lut 2011

MD Projekt Posadzki Przemysłowe dla obiektów przemysłowych,hal magazynowych****

Posadzki przemysłowe są elementem budowlanym,który w trakcie użytkowania jest poddawany ekstremalnym obciążeniom.Oferujemy konstrukcję podłoża z jednego żródła począwszy od projektu poprzez wykonanie solidnej płyty betonowej aż do wierzchniej posadzki przemysłowej zależnej od zakładu produkcyjnego czy hali magazynowej.Posadzki zacierane mechanicznie i utwardzane powierzchniowo w technologii DST spełniają wysokie oczekiwania naszych Klientów.

http://www.mdprojekt.pl/ - 16 Kwi 2014