KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (604)

Mostostal Kraków S.A.*****

Mostostal Kraków S.A. jest przedsiębiorstwem branży budowlanej, specjalizującym się w wykonawstwie i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, montażu urządzeń i instalacji przemysłowych oraz w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych.

http://www.mostostal.com.pl/ - 29 Sty 2000

Mostostal Siedlce S.A.*****

Grupa Kapitałowa Mostostalu Siedlce S.A. specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej oraz w wytwarzaniu konstrukcji stalowych, z których budowane są supermarkety, hale przemysłowe i magazynowe, terminale, wielopoziomowe parkingi, stacje paliw i konstrukcje według indywidualnych projektów klienta.

http://www.mostostal.siedlce.pl/ - 29 Sty 2000

Mostostal Warszawa S.A.*****

Mostostal Warszawa S.A. oferuje usługi w generalnym wykonawstwie w zakresie: obiektów użyteczności publicznej, obiektów i instalacji przemysłowych, obiektów i instalacji ochrony środowiska oraz energetyki, mostów, wiaduktów i obiektów infrastruktury komunikacyjnej.

http://www.mostostal.waw.pl/ - 29 Sty 2000

Płyta warstwowa, płyty izolacyjne*****

Panel-info skupia firmy takie jak: producenci płyt warstwowych, producenci płyt izolacyjnych, firmy oferujące montaż płyt warstwowych i sprzedaż płyt warstwowych, producenci akcesoriów do płyt warstwowych, producenci śrub, producenci elektronarzędzi

http://www.panel-info.pl/ - 15 Maj 2009

Silosy, wywrotnice, mieszalnie pasz, przenośniki łańcuchowe, kubełkowe*****

Firma Agremo działa na rynku od 1988r. Jako producent oferujemy - silosy zbożowe, mieszalnie pasz, suszarnie zbożowe, silosy płaskodenne, wywrotnice, podnośniki kubełkowe oraz przenośniki łańcuchowe. Zapraszamy po suszarnie, silosy i inne produkty dla rolnictwa.

http://www.agremo.pl/ - 31 Sie 2016

Taśmy ostrzegawcze*****

ZPTS jest producentem: Taśm lokalizacyjnych; Taśm ostrzegawczych, ostrzegawczo-odgradzających. Powyższe taśmy mają zastosowanie w oznaczaniu sieci wodociągowych i innych.

http://zptsobrowo.pl/ - 22 Wrz 2010

TRADE SYSTEM - koparkowe nożyce i młoty hydrauliczne*****

Strona internetowa firmy oferującej pierwszej klasy, hydrauliczne młoty wyburzeniowe oraz nożyce do koparki.

http://www.t-s.pl/ - 12 Lis 2015

Transport, usługi budowlane, rozbiórki, wywóz odpadów - Poznań*****

Specjalizujemy się w wykonywaniu prac ziemnych, drogowych, rozbiórkowo-wyburzeniowych, a także świadczeniu usług transportowych na terenie całej wielkopolski. W swojej ofercie posiadamy również kontenery, dlatego zajmujemy się również wywozem odpadów.

http://www.tcrj.pl/ - 11 Kwi 2011

Wiaty*****

Wiaty oferowane przez naszą firmę są to typowe wiaty przystankowe. Wiaty te są dostepne w ciągu zaledwie kliku dni od dnia złożenia zamówienia. Nasza oferta zbudowana jest z przystanków kilku rodzaji: wiaty dwu-modułowe, trzy-modułowe oraz cztero i sześcio modułowe. Sprzedaż wiat to nie wszystko. Oferujemy ich pełen serwis jak i obejmujemy nasze wiaty pełną gwarancją zależną od wielkości zamówienia. Profit jest producentem wiat, także oferujemy pełny wachlarz części zamiennych do sprzedawanych przez nas wiat. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dokonania zakupu.

http://www.wiaty.com.pl/ - 19 Paź 2010

IglObud - domki, budownictwo mieszkalne ****

Budownictwo przemysłowe, sportowe, budownictwo mieszkalne i rolne - oferujemy najtańszy i najszybszy system budownictwa. Nasze rozwiązania pozwalają znacznie zmniejszyć koszty budowy. Hale stalowe, hale sportowe, przemysłowe, domki, domy jednorodzinne.

http://www.iglobud.com/ - 18 Lis 2005