KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (604)

Adamietz - produkcja hal i konstrukcji stalowych, budowa fabryk, generalne wykonawstwo****

Grupa Adamietz zajmuje się wznoszeniem konstrukcji stalowych, budową fabryk i generalnym wykonawstwem dla inwestycji przemysłowych. Firma dostarcza profile, blachy oraz płyty warstwowe. Szczegóły dostępne na stronie.

http://adamietz.pl/ - 17 Sty 2018

ALCON-SYSTEMS - sklep internetowy z urządzeniami do automatyki budynkowej****

Firma ALCON-SYSTEMS jest partnerem Siemens Building Technologies. Prowadzi sklep internetowy, w którym znajdują się nowoczesne urządzenia do automatyki budynkowej: sterowniki, regulatory, siłowniki czy zawory. Oferuje również fachowe doradztwo.

http://www.alcon-sklep.pl/ - 7 Mar 2017

Almans - wyroby ze stali nierdzewnej****

W asortymencie naszej firmy możesz wybrać spomiędzy setek wyrobów hutniczych, wykonanych z tytanu oraz stali nierdzewnej. Proponujemy między innymi druty, blachy, płyty i inne. Wykonujemy obróbkę kątowników, zwojów i pozostałych elementów.

http://www.almans.pl/ - 30 Mar 2018

Alstal - Generalny Wykonawca, Alstal****

ALSTAL działa kompleksowo: od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń.Jesteśmy Generalnym Wykonawcą inwestycji w zakresie budownictwa sportowego, przemysłowego, energetycznego oraz związanego z obronnością. Projektujemy i budujemy hale stalowe oraz konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. W ramach realizowanych kontraktów świadczymy usługi w zakresie kompleksowej budowy infrastruktury zewnętrznej w postaci: dróg, instalacji sanitarnych, telekomunikacyjnych, energetycznych.

http://www.alstal.eu/ - 26 Mar 2014

ALUMINIUM PROFILSYSTEM ogrodzenia łódź****

Aluminium Profilsystem proponuje zaawansowane artykuły używane w przemyśle, a również wśród użytkowników domowych. W ciągłej ofercie mamy drzwi wewnętrzne, zewnętrzne drewniane i antywłamaniowe takich firm jak: Obst, Hörmann, Gerda, Porta, Pol-Skone, Vasko. Nasza firma to ponad 20 lat doświadczenia, jakie aktualnie przekłada się w niesłychanie wysoką jakość proponowanych towarów, co doceniają nasi klienci w całej Polsce. Poza sprzedażą bram, rolet oraz żaluzji zajmujemy się też ich montażem oraz serwisem, dzięki czemu zapewniamy wszystkim naszym kontrahentom kompletną i kompetentną usługę. Zupełna oferta firmy, a dostępna na witrynie.

http://aluminiumap.com.pl/ - 10 Paź 2013

ANDREM - FIRMA BUDOWLANA****

Wykonujemy zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, elektrycznych, sanitarnych oraz instalacyjnych. Wykonujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar \"myśl\" inżynieryjna, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnym. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót, oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcą.

http://www.andrem.biz/ - 9 Mar 2011

Anibud - Ekologiczne szaba betonowe i zbiornik na deszczówkę****

Strona internetowa producenta ekologicznych szamb betonowych, jak i specjalnych zbiorników na deszczówkę. Firma Anibud zapewnia także montaż oraz transport swoich produktów na terenie całego kraju.

http://www.szambawodoszczelne.radom.pl/ - 9 Cze 2015

Anodowanie i pasty polerskie****

W asortymencie naszej firmy znajdziecie substancje, jakie wykorzystywane są podczas anodowania. Przygotowane zostały również pasty polerskie i żywice różnego typu stosowane w procesach przemysłowych, jak na przykład przetwórstwie tworzyw sztucznych.

http://www.chem4pol.pl/ - 22 Lut 2014

ARMET PLEXI, POLIWĘGLAN, KURTYNY PCV, TEFLON, TEKSTOLIT, POLIAMID****

Firma ARMET istnieje na rynku od 1982 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo półfabrykaty z tworzyw konstrukcyjnych takie jak płyty, pręty, tuleje, detale. Oferujemy produkty najwyższej jakości, potwierdzonej niezbędnymi certyfikatami. W ofercie: Teflon, Tekstolit, Poliamid, Pleksi, Poliwęglan, Kurtyny paskowe PCV, PTFE, Ertalon, Poliacetal, Boramid, Poliuretan, Lexan, Polietylen, Wyroby gumowe, Bakelit, Rulony PCW

http://armetpolska.pl/ - 24 Wrz 2012

Astron - konstrukcje stalowe****

Lider w zakresie stalowych konstrukcji przemysłowych - firma projektująca i produkująca hale i konstrukcje stalowe. Oferujemy rozwiązania systemowe w zakresie konstrukcji przemysłowych - od projektowania po budowę pod klucz. Zapraszamy po wysokiej jakości hale i konstrukcje stalowe.

http://www.astron.pl/ - 9 Paź 2008