KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo sportowe (54)

Innova Sport***

Specjalonością firmy INNOVA SPORT jest projektowanie i budowa obiektów sportowych. Bogate doświadczenie pozwala na pełną realizację Twoich zamierzeń: wykonanie kortu, boiska lub dowolnie wymarzonego obiektu sportowego.

http://innovasport.webpark.pl/ - 16 Sie 2004

Kortbud***

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie budowy kortów tenisowych, boisk sportowych, hal tenisowych oraz renowacji obiektów sportowych. Na stronie szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.kortbud.pl/ - 21 Wrz 2005

MASTERS - Bowling (Kręgle).***

Oferta systemów firmy EUROBOWL- tory bowlingowe, korty tenisowe, boiska, bieżenie, hale sportowe, siłownie, fitness, place zabaw. Oferta i dane kontaktowe.

http://www.bowling.masters-sport.pl/ - 12 Gru 2003

Padel tenis, korty do padla***

Korty do padla - padel jest dyscypliną sportu drużynowego, kombinacją tenisa i squosha.

http://www.padelsport.pl/ - 17 Lut 2012

P+L Systems Toalety Publiczne - Wyposażenie***

P + L Washroom Systems jest wiodącym dostawcą elementów wyposażenia toalet publicznych takich jak: suszarki do rąk, dozowniki zapachów, zapachy do odświeżaczy, kosze do damskich toalet oraz lampy owadobójcze. PandL posiada wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim.

http://www.plsystems.eu/ - 28 Mar 2012

PROFESJONALNE PODŁOGI SPORTOWE***

Firma EURO-PARKETT SCHÄFER działa na rynku podłóg sportowych od 1990 roku. Posiada w pełni profesjonalny park maszynowy do produkcji i montażu podłóg sportowych. Witryna zawiera szczegóły oferty.

http://www.euro-parkett.torun.com.pl/ - 22 Kwi 2002

SODEX - BUDOWA OBIEKTÓW SPORTOWYCH***

Strona firmy zajmującej się budową i wyposażeniem obiektów sportowych. Znajdziesz tu szczegółowy katalog oferowanych usług oraz dane teleadresowe.

http://www.sodex.com.pl/ - 17 Maj 2001

Stalowe hale Astron***

Firma M.W.& Time is Money projektuje i buduje hale w systemie Astron. Buduje stalowe hale przemysłowe, hale usługowe, produkcyjne, magazynowe, sportowe, tenisowe, do jazdy konnej, supermarkety, administracyjne, salony samochodowe, warsztaty, inne hale.

http://timeismoney.pl/ - 21 Wrz 2005

Stojaki na rowery - SportAdam.pl***

Poszukujesz atrakcyjnych stojaków rowerowych? Zapoznaj się koniecznie z naszą ofertą, znajdziesz w niej wieszaki na rower i stojaki na rowery o różnej ilości stanowisk wykonanych ze stali ocynkowanej ogniowo i nierdzewnej. Wszystkie produkty objęte są gwarancją do 15 lat. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i krótkie terminy dostaw na terenie całej Polski.

http://www.sportadam.pl/ - 1 Lut 2016

Tenis & Squash***

Projektowanie i budowa hal tenisowych i kortów do squash-a. Sprzedaż używanych hal i balonów. Szkoła tenisa / Tennis school - Warszawa, Mokotów.

http://tenis.esquash.pl/ - 16 Lip 2003