KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo sportowe (54)

GretaSport - nawierzchnie sportowe. Dąbrowa Górnicza*****

Witryna firmy, będącej profesjonalnym wykonawcą nawierzchni sportowej. Na stronie informacje o firmie, szczegółowa oferta oraz dane kontaktowe

http://www.gretasport.pl/ - 19 Maj 2006

Oaza, mazowieckie - budowa hal tenisowych, sportowych *****

Hale namiotowe oraz hale magazynowe - w ofercie budowa hal tenisowych oraz budowa kortów do gry w tenis i Squash. W ofercie także podnośniki koszowe - firma oferuje wynajem podnośników w Warszawie i okolicy. Zapraszamy - podnośniki i hale magazynowe.

http://www.rakieta.com.pl/ - 2 Kwi 2008

Alstal - Generalny Wykonawca, Alstal****

ALSTAL działa kompleksowo: od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń.Jesteśmy Generalnym Wykonawcą inwestycji w zakresie budownictwa sportowego, przemysłowego, energetycznego oraz związanego z obronnością. Projektujemy i budujemy hale stalowe oraz konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. W ramach realizowanych kontraktów świadczymy usługi w zakresie kompleksowej budowy infrastruktury zewnętrznej w postaci: dróg, instalacji sanitarnych, telekomunikacyjnych, energetycznych.

http://www.alstal.eu/ - 26 Mar 2014

Boisko, boiska sportowe, stadiony, sprzęt sportowy, budowa boisk, obiektów sportowych - Panorama II****

Panorama II to polski lider w budowie wszelakich obiektów sportowych. Budujemy boiska sportowe, wielofunkcyjne, korty tenisowe, stadiony, bieżnie, hale sportowe, które wyposażamy w markowy sprzęt sportowy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin naszej strony online.

http://www.panoramaii.pl/ - 20 Lis 2012

Budowa basenów Poznań****

Firma Bud Concept od prawie dekady zajmuje się budowaniem basenów kąpielowych prywatnych a także hotelowych w Polsce. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie basenów i jesteśmy liderami w Polsce. Nasze projekty basenów są dopracowane w każdym szczególe oraz uzgadniane na każdym etapie z inwestorem. Po za basenami kąpielowymi zajmujemy się także projektowaniem i budowaniem saun, jacuzzi, grot solnych czy też saun, zarówno mokrych jak i suchych.

http://www.baseny.bud-concept.pl/ - 31 Sie 2013

Budowa hal tenisowych****

Specjalizacja naszej firmy to budowa hal tenisowych z drewna klejonego warstwowo oraz budowa kortów tenisowych. W ofercie także budowa hal sportowych oraz boisk o nawierzchni ze sztucznej trawy, mączki ceglanej.

http://tennis-solutions.pl/ - 12 Maj 2014

Budowa, renowacja kortów tenisowych - Rowit****

Rowit - renowacja, budowa kortów tenisowych, a także wyposażenie kortów tenisowych. Zajmujemy się budową kortów tenisowych oraz renowacją nawierzchni ceramicznych kortów.

http://www.rowit.com.pl/ - 17 Maj 2005

Chec Sport - budowa i remonty obiektów sportowych i rekreacyjnych****

Chec Sport - firma zajmująca się budową, remontami i wyposażaniem obiektów sportowych i rekreacyjnych (takich jak szkolne sale gimnastyczne, hale sportowe, boiska wielofunkcyjne, bieżnie, ścieżki rowerowe, pola golfowe, ścieżki zdrowia, place zabaw itp.) oraz sprzedażą, naprawą i renowacją sprzętu sportowego. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

http://www.checsport.pl/ - 31 Paź 2002

DREW-HAL - budowa boisk sportowych, hal i kortów****

Firma Drew-Hal buduje hale tenisowe oraz boiska sportowe. Wznosimy także konstrukcje łukowe o zróżnicowanym zastosowaniu.

http://drew-hal.pl/ - 10 Mar 2016

HalaTenisowa.com****

Budowa hal tenisowych i sportowych, są to całoroczne hale łukowe, hale stalowe lub z drewna klejonego warstwowo. Naszą specjalizacją jest budowa kortów tenisowych (sztuczna trawa i mączka ceglana). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://halatenisowa.com/ - 20 Lis 2012