KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (589)

EMTECH Automatyka do bram****

Znani zachodni producenci automatycznych bram wjazdowych, tacy jak CAME, Beninca, DTM System, FAAC, Genius, czy Proteco to jedynie niektórzy partnerzy handlowi mazowieckiego przedsiębiorstwa Emtech. Firma ta aktualnie od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji systemów automatyki, artykułów eksploatacyjnych i części zamiennych do automatycznych bram skrzydłowych, garażowych i przesuwnych. W zestawie Emtech znajdują się różnorodne rodzaje napędów, pilotów, sensorów, szyn, łańcuchów, pasków kewlarowych oraz innego typu akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bram mechanicznych. Pracownicy Emtech przywiązują dużą wagę do jakości, wobec tego firma oferuje swoim odbiorcom tylko sprawdzone, efektywne i pożyteczne rozwiązania. Partnerstwo z tą firmą to gwarancja doskonałej jakości i dogodnych warunków cenowych. Dokładne informacje dostępne są pod adresem

http://emtech-sklep.pl/ - 13 Lut 2013

ENERGOMONTAŻ PÓŁNOC GDYNIA****

Specjalnością Spółki są konstrukcje ze stali nierdzewnej dla browarów, celulozowni oraz zakładów chemicznych. Dysponuje także szeroką ofertą konstrukcji stalowych dla portów, sektora offshore oraz przemysłu budowy i remontu statków. Posiada uprawnienia do spawania wszystkich typów konstrukcji stalowych (w tym ciśnieniowych i próżniowych, dźwigów, mostów i konstrukcji zarówno morskich jak i okrętowych)

http://www.energomontaz.gdynia.pl/ - 18 Mar 2004

Energopol****

Energopol. Roboty drogowe. Konstrukcje żelbetowe. Zbiorniki. Na stronach znajdują się informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.energopol.krakow.pl/ - 11 Maj 2002

Exbud Skanska****

Strona Exbud Skanska. Firma świadczy usługi budowlane i techniczne w kraju i za granicą. Jest inwestorem zastępczym, generalnym wykonawcą i developerem. Dokładniejsze informacje na stronie www.

http://www.exbud.skanska.pl/ - 17 Wrz 2001

Filtry powietrza węglowe, węgiel aktywny - Bodim****

W ofercie firmy, zajmującej się dostarczaniem rozwiązań z zakresu inżynierii środowiska oraz uzdatniania powietrza w obiektach przemysłowych, znaleźć można m.in. węgiel aktywny oraz filtry węglowe.

http://www.bodim.com.pl/ - 29 Sty 2014

Firma budowlana - BDS Budownictwo****

Realizacja inwestycji budowlanych, projektowanie i generalne wykonawstwo obiektów.

http://bds-budownictwo.pl/ - 25 Maj 2017

Firma Checz - systemy kominowe i wentylacyjne****

Firma Checz - kominy - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Polska Północna - systemy kominowe i wentylacyjne. Wykonujemy kominy dwupłaszczowe dla przemysłu i budownictwa. W ofercie również wkłady kominowe, wentylacja, wyroby z blachy ocynkowanej.

http://checz.pl/ - 14 Maj 2004

Firma Handlowo Usługowa M i M Mariusz Mańkowski****

Firma zajmuje się dystrybucją zbiorników do paliw, na olej oraz na wodę pitną. W ofercie znaleźć można również produkty marki Kingspan oraz solidne konstrukcje do nawozów płynnych i na chemikalia.

http://www.zbiornikititan.pl/ - 5 Wrz 2014

Firma MILAN Bogdan Mikołajczyk****

Producent ogrodzeń, bram, balustrad, krat okiennych, schodów Budowa nowych obiektów mieszkalnych , przemysłowych , specjalistycznych , rolniczych. Remonty w pełnym zakresie robót.Dostawa i montaż stolarki budowlanej. Wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań elewacyjnych.

http://www.firma-milan.pl/ - 13 Lut 2007

Firma Usługowo-Handlowa WOD-PRZEM****

Strona firmy zajmującej się budownictwem przemysłowym. W ofercie także roboty izolacyjne oraz usuwanie i unieszkodliwianie azbestu. Na stronie informacje o usługach.

http://www.wod-przem.com.pl/ - 4 Mar 2002