KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo sportowe (54)

Przedsiębiorstwo Budowlane Albud w Skawinie****

Przedsiębiorstwo budowlane Albud w Skawinie, oferuje usługi związane z budownictwem przemysłowym, obiektów użyteczności publicznej, budownictwem domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, hal przemysłowych, sal gimnastycznych, dróg i parkingów. Generalne wykonawstwo inwestycji, remonty, roboty ziemne, zbrojarskie, oraz inne.

http://www.albudskawina.pl/ - 2 Paź 2018

RAS - wynajem agregatów chłodniczych i lodowisk****

Ceniona na rynku firma, której specjalizacją jest budowa sztucznego lodowiska. Proponujemy również wynajem agregatów chłodniczych, a także chillerów.

http://www.ras-agregaty.pl/ - 8 Gru 2015

SDS - Budowa Parków Linowych****

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz budową parków linowych, organizacją oraz obsługą imprez integracyjnych z użyciem specjalistycznego sprzętu alpinistycznego. Prowadzimy również szkolenia z zakresu alpinizmu przemysłowego, parków linowych, wspinaczki skałkowej, narciarstwa wysokogórskiego oraz zjazdowego. Nasza kadra składa się z instruktorów alpinizmu oraz ratowników TOPR przez co inwestor może być spokojny o bezpieczeństwo budowy oraz wyszkolenie kadry instruktorskiej. ZAPRASZAMY!

http://www.parkilinowe.com/ - 29 Sie 2012

Siatki i panele ogrodzeniowe, ogrodzenia, bramy, napędy do bram. Firma Karo****

Firma Karo sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i montażem różnych ogrodzeń, w tym z siatki ogrodzeniowej, paneli ogrodzeniowych. Oferujemy też bramy, furtki i napędy do bram.

http://www.ogrodzeniasiatki.pl/ - 20 Mar 2007

Sportsystem****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i wyposażeniem obiektów sportowych między innymi takich jak boiska, korty tenisowe czy sale gimnastyczne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.sportsystem.pl/ - 31 Gru 2001

Stojaki rowerowe.****

Stojaki rowerowe - producent stojaków rowerowych firma Sport Adam - wysokiej jakości stojaki na rowery, metalowy stojak rowerowy. Produkcja i sklep internetowy - zapraszamy Państwa po stojak na rower w atrakcyjnej cenie.

http://www.stojakinarowery.com.pl/ - 20 Lip 2009

TAMEX****

Informacje i oferta firmy Tamex- Przedsiębiorstwa Usług Projektowo-Realizacyjnych i Inwestycyjnych. W ofercie znajdują się usługi: projektowanie i realizacja obiektów sportowych, architektura i usługi inżynierskie, organizacja procesu inwestycyjnego, usługi w zakresie nieruchomości.

http://www.tamex.com.pl/ - 16 Gru 2003

Www.budowabasenow.com****

Firma Budowa Basenów działa już na rynku od 2004 roku, co sprawia, że cechuje się bardzo dużym doświadczeniem, a tym samym świetnie wie, w jaki sposób zaspokoić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy, kto chce cieszyć się pięknym, dużym i nowocześnie urządzonym basenem z całą pewnością powinien skorzystać właśnie z usług tego przedsiębiorstwa. Każde zlecenie firma realizuje mając na uwadze nowoczesną technologię i technikę, a także wysoką, jakość usług i terminowość wykonanych prac. Jeśli chcesz cieszyć się wyjątkowym basenem na swojej posesji powinieneś bezzwłocznie zapoznać się z ofertą firmy.

http://www.budowabasenow.com/ - 4 Lis 2014

Zielony Ekspres****

Produkcja i układanie trawy rolowanej, hydrosiew, zieleń drogowa i miejska, zieleń na obiektach sportowych, nawadnianie, kontrola erozji i pylenia, rekultywacja terenów.

http://www.zielonyekspres.pl/ - 30 Gru 2008

Activsport - nawierzchnie sportowe***

Firma Activsport oferuje wykonanie nawierzchni sportowych z trawy syntetycznej, nawierzchni winylowych i gumowych oraz hal sportowych. Opis produktów i szczegóły oferty.

http://www.activsport.pl/ - 13 Maj 2002