KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (584)

Chemobudowa Kraków****

Przedsiębiorstwo to wykonuje wszelkie roboty budowlane w zakresie budownictwa przemysłowego. Na stronie znajdziecie pełną ofertę oraz informacje o firmie i jej oddziałach.

http://www.chemobudowa.pl/ - 21 Wrz 2005

cięcie w żelbecie – Rosan****

Specjalizujemy się w modernizacji linii technologicznych, nasz zakres usług to: wiercenie i cięcie w żelbecie, cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie, cięcie w betonie, projektowanie konstrukcji stalowych, projektowanie CATIA V5, usługi budowlane

http://www.rosan.pl/ - 30 Lip 2010

Code ID - telekomunikacja przemysłowa****

Przedsiębiorstwo Code ID proponuje nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu telekomunikacji przemysłowej. W ofercie posiada czujniki tensometryczne i mierniki wagowe. Firma świadczy również usługi serwisowe.

http://www.codeid.pl/ - 17 Maj 2017

Conrad Sp. z o.o. - budownictwo przemysłowe****

Conrad Sp. z o.o. świadczy uslugi w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Firma projektuje i buduje pod klucz obiekty przemysłowe, hale magazynowe, produkcyjne, budynki biurowe oraz związane z nimi elementy infrastruktury zewnętrznej.

http://www.conrad.com.pl/ - 29 Wrz 2005

CUBETEX :: Home****

Systemy rusztowań modułowych.Techniki Rusztowaniowe oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości dostępu do prac na wysokości i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy markę CUBETEX wchodzącą w skład grupy CUBE. Dzięki takiemu zabiegowi będzie możliwy łatwiejszy dostęp do rzetelnej informacji na temat produktów, większy wachlarz dostępnych produktów, oraz wsparcie techniczne.

http://www.cubetex.pl/ - 3 Wrz 2016

Dachsystem - budowa hal stalowych - hale magazynowe budowa i projekty****

Firma zajmuje się projektowaniem oraz budową stalowych hal magazynowych i przemysłowych.

http://haledachsystem.pl/ - 22 Mar 2014

DanBau - Remonty - Wykończenia wnętrz****

Firma remontowo-budowlana,specjalizuje się w kompleksowych remontach mieszkań domów,sklepów oraz biur: ściany z płyt G-K, sufity podwieszane z płyt G-K, układanie płytek, szpachlowanie,malowanie,murowanie,tynkowanie,wylewki.Działamy na terenie Niemiec - München (Bayern) i Polski.

http://www.danbau-fliesen.de/ - 30 Kwi 2016

Dąb-bud magazyny, hale i stal****

Oferujemy konstrukcje stalowe, hale, płyty warstwowe, magazyny, chłodnie, naświetla pasmowe, budownictwo przemysłowe, stal.

http://www.dab-bud.pl/ - 6 Lut 2008

DESCON rzeczoznawcy budowlani****

Autorska Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych DESCON funkcjonuje od 1989 roku i specjalizuje się w zaświadczaniu profesjonalnych usług konstruktorskich i inżynierskich na ogólnoświatowym poziomie. Wieloletnie praktyki marki doceniły zarówno polskie jak też obce marki. Jakość utworzonych opracowań eksperckich pozwala na współpracę z najlepszymi Inwestorami w naszym Kraju, jak Kancelaria Prezydenta RP, Urzędem Rady Ministrów, Dyrekcją Łazienek Królewskich w Warszawie, Urzędem Konserwacji Zabytków oraz wielu innych. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm oraz terminowe dostarczenie dokumentacji. Zachęcamy do współpracy i odwiedzin witryny internetowej.

http://www.descon.pl/ - 12 Paź 2013

DIOP - taśmy transportujące****

Zajmujemy się produkcją taśm transportujących, a także wysokogatunkowych siatek filtracyjnych. DIOP w swoim asortymencie posiada również tworzywa termoplastyczne.

http://www.obsluga-przemyslu.pl/ - 12 Maj 2017