KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (595)

Centrum - Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. z o.o.****

Witryna firmy świadczącej usługi typowe dla branży elektrycznej, począwszy od małych instalacji dla potrzeb indywidualnych użytkowników, aż po wielomilionowe inwestycje przemysłowe. Na stronie oferta, informacje o technologiach i dane kontaktowe.

http://www.centrum.zchpolice.pl/ - 23 Cze 2003

CENTRUM TECHNOLOGII projekty rozmieszczenia pomieszczeń****

Lubelska firma Centrum Technologii trudni się projektowaniem i doradztwem technicznym w zakresie koncepcji projektowo-przestrzennych. Przygotowujemy dokładną dokumentację projektową, która obejmuje, na przykład wykaz pomieszczeń z wyznaczeniem ich powierzchni, wysokości, temperatury, eksploatacyjnego natężenia oświetlenia, krotności wymian powietrza, jak również typu pomieszczeń pracy, rysunki z doborem oraz rozlokowaniem urządzeń oraz wyposażenia, rozlokowanie gniazd elektrycznych, a także punktów przyłączenia instalacji wodnych oraz sanitarnych. Dokumentacje zawierają instrukcje dla branż: budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz HVAC, a także opinie rzeczoznawców do spraw: BHP oraz ergonomii, przeciwpożarowych i do spraw higieniczno-sanitarnych. Zachęcamy do współpracy duże i małe firmy trudniące się całościowym wykonywaniem usług projektowych, całościowym wyposażaniem obiektów budowlanych w urządzenia czy też pozyskiwaniem dotacji unijnych.

http://www.centrum-technologii.eu/ - 27 Wrz 2012

CEO - alternatywne źródła energii****

Firma CEO to znakomity partner w poszukiwaniu alternatywnych źródeł energii. Specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, ale także wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Proponuje m.in. energetykę odnawialną oraz OZE. Dba przede wszystkim o efektywność ekonomiczną dopasowaną do różnych warunków klimatycznych.

http://centrumenergetyki.com.pl/ - 28 Mar 2018

CGH Polska Sp. z o.o.****

Strona internetowa producenta zbiorników paliwowych i chemicznych. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę zasobników do wody, paliw, na nawozy i do innych zastosowań przemysłowych.

http://cgh.com.pl/ - 1 Sie 2018

Chemobudowa Kraków****

Przedsiębiorstwo to wykonuje wszelkie roboty budowlane w zakresie budownictwa przemysłowego. Na stronie znajdziecie pełną ofertę oraz informacje o firmie i jej oddziałach.

http://www.chemobudowa.pl/ - 21 Wrz 2005

cięcie w żelbecie – Rosan****

Specjalizujemy się w modernizacji linii technologicznych, nasz zakres usług to: wiercenie i cięcie w żelbecie, cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie, cięcie w betonie, projektowanie konstrukcji stalowych, projektowanie CATIA V5, usługi budowlane

http://www.rosan.pl/ - 30 Lip 2010

Code ID - telekomunikacja przemysłowa****

Przedsiębiorstwo Code ID proponuje nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu telekomunikacji przemysłowej. W ofercie posiada czujniki tensometryczne i mierniki wagowe. Firma świadczy również usługi serwisowe.

http://www.codeid.pl/ - 17 Maj 2017

Conrad Sp. z o.o. - budownictwo przemysłowe****

Conrad Sp. z o.o. świadczy uslugi w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Firma projektuje i buduje pod klucz obiekty przemysłowe, hale magazynowe, produkcyjne, budynki biurowe oraz związane z nimi elementy infrastruktury zewnętrznej.

http://www.conrad.com.pl/ - 29 Wrz 2005

CUBETEX :: Home****

Systemy rusztowań modułowych.Techniki Rusztowaniowe oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości dostępu do prac na wysokości i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy markę CUBETEX wchodzącą w skład grupy CUBE. Dzięki takiemu zabiegowi będzie możliwy łatwiejszy dostęp do rzetelnej informacji na temat produktów, większy wachlarz dostępnych produktów, oraz wsparcie techniczne.

http://www.cubetex.pl/ - 3 Wrz 2016

Dachsystem - budowa hal stalowych - hale magazynowe budowa i projekty****

Firma zajmuje się projektowaniem oraz budową stalowych hal magazynowych i przemysłowych.

http://haledachsystem.pl/ - 22 Mar 2014