KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (584)

BALKAR Technology - Budowa hal produkcyjnych****

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal z płyty warstwowej. Mogą to być budynki magazynowe lub produkcyjne. Montujemy także pasma świetlne i świetliki dachowe.

http://www.balkar.pl/ - 21 Maj 2016

Bauconstruct Sp. z o.o.****

Bauconstruct Sp. z o.o. to firma remontowo budowlana z Krakowa. W ofercie budowa hal produkcyjnych, konstrukcje stalowe, hale stalowe, przemysłowe i produkcyjne. Dla klientów indywidualnych firma prowadzi także budowę domów.

http://www.bauconstruct.pl/ - 6 Lis 2012

BAUTECH Posadzki Przemysłowe****

Producent materiałów i profesjonalnego sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych. W ofercie posadzki betonowe, posadzki epoksydowe i posadzki cienkowarstwowe. Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie produkcji, projektowania, doradztwa i szkolenia. Posiada ogólnopolską autoryzowaną sieć wykonawczą.

http://www.bautech.pl/ - 21 Wrz 2005

Belu-Tec - bramy garażowe****

Firma BELU TEC z siedzibą w Lingen (Niemcy) produkuje systemy bramowe od 1988 roku. W Polsce istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy znani dzięki bramom garażowym BELU GA, bramom przemysłowym oraz specjalnym konstrukcjom bramowym, wyróżniającym się funkcjonalnością i designem.

http://www.belutec.pl/ - 22 Wrz 2006

BETONOX Posadzki Przemysłowe S.A.****

Firma BETONOX Posadzki Przemysłowe S.A. jest profesjonalnym wykonawcą posadzek przemysłowych: zbrojonych posadzek betonowych zacieranych mechanicznie z utwardzeniem powierzchniowym oraz chemoodpornych posadzek epoksydowych.

http://www.betonox.pl/ - 27 Kwi 2004

Bet-Trans - usługi przemysłowe****

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo BET-TRANS z Siedlec. Produkujemy i dostarczamy beton i wyroby betonowe najwyższej jakości. Mamy własne laboratorium, które pozwala nam kontrolować na bieżąco jakość naszych wyrobów tak, aby do naszych Klientów trafiał wyselekcjonowany towar pozbawiony wad. Produkujemy zwykły beton konstrukcyjny, ale również mostowy, hydrotechniczny oraz mrozoodporny. Możemy wyprodukować oraz dostarczyć każdą ilość betonu dowolnego rodzaju, łącznie z prefabrykatami. Wykonujemy również roboty ziemne, posiadamy do tego odpowiedni sprzęt. Nasza flota transportowa jest największa w rejonie, więc mamy spore możliwości dostosowania transportu do potrzeb Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.bet-trans.siedlce.pl/ - 23 Maj 2013

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego****

Witryna firmy zajmującej m.in. realizacją obiektów przemysłowych, budową oczyszczalni ścieków i kanalizacji. Na stronie oferta, lista realizacji i oferta współpracy.

http://www.bpbpsa.com.pl/ - 27 Wrz 2005

Binder-Projekt Pracownia Projektowa - drewniane konstrukcje****

Firma wykonuje projekty prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachów. Oferta skierowana jest do osób myślących o postawieniu budynków mieszkalnych, magazynowych lub przemysłowych.

http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ - 19 Lip 2017

Biuro Obsługi Inwestycji inż. Lech Makówka****

Dostarczamy wysokiej jakości produkty do wykonania dobrych i trwałych izolacji. W ostatnim czasie bardzo popularne są pianki natryskowe do wykonania izolacji otwartokomórkowej, jak i zamkniętokomórkowej. Proponujemy produkty, które pozwalają na wykonanie izolacji nawet w temperaturze -20 stopni Celsjusza.

http://www.obsluga-inwestycji.eu/ - 11 Wrz 2014

B.K.S techniki diamentowe****

Cięcie i wiercenie betonu techniką diamentową to specjalność naszej firmy B.K.S. Od wielu lat stosujemy najbardziej zaawansowane metody wiercenia (bezudarową, bezpyłową), a także cięcie różnymi piłami oraz pilarkami. Posiadany przez nasz szeroki asortyment sprzętu pozwala nam podjąć się każdego zadania oraz zawsze oferować Państwu profesjonalizm oraz rzetelne usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo również frezowanie, kucie i szlifowanie betonu, a dodatkowo rozbiórki obiektów. Uczestniczyliśmy w wieli ogólnokrajowych przedsięwzięciach między innymi: budowa Centrum Olimpijskiego w Warszawie, demontaż wiaduktu w Będzinie, modernizacja Dworca Głównego w Krakowie i wiele innych. Wykorzystujemy tylko najnowsze techniki diamentowe, a posiadając bardzo szeroki asortyment nowoczesnego sprzętu (piła ścienna, pilarki ręczne, liny diamentowe oraz urządzenia do wiercenia metodą bezudarową oraz bezpyłową) gwarantujemy sprawność oraz szybkość realizacji zadań. Więcej informacji na stronie www.

http://bks.com.pl/ - 13 Sie 2012