KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (607)

Balex Metal - budownictwo przemysłowe, konstrukcje****

Producent oferuje: pokrycia dachowe, blachodachówka - blachy dachowe i blachy trapezowe, płyty warstwowe, panele ścienne, belki zetowe, stalowe hale ZET. Oferowane przez nas pokrycia dachowe, konstrukcje stalowe oraz hale stalowe są wysokiej jakości.

http://www.balex.com.pl/ - 16 Lis 2005

BALKAR Technology - Budowa hal produkcyjnych****

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal z płyty warstwowej. Mogą to być budynki magazynowe lub produkcyjne. Montujemy także pasma świetlne i świetliki dachowe.

http://www.balkar.pl/ - 21 Maj 2016

Bauconstruct Sp. z o.o.****

Bauconstruct Sp. z o.o. to firma remontowo budowlana z Krakowa. W ofercie budowa hal produkcyjnych, konstrukcje stalowe, hale stalowe, przemysłowe i produkcyjne. Dla klientów indywidualnych firma prowadzi także budowę domów.

http://www.bauconstruct.pl/ - 6 Lis 2012

BAUTECH Posadzki Przemysłowe****

Producent materiałów i profesjonalnego sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych. W ofercie posadzki betonowe, posadzki epoksydowe i posadzki cienkowarstwowe. Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie produkcji, projektowania, doradztwa i szkolenia. Posiada ogólnopolską autoryzowaną sieć wykonawczą.

http://www.bautech.pl/ - 21 Wrz 2005

Belu-Tec - bramy garażowe****

Firma BELU TEC z siedzibą w Lingen (Niemcy) produkuje systemy bramowe od 1988 roku. W Polsce istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy znani dzięki bramom garażowym BELU GA, bramom przemysłowym oraz specjalnym konstrukcjom bramowym, wyróżniającym się funkcjonalnością i designem.

http://www.belutec.pl/ - 22 Wrz 2006

Best Storage - self storage****

Czy wiesz, czym jest self storage? To jedna z usług, jaką oferuje nasza firma. Zajmujemy się wynajmowaniem magazynów samoobsługowych w Warszawie. Gwarantujemy komfortowy dojazd do obiektu oraz dogodną lokalizację.

http://www.beststorage.pl/ - 26 Wrz 2018

BETONOX Posadzki Przemysłowe S.A.****

Firma BETONOX Posadzki Przemysłowe S.A. jest profesjonalnym wykonawcą posadzek przemysłowych: zbrojonych posadzek betonowych zacieranych mechanicznie z utwardzeniem powierzchniowym oraz chemoodpornych posadzek epoksydowych.

http://www.betonox.pl/ - 27 Kwi 2004

Bet-Trans - usługi przemysłowe****

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo BET-TRANS z Siedlec. Produkujemy i dostarczamy beton i wyroby betonowe najwyższej jakości. Mamy własne laboratorium, które pozwala nam kontrolować na bieżąco jakość naszych wyrobów tak, aby do naszych Klientów trafiał wyselekcjonowany towar pozbawiony wad. Produkujemy zwykły beton konstrukcyjny, ale również mostowy, hydrotechniczny oraz mrozoodporny. Możemy wyprodukować oraz dostarczyć każdą ilość betonu dowolnego rodzaju, łącznie z prefabrykatami. Wykonujemy również roboty ziemne, posiadamy do tego odpowiedni sprzęt. Nasza flota transportowa jest największa w rejonie, więc mamy spore możliwości dostosowania transportu do potrzeb Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.bet-trans.siedlce.pl/ - 23 Maj 2013

Biafra Sp. z o.o.****

Specjalnością naszej firmy jest budownictwo przemysłowe. Stawiane przez nas konstrukcje żelbetowe charakteryzują się stabilnością i trwałością. Oferujemy także wynajem sprzętu budowlanego.

http://www.biafra.com.pl/ - 26 Cze 2018

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego****

Witryna firmy zajmującej m.in. realizacją obiektów przemysłowych, budową oczyszczalni ścieków i kanalizacji. Na stronie oferta, lista realizacji i oferta współpracy.

http://www.bpbpsa.com.pl/ - 27 Wrz 2005