KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (604)

Conrad Sp. z o.o. - budownictwo przemysłowe****

Conrad Sp. z o.o. świadczy uslugi w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Firma projektuje i buduje pod klucz obiekty przemysłowe, hale magazynowe, produkcyjne, budynki biurowe oraz związane z nimi elementy infrastruktury zewnętrznej.

http://www.conrad.com.pl/ - 29 Wrz 2005

CUBETEX :: Home****

Systemy rusztowań modułowych.Techniki Rusztowaniowe oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości dostępu do prac na wysokości i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy markę CUBETEX wchodzącą w skład grupy CUBE. Dzięki takiemu zabiegowi będzie możliwy łatwiejszy dostęp do rzetelnej informacji na temat produktów, większy wachlarz dostępnych produktów, oraz wsparcie techniczne.

http://www.cubetex.pl/ - 3 Wrz 2016

Dachsystem - budowa hal stalowych - hale magazynowe budowa i projekty****

Firma zajmuje się projektowaniem oraz budową stalowych hal magazynowych i przemysłowych.

http://haledachsystem.pl/ - 22 Mar 2014

DanBau - Remonty - Wykończenia wnętrz****

Firma remontowo-budowlana,specjalizuje się w kompleksowych remontach mieszkań domów,sklepów oraz biur: ściany z płyt G-K, sufity podwieszane z płyt G-K, układanie płytek, szpachlowanie,malowanie,murowanie,tynkowanie,wylewki.Działamy na terenie Niemiec - München (Bayern) i Polski.

http://www.danbau-fliesen.de/ - 30 Kwi 2016

Dąb-bud magazyny, hale i stal****

Oferujemy konstrukcje stalowe, hale, płyty warstwowe, magazyny, chłodnie, naświetla pasmowe, budownictwo przemysłowe, stal.

http://www.dab-bud.pl/ - 6 Lut 2008

DESCON rzeczoznawcy budowlani****

Autorska Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych DESCON funkcjonuje od 1989 roku i specjalizuje się w zaświadczaniu profesjonalnych usług konstruktorskich i inżynierskich na ogólnoświatowym poziomie. Wieloletnie praktyki marki doceniły zarówno polskie jak też obce marki. Jakość utworzonych opracowań eksperckich pozwala na współpracę z najlepszymi Inwestorami w naszym Kraju, jak Kancelaria Prezydenta RP, Urzędem Rady Ministrów, Dyrekcją Łazienek Królewskich w Warszawie, Urzędem Konserwacji Zabytków oraz wielu innych. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm oraz terminowe dostarczenie dokumentacji. Zachęcamy do współpracy i odwiedzin witryny internetowej.

http://www.descon.pl/ - 12 Paź 2013

DIOP - taśmy transportujące****

Zajmujemy się produkcją taśm transportujących, a także wysokogatunkowych siatek filtracyjnych. DIOP w swoim asortymencie posiada również tworzywa termoplastyczne.

http://www.obsluga-przemyslu.pl/ - 12 Maj 2017

DORACO - generalny wykonawca, budownictwo hydrotechniczne****

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych, w dziedzinie konstrukcji hydrotechnicznych i przemysłowych, a także obiektów użyteczności publicznej. Firma podejmuje się również renowacji budynków zabytkowych.

http://www.doraco.pl/ - 24 Maj 2014

Doxler - powierzchnie magazynowe i hale do wynajęcia****

Przedsiębiorstwo Doxler oferuje hale oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Firma działa na terenie Poznania i okolic.

http://www.doxler.pl/ - 20 Paź 2016

Dylatacja, naprawa posadzki betonowej, zbrojenie rozproszone - Famar****

Firma Famar oferuje systemy do naprawy posadzki betonowej. Dylatacja, zbrojenie rozproszone oraz usługi ogólnobudowlane.

http://www.famarposadzki.pl/ - 4 Wrz 2013