KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 199)

Domy w INTERIA.PL*****

Serwis dotyczący projektowania oraz sprzedaży typowych projektów domów jednorodzinnych. W ofercie ponad 200 gotowych projektów domów, o powierzchni od 48 do 292 m.kw. Na stronie prezentowane są: rzuty, przekroje, wizualizacje, oraz modele 3D. Często aktualizowane przepisy i porady budowlane.

http://domy.interia.pl/ - 10 Lut 2005

AbcProjekt- projekty domów*****

Małopolska firma działającą w branży budowlanej, która realizuje inwestycje na wszystkich etapach ich powstawania. Oferta obejmuje zarówno gotowe szkice budynków w dużej rozpiętości stylistycznej i powierzchniowej jak i projekty na specjalne zamówienie.

http://www.abcprojekt.pl/ - 23 Lis 2010

Agencja nieruchomości Marek Kunicki*****

Profesjonalne biuro nieruchomości oferujące kupno, sprzedaż, zamianę lokali użytkowych, działek, mieszkań, domów. Na stronie informacje o fimie, jej ofercie, zdjęcia i dane teleadresowe.

http://www.kunicki.pl/ - 15 Lis 2001

AGKORC*****

Strona firmy pośredniczącej w wynajmie powierzchni biurowych i magazynowych oraz rezydencji i domó mieszkalnych. Znajdziesz tu szczegółową prezentacją oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.agkorc.com.pl/ - 9 Maj 2002

AK-BUD*****

Ak-bud jest importerem pokryć dachowych. Partner w branży budowlanej. Firma podejmuje się realizacji jako generalny wykonawca każdego obiektu w budownictwie kubaturowym.

http://www.ak-bud.com.pl/ - 12 Gru 2000

Apartamenty, grunty, biura, magazyn, hala - Żagiel*****

Agencja nieruchomości w Szczecinie - Żagiel. Na stronie oferty nieruchomości nad morzem - dom hala, biura, działka, grunty, apartamenty, mieszkanie w Szczecinie. W ofercie agencji Żagiel także atrakcyjne nieruchomości w Bułgarii. Zapraszamy - grunty i nieruchomości w Szczecinie.

http://www.zagiel.szczecin.pl/ - 18 Lis 2008

Architektura, Projektowanie - Projekty, Aranżacja Wnętrz - Warszawa - ON/OFF architekci*****

ON/OFF architekci Warszawa to profesjonalne projektowanie - projekty wnętrz. Wykwalifikowani architekci to najlepsza architektura oraz aranżacja wnętrz według najnowszych trendów designerskich. Zapraszamy na naszą stronę, tam zapoznacie się Państwo z naszym portfolio i wybierzecie rozwiązanie dla siebie. Projekty, aranżacja wnętrz tylko z ON/OFF architekci!

http://www.onoffarchitekci.pl/ - 15 Lip 2010

Biuro nieruchomości, domy, mieszkania, apartamenty - nowyadres.pl*****

Nowyadres.pl to nowoczesny portal nieruchomości. W ofercie tanie mieszkania, domy apartamenty na sprzedaż oraz do wynajęcia. Dodatkowo wirtualne targi mieszkaniowe: nowe domy, lokale użytkowe, powierzchnie handlowe, a także działki budowlane.

http://www.nowyadres.pl/ - 22 Lip 2010

Biuro Projektowe M&L Lipińscy - PROJEKTY DOMÓW*****

Autorski katalog "Ciepłe Domy": projekty domów jednorodzinnych, weekendowych, szeregówek, bliźniaków, garaży.

http://www.gotowe.pl/ - 14 Wrz 2004

Buduj dom pasywny; audyt energetyczny - informacje*****

Buduj dom pasywny, przeprowadź badania termowizyjne i audyt energetyczny budynku, dowiedz się, co to jest dom energooszczędny, komfort cieplny i współczynnik U. Budowa domu pasywnego i docieplanie budynków stanie się prostsze!

http://www.termodom.pl/ - 5 Kwi 2007

Informacje dodatkowe