KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (603)

Budocomplex - Budowa domów Poznań ****

Budocomplex Sp. z o.o. świadczy usługi budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych, szeregowców i obiektów usługowych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę od indywidualnego projektu, poprzez zakup działki, prace budowlane aż do wykończenia wnętrza. Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od 2008 roku, stawiając na nowoczesne rozwiązania budowlane i rzetelność realizacji. Działamy na terenie Wielkopolski, a w szczególności w Poznaniu i okolicach.

http://www.budocomplex.com.pl/ - 7 Gru 2016

BUDOSTAL-5 S.A.****

Spółka akcyjna BUDOSTAL-5 z Krakowa oferuje roboty torowe, drogowe, budowę oczyszczalni ścieków, prace ogólnobudowlane oraz usługi sprzętowo-transportowe.

http://www.budostal5.com.pl/ - 29 Wrz 2004

Budowa hal, chłodni, magazynów. Lekkie konstrukcje stalowe w oparciu o płyty warstwowe.****

Arctica BB specjalizuje się w budowie hal, chłodni, magazynów w oparciu o nowoczesne technologie budujemy lekkie konstrukcje stalowe przy użyciu płyt warstwowych. W ofercie posiadamy również obróbki blacharskie, drzwi oraz komory chłodnicze, a także pokrycia dachowe z użyciem świetlików dachowych.

http://www.arcticabb.pl/ - 14 Cze 2010

Budowa hal i obiektów****

Alstal to jedna z największych firm budowlanych funkcjonujących na terenie kraju. Jest to przedsiębiorstwo z wielkim doświadczeniem i bardzo dużymi sukcesami w całym kraju, a w województwie kujawsko-pomorskim jest niepodważalnym numerem jeden w branży budownictwa.

http://www.hale.alstal.eu/ - 17 Gru 2012

Budowa hal stalowych - Astron****

Nowoczesne budynki dla biznesu znajdują się w ofercie firmy Astron. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie m.in. hal magazynowych, parkingów wielopoziomowych, budynków dla rolnictwa.

http://www.astron.biz/ - 13 Gru 2017

Budowa i remonty domów | Prace wykończeniowe | Roboty koparko-ładowarką****

Zakład Usług Remontowych - Marek Solak to firma budowlana która powstała w roku 2003 w Strzelcach Wielkich w okolicach Brzeska. Zajmujemy się budownictwiem ogólnym w tym również kompleksowym budownictwem mieszkaniowym. Od początku swojej działalności stale się rozwijamy powiększając zarówno potencjał pracowniczy jak i techniczny. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm jak również dla instytucji. Nasze ceny są konkurencyjne co dowodzi kilka wygranych przetargów. Współpracowalismy z takimi firmami jak: CB Panel System, CB Aluminium System, Strabag, ABM Solid, Teem-Bud. Większość naszych realizacji wykonujemy w Krakowie i okolicy. Pracowaliśmy również na terenie całego kraju w miejscowościach takich jak: Szczurowa, Tarnów, Rzeszów, Gdańsk, Częstochowa, Chrzanów, Myślenice, Niepołomice, Wieliczka, Warszawa oraz Polkowice.

http://www.marek-solak.pl/ - 14 Lis 2013

Budownictwo, Budowlane usługi - wyszukiwarka - Eurobud24.pl****

Eurobud24 to portal w całości poświęcony branży budowlanej. Został stworzony z myślą ułatwienia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych.Wyszukiwarka firm budowlanych ułatwi Tobie odnalezienie takie branże jak budownictwo, usługi budowlane, usługi remontowe i wiele innych.

http://eurobud24.pl/ - 14 Sty 2011

Budownictwo Lądowe Witold Poręba****

Handel stalą, armaturą i blachą oraz doradztwo w zakresie budownictwa i przemysłu.

http://bl.net.pl/ - 20 Sty 2005

Budownictwo modułowe****

Firma DMDmodular specjalizuje się w budownictwie modułowym opartym o konstrukcje stalowe. Oferujemy generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych. Kompleksową usługę, od przygotowania projektu, poprzez produkcję i transport modułów, po montaż budynków w standardzie „pod klucz” na placu budowy. Posiadamy wiele rozwiązań modułowych dla klientów biznesowych i inwestorów indywidualnych. Budujemy hotele, obiekty gastronomiczne, medyczne, szkoły przedszkola, jak również inne budynki usługowe i mieszkalne, również jednorodzinne domy modułowe. Specjalizujemy się w budowie hoteli, wszystkie standardy (1*-5*****). Nieustanne doskonalimy oferowane przez nas usługi i opracowujemy nowe rozwiązania, pozwalające na tworzenie wysokiej klasy obiektów modułowych przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Posiadamy zakład produkcyjny W Skawinie k. Krakowa, który zajmuje ok. 2,5 ha, z tego 11,5 tys. mkw. to nowoczesne i w pełni wyposażone zakłady produkcyjne.

http://dmdmodular.com/ - 31 Sie 2018

Budownictwo Naftowe NAFTOMONTAŻ****

Strona firmowa przedstawiająca ofertę firmy specjalizującej się w zagospodarowywaniu powierzchniowych złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, budowie rurociągów w zakresie wszystkich ciśnień i wydajności, podziemnych magazynów gazu ziemnego z pełną infrastruktury technicznej oraz świadczeniu usług w branży budownictwa.

http://www.naftomontaz.com.pl/ - 11 Gru 2001