KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (604)

EFAFLEX - POLSKA - bramy szybkobieżne****

Światowy lider w produkcji bram szybkobieżnych wewnętrznych i zewnętrznych, otwieranych z prędkością do 4 m/s. Gwarancją na 2 mln otwarć.Przeznaczenie: przejazdy i przegrody technologiczne, pomieszczenia czyste, śluzy, chłodnie, mroźnie, itp. Opisy, dane techniczne, dane montażowe.

http://www.efaflex.pl/ - 10 Lis 2003

Ekonstal - Konstrukcje stalowe****

Właściwa produkcja zbiorników paliwa wymaga, aby wszystkie osoby zatrudnione przy ich wytwarzaniu posiadały odpowiednia wiedzę oraz doświadczenie. Niezależnie od tego konieczne jest stałe kontrolowanie parametrów bezpieczeństwa, jakie powinny spełniać zbiorniki paliwa. Tylko właściwie wyprodukowane zbiorniki podziemne mogą być stosowane do dystrybucji paliw. Strona www opisująca również zbiorniki naziemne pozwala na zapoznanie się z wymogami dotyczącymi zbiorników oraz wybranie tego, który najlepiej spełni oczekiwania kupującego.

http://www.ekonstal.pl/ - 1 Lut 2014

Elektromontaż Poznań - instalacje elektryczne, rozdzielnice, kontenerowe stacje transformatorowe****

Serwis firmy Elektromontaż Poznań S.A. lidera rynku elektroenergetycznego w Polsce. Elektromontaż Poznań wykonuje instalacje elektryczne, rozdzielnice, kontenerowe stacje transformatorowe, pulpity sterownicze, szafy automatyki, instalacje silnoprądowe i słaboprądowe.

http://www.elektromontaz.poznan.pl/ - 24 Mar 2005

Elektryk poznan , instalacje elektryczne poznan ,elektryka poznań****

Elektryk Poznań-instalacje elektryczne, usuwanie awarii. Nasze 15-letnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta.Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta dotyczącą wykonania , konserwacji oraz montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych

http://n-elektrykpozna.pl/ - 3 Cze 2013

Elrem - Budowa stacji transformatorowych, remonty lini kablowych i sieci energetycznych.****

Elrem - stacje transformatorowo - rozdzielcze SN/nN, budowa i remonty linii kablowych, sieci energetycznych średniego i niskiego napięcia, roboty telekomunikacyjne ziemne i napowietrzne, remonty budynków i budowli energetycznych.

http://www.elrem.eu/pl/ - 3 Sie 2006

EMTECH Automatyka do bram****

Znani zachodni producenci automatycznych bram wjazdowych, tacy jak CAME, Beninca, DTM System, FAAC, Genius, czy Proteco to jedynie niektórzy partnerzy handlowi mazowieckiego przedsiębiorstwa Emtech. Firma ta aktualnie od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji systemów automatyki, artykułów eksploatacyjnych i części zamiennych do automatycznych bram skrzydłowych, garażowych i przesuwnych. W zestawie Emtech znajdują się różnorodne rodzaje napędów, pilotów, sensorów, szyn, łańcuchów, pasków kewlarowych oraz innego typu akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bram mechanicznych. Pracownicy Emtech przywiązują dużą wagę do jakości, wobec tego firma oferuje swoim odbiorcom tylko sprawdzone, efektywne i pożyteczne rozwiązania. Partnerstwo z tą firmą to gwarancja doskonałej jakości i dogodnych warunków cenowych. Dokładne informacje dostępne są pod adresem

http://emtech-sklep.pl/ - 13 Lut 2013

ENERGOMONTAŻ PÓŁNOC GDYNIA****

Specjalnością Spółki są konstrukcje ze stali nierdzewnej dla browarów, celulozowni oraz zakładów chemicznych. Dysponuje także szeroką ofertą konstrukcji stalowych dla portów, sektora offshore oraz przemysłu budowy i remontu statków. Posiada uprawnienia do spawania wszystkich typów konstrukcji stalowych (w tym ciśnieniowych i próżniowych, dźwigów, mostów i konstrukcji zarówno morskich jak i okrętowych)

http://www.energomontaz.gdynia.pl/ - 18 Mar 2004

Energopol****

Energopol. Roboty drogowe. Konstrukcje żelbetowe. Zbiorniki. Na stronach znajdują się informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.energopol.krakow.pl/ - 11 Maj 2002

Exbud Skanska****

Strona Exbud Skanska. Firma świadczy usługi budowlane i techniczne w kraju i za granicą. Jest inwestorem zastępczym, generalnym wykonawcą i developerem. Dokładniejsze informacje na stronie www.

http://www.exbud.skanska.pl/ - 17 Wrz 2001

Firma budowlana - BDS Budownictwo****

Realizacja inwestycji budowlanych, projektowanie i generalne wykonawstwo obiektów.

http://bds-budownictwo.pl/ - 25 Maj 2017