KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (584)

BKT - sprzedaż żurawi wieżowych****

Dzięki przedsiębiorstwu BKT można zaopatrzyć się w nowoczesne żurawie wieżowe. Firma specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie zarówno nowych, jak i używanych dźwigów budowlanych. Oprócz tego oferuje serwis sprzętu, a także przeprowadza szkolenia dla operatorów.

http://www.bkt.wroclaw.pl/ - 19 Wrz 2017

Boksy na kruszywo i materiały sypkie, ściany oporowe****

Producent oferuje system ścian oporowych Alfabloc - boksy na kruszywo i boksy na materiały sypkie. Zasieki betonowe i zasieki magazynowe na kruszywo, ściany oporowe typu l i mury oporowe ułatwiające magazynowanie kruszyw i pozwalające przechować materiały sypkie - magazyn kruszyw. Skorzysatj z oferty na ściany oporowe typu l.

http://www.alfabloc.com.pl/ - 1 Paź 2012

Boxtainer****

Boxtainer to marka firmy Tenistal. Firma jako producent kontenerów oferuje sprzedaż kontenerów i wynajem kontenerów - kontenery biurowe, kontenery budowlane, kontenery mieszkalne i magazynowe. Zapraszamy Państwa po kontener magazynowy - kontenery Gdańsk, Gdynia, Sopot, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://boxtainer.pl/ - 31 Maj 2016

Bramy Garażowe Przemysłowe Olsztyn****

Strona dystrybutora bram segmentowych firmy RYTERNA. Na stronie znajdują się informacje o modelach bram jak również o tym w jaki sposób sprecyzować zapytanie o cenę bramy.

http://bramy-ryterna.pl/bramy-przemyslowe-olsztyn/ - 8 Lut 2017

Budgem Sp.J. - Czyszczenie hal produkcyjnych i silosów****

Firma Budgem Sp.J. z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się wykonywaniem remontów na wysokościach oraz wszelkimi pracami alpinistycznymi. Zatrudnieni są tutaj doświadczeni pracownicy posiadający niezbędne szkolenia i kwalifikacje do pracy na wysokości. Zlecenia realizowane przez firmę to m.in. czyszczenie elewacji budynków, malowanie konstrukcji przemysłowych czy też montaż instalacji odgromowej, a nawet przebudowa komina. Oferta usług jest naprawdę szeroka, dlatego zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony internetowej. Znajdą tam Państwo cały zakres usług dla zakładów przemysłowych i spółdzielni mieszkaniowych.

http://www.budgem.pl/ - 13 Lut 2018

Bud-Komin - frezowanie****

Serdecznie zachęcamy do współpracy z przedsiębiorstwem BUD-KOMIN z siedzibą w Łęgu Tarnowskim. Jesteśmy specjalistami w zakresie montażu kominów do wszystkich typów pieców oraz wentylacji. Nawiązujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami i obiektami, w tym np. piekarniami, restauracjami, halami przemysłowymi, szkołami i wieloma innymi. Wszelka nasza usługa cechuje się wysoką jakością. Preferujemy indywidualne podejście oraz zapewniamy fachowe doradztwo techniczne. Oferujemy Państwu m.in. frezowanie kominów oraz ich remonty, wkłady kominowe, rapowanie, uszczelnianie wkładem kominowym CrNi czy również sprawdzanie kominów. Zapewniamy także remont starych kominów. Podczas realizowania prac korzystamy z produktów posiadających specjalne atesty. Więcej na stronie internetowej.

http://www.budkomin.pl/ - 24 Sty 2014

Budnova - technologie paliwowe dla stacji paliw i przemysłu****

Budnova - w ramach naszej działalności wykonujemy usługi projektowe oraz budowlane związane z wykonawstwem technologii paliwowych, Zajmujemy się dostawą oraz montażem zbiorników i dystrybutorów paliwowych, systemów monitoringu OPW oraz rur paliwowych np. BRUGG.

http://www.budnova.pl/ - 17 Lut 2015

Budocomplex - Budowa domów Poznań ****

Budocomplex Sp. z o.o. świadczy usługi budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych, szeregowców i obiektów usługowych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę od indywidualnego projektu, poprzez zakup działki, prace budowlane aż do wykończenia wnętrza. Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od 2008 roku, stawiając na nowoczesne rozwiązania budowlane i rzetelność realizacji. Działamy na terenie Wielkopolski, a w szczególności w Poznaniu i okolicach.

http://www.budocomplex.com.pl/ - 7 Gru 2016

BUDOSTAL-5 S.A.****

Spółka akcyjna BUDOSTAL-5 z Krakowa oferuje roboty torowe, drogowe, budowę oczyszczalni ścieków, prace ogólnobudowlane oraz usługi sprzętowo-transportowe.

http://www.budostal5.com.pl/ - 29 Wrz 2004

Budowa hal, chłodni, magazynów. Lekkie konstrukcje stalowe w oparciu o płyty warstwowe.****

Arctica BB specjalizuje się w budowie hal, chłodni, magazynów w oparciu o nowoczesne technologie budujemy lekkie konstrukcje stalowe przy użyciu płyt warstwowych. W ofercie posiadamy również obróbki blacharskie, drzwi oraz komory chłodnicze, a także pokrycia dachowe z użyciem świetlików dachowych.

http://www.arcticabb.pl/ - 14 Cze 2010