KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (595)

BUDOSTAL-5 S.A.****

Spółka akcyjna BUDOSTAL-5 z Krakowa oferuje roboty torowe, drogowe, budowę oczyszczalni ścieków, prace ogólnobudowlane oraz usługi sprzętowo-transportowe.

http://www.budostal5.com.pl/ - 29 Wrz 2004

Budowa hal, chłodni, magazynów. Lekkie konstrukcje stalowe w oparciu o płyty warstwowe.****

Arctica BB specjalizuje się w budowie hal, chłodni, magazynów w oparciu o nowoczesne technologie budujemy lekkie konstrukcje stalowe przy użyciu płyt warstwowych. W ofercie posiadamy również obróbki blacharskie, drzwi oraz komory chłodnicze, a także pokrycia dachowe z użyciem świetlików dachowych.

http://www.arcticabb.pl/ - 14 Cze 2010

Budowa hal i obiektów****

Alstal to jedna z największych firm budowlanych funkcjonujących na terenie kraju. Jest to przedsiębiorstwo z wielkim doświadczeniem i bardzo dużymi sukcesami w całym kraju, a w województwie kujawsko-pomorskim jest niepodważalnym numerem jeden w branży budownictwa.

http://www.hale.alstal.eu/ - 17 Gru 2012

Budowa hal stalowych - Astron****

Nowoczesne budynki dla biznesu znajdują się w ofercie firmy Astron. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie m.in. hal magazynowych, parkingów wielopoziomowych, budynków dla rolnictwa.

http://www.astron.biz/ - 13 Gru 2017

Budowa i remonty domów | Prace wykończeniowe | Roboty koparko-ładowarką****

Zakład Usług Remontowych - Marek Solak to firma budowlana która powstała w roku 2003 w Strzelcach Wielkich w okolicach Brzeska. Zajmujemy się budownictwiem ogólnym w tym również kompleksowym budownictwem mieszkaniowym. Od początku swojej działalności stale się rozwijamy powiększając zarówno potencjał pracowniczy jak i techniczny. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm jak również dla instytucji. Nasze ceny są konkurencyjne co dowodzi kilka wygranych przetargów. Współpracowalismy z takimi firmami jak: CB Panel System, CB Aluminium System, Strabag, ABM Solid, Teem-Bud. Większość naszych realizacji wykonujemy w Krakowie i okolicy. Pracowaliśmy również na terenie całego kraju w miejscowościach takich jak: Szczurowa, Tarnów, Rzeszów, Gdańsk, Częstochowa, Chrzanów, Myślenice, Niepołomice, Wieliczka, Warszawa oraz Polkowice.

http://www.marek-solak.pl/ - 14 Lis 2013

Budownictwo, Budowlane usługi - wyszukiwarka - Eurobud24.pl****

Eurobud24 to portal w całości poświęcony branży budowlanej. Został stworzony z myślą ułatwienia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych.Wyszukiwarka firm budowlanych ułatwi Tobie odnalezienie takie branże jak budownictwo, usługi budowlane, usługi remontowe i wiele innych.

http://eurobud24.pl/ - 14 Sty 2011

Budownictwo Lądowe Witold Poręba****

Handel stalą, armaturą i blachą oraz doradztwo w zakresie budownictwa i przemysłu.

http://bl.net.pl/ - 20 Sty 2005

Budownictwo Naftowe NAFTOMONTAŻ****

Strona firmowa przedstawiająca ofertę firmy specjalizującej się w zagospodarowywaniu powierzchniowych złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, budowie rurociągów w zakresie wszystkich ciśnień i wydajności, podziemnych magazynów gazu ziemnego z pełną infrastruktury technicznej oraz świadczeniu usług w branży budownictwa.

http://www.naftomontaz.com.pl/ - 11 Gru 2001

Budownictwo przemysłowe, remonty budowlane Bydgoszcz - firma Serwis-Bud****

Jako firma budowlana oferujemy wysoki standard usług. Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem przemysłowym w tym budową hal magazynowych oraz remontami. Położony w pobliżu Bydgoszczy Solec Kujawski jest siedzibą naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

http://www.serwisbud.com.pl/ - 27 Mar 2013

Budrex****

Budrex - Materiały budowlane, prefabrykaty żelbetowe, stropy zespolone, technologia BX2000.

http://www.budrex.torun.pl/ - 30 Mar 2004