KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (584)

Energopol****

Energopol. Roboty drogowe. Konstrukcje żelbetowe. Zbiorniki. Na stronach znajdują się informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.energopol.krakow.pl/ - 11 Maj 2002

Exbud Skanska****

Strona Exbud Skanska. Firma świadczy usługi budowlane i techniczne w kraju i za granicą. Jest inwestorem zastępczym, generalnym wykonawcą i developerem. Dokładniejsze informacje na stronie www.

http://www.exbud.skanska.pl/ - 17 Wrz 2001

Filtry powietrza węglowe, węgiel aktywny - Bodim****

W ofercie firmy, zajmującej się dostarczaniem rozwiązań z zakresu inżynierii środowiska oraz uzdatniania powietrza w obiektach przemysłowych, znaleźć można m.in. węgiel aktywny oraz filtry węglowe.

http://www.bodim.com.pl/ - 29 Sty 2014

Firma budowlana - BDS Budownictwo****

Realizacja inwestycji budowlanych, projektowanie i generalne wykonawstwo obiektów.

http://bds-budownictwo.pl/ - 25 Maj 2017

Firma Checz - systemy kominowe i wentylacyjne****

Firma Checz - kominy - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Polska Północna - systemy kominowe i wentylacyjne. Wykonujemy kominy dwupłaszczowe dla przemysłu i budownictwa. W ofercie również wkłady kominowe, wentylacja, wyroby z blachy ocynkowanej.

http://checz.pl/ - 14 Maj 2004

Firma Handlowo Usługowa M i M Mariusz Mańkowski****

Firma zajmuje się dystrybucją zbiorników do paliw, na olej oraz na wodę pitną. W ofercie znaleźć można również produkty marki Kingspan oraz solidne konstrukcje do nawozów płynnych i na chemikalia.

http://www.zbiornikititan.pl/ - 5 Wrz 2014

Firma MILAN Bogdan Mikołajczyk****

Producent ogrodzeń, bram, balustrad, krat okiennych, schodów Budowa nowych obiektów mieszkalnych , przemysłowych , specjalistycznych , rolniczych. Remonty w pełnym zakresie robót.Dostawa i montaż stolarki budowlanej. Wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań elewacyjnych.

http://www.firma-milan.pl/ - 13 Lut 2007

Firma Usługowo-Handlowa WOD-PRZEM****

Strona firmy zajmującej się budownictwem przemysłowym. W ofercie także roboty izolacyjne oraz usuwanie i unieszkodliwianie azbestu. Na stronie informacje o usługach.

http://www.wod-przem.com.pl/ - 4 Mar 2002

Floor Partners - posadzki i wylewki betonowe oferowane przez firmę ze Śląska****

Profesjonalne przedsiębiorstwo z siedzibą na Śląsku, wykonujące wylewki betonowe mixokretem oraz posadzki maszynowe agregatem.

http://www.floorpartners.pl/ - 12 Paź 2015

Forbuild - systemy zbrojenia, systemy uszczelniające****

Systemy zbrojenia Bindax i Fortec, systemy zabezpieczeń Secumax, łączniki balkonowe, akcesoria szalunkowe. Firma oferuje produkcję, sprzedaż, dzierżawę i montaż. Szczegóły na stronie.

http://www.forbuild.eu/ - 25 Maj 2017