KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (603)

Budownictwo przemysłowe, remonty budowlane Bydgoszcz - firma Serwis-Bud****

Jako firma budowlana oferujemy wysoki standard usług. Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem przemysłowym w tym budową hal magazynowych oraz remontami. Położony w pobliżu Bydgoszczy Solec Kujawski jest siedzibą naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

http://www.serwisbud.com.pl/ - 27 Mar 2013

Budrex****

Budrex - Materiały budowlane, prefabrykaty żelbetowe, stropy zespolone, technologia BX2000.

http://www.budrex.torun.pl/ - 30 Mar 2004

Centrum - Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. z o.o.****

Witryna firmy świadczącej usługi typowe dla branży elektrycznej, począwszy od małych instalacji dla potrzeb indywidualnych użytkowników, aż po wielomilionowe inwestycje przemysłowe. Na stronie oferta, informacje o technologiach i dane kontaktowe.

http://www.centrum.zchpolice.pl/ - 23 Cze 2003

CENTRUM TECHNOLOGII projekty rozmieszczenia pomieszczeń****

Lubelska firma Centrum Technologii trudni się projektowaniem i doradztwem technicznym w zakresie koncepcji projektowo-przestrzennych. Przygotowujemy dokładną dokumentację projektową, która obejmuje, na przykład wykaz pomieszczeń z wyznaczeniem ich powierzchni, wysokości, temperatury, eksploatacyjnego natężenia oświetlenia, krotności wymian powietrza, jak również typu pomieszczeń pracy, rysunki z doborem oraz rozlokowaniem urządzeń oraz wyposażenia, rozlokowanie gniazd elektrycznych, a także punktów przyłączenia instalacji wodnych oraz sanitarnych. Dokumentacje zawierają instrukcje dla branż: budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz HVAC, a także opinie rzeczoznawców do spraw: BHP oraz ergonomii, przeciwpożarowych i do spraw higieniczno-sanitarnych. Zachęcamy do współpracy duże i małe firmy trudniące się całościowym wykonywaniem usług projektowych, całościowym wyposażaniem obiektów budowlanych w urządzenia czy też pozyskiwaniem dotacji unijnych.

http://www.centrum-technologii.eu/ - 27 Wrz 2012

CEO - alternatywne źródła energii****

Firma CEO to znakomity partner w poszukiwaniu alternatywnych źródeł energii. Specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, ale także wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Proponuje m.in. energetykę odnawialną oraz OZE. Dba przede wszystkim o efektywność ekonomiczną dopasowaną do różnych warunków klimatycznych.

http://centrumenergetyki.com.pl/ - 28 Mar 2018

Cewar Polska - Materiały termoizolacyjne i ogniotrwałe****

Jeżeli poszukują Państwo tworzyw konstrukcyjnych renomowanych producentów, oferta Cewar Polska spełni Wasze potrzeby. Oferowane są między innymi materiały termoizolacyjne i ogniotrwałe.

http://www.cewar.pl/ - 25 Wrz 2018

CGH Polska Sp. z o.o.****

Strona internetowa producenta zbiorników paliwowych i chemicznych. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę zasobników do wody, paliw, na nawozy i do innych zastosowań przemysłowych.

http://cgh.com.pl/ - 1 Sie 2018

Chemobudowa Kraków****

Przedsiębiorstwo to wykonuje wszelkie roboty budowlane w zakresie budownictwa przemysłowego. Na stronie znajdziecie pełną ofertę oraz informacje o firmie i jej oddziałach.

http://www.chemobudowa.pl/ - 21 Wrz 2005

cięcie w żelbecie – Rosan****

Specjalizujemy się w modernizacji linii technologicznych, nasz zakres usług to: wiercenie i cięcie w żelbecie, cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie, cięcie w betonie, projektowanie konstrukcji stalowych, projektowanie CATIA V5, usługi budowlane

http://www.rosan.pl/ - 30 Lip 2010

Code ID - telekomunikacja przemysłowa****

Przedsiębiorstwo Code ID proponuje nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu telekomunikacji przemysłowej. W ofercie posiada czujniki tensometryczne i mierniki wagowe. Firma świadczy również usługi serwisowe.

http://www.codeid.pl/ - 17 Maj 2017