KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 176)

AKOM ROLETY ZEWNĘTRZNE****

Strona firmy specjalizującej się w sprzedaży rolet (dostawnych i nakładanych), rolokaset, bram (garażowych i przemysłowych).

http://www.roleta.pl/ - 21 Paź 2001

AKRO - posadzki przemysłowe, nawierzchnie sportowe, domy****

AKRO Rzeszów woj podkarpackie. Firma realizuje: posadzki przemysłowe betonowe, posadzki przemysłowe z żywic, syntetyczne nawierzchnie i podłogi sportowe, naprawy i izolacje konstrukcji budowlanych, sieci kanalizacyjne i wodne, docieplanie domów, budowa i sprzedaż domów.

http://akro.com.pl/ - 24 Maj 2004

AKT Biuro Obrotu Nieruchomościami sc - Wrocław****

Znajdziesz tu pełną ofertę biura, którą możesz sortować wg wybranego przez siebie kryterium (rodzaj obiektu, lokalizacja, cena itp). Niektóre z ofert wzbogacone są również fotografiami.

http://aktnieruchomosci.gratka.pl/ - 2 Paź 2001

Alians****

Serwis biura obrotu nieruchomościami. Na stronie można znaleźć informacje na temat lokalizacji i kontaktu z firmą, oraz pełną ofertę w postaci tabeli, którą można sortować wedłóg ustalonych kryteriów (cena, rodzaj, data ogłoszenia itp).

http://biuroalians.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

All4u Projekty Domów****

Nowoczesne i tradycyjne gotowe projekty domów. Praktyczny układ pomieszczeń, energooszczędne, wyjątkowe domy.

http://projekty-domow.all4u.pl/ - 17 Lut 2018

Allinwood - szkieletowe domy drewniane w województwie pomorskim****

Oferta producenta energooszczędnych, pasywnych i szkieletowych domów drewnianych, działającego w województwie pomorskim. Proponujemy obiekty całoroczne oraz letniskowe.

http://www.allinwood.pl/ - 17 Lis 2015

AltaMira architekt Tadeusz Mirek****

Galerie zdjęć i wizualizacji. Wnętrza zrealizowanych projektów autorskich:pub, dyskoteka, restauracja. Makiety i modele oraz plakaty.

http://www.tadeomirek.republika.pl/ - 14 Lis 2001

Altany Warszawa - Drewnolandia.pl****

Drewnolandia.pl to firma, której zaufać można pod względem budowania domów, altan z drewna albo pozostałych konstrukcji drewnianych, które potrzebne są nam w naszym gospodarstwie domowym. Poza przygotowanymi wcześniej konceptami, jest ona również w stanie zapewnić te robione pod indywidualne zamówienie konsumentów. Z nią niewątpliwie osiągniemy wymarzony efekt, o czym przekonamy się, rozmawiając z jej ekspertami i radząc się ich pod względem wybudowania domu naszych marzeń. Firma wykona niemal każdą konstrukcję z drewna, ogranicza ją więc jedynie fantazja jej odbiorców. Dzięki firmie www.drewnolandia.pl stworzymy domek z drewna, taras czy drewnianą altanę ogrodową, która służyć będzie relaksowi, a także drewutnię, która sprzyjać będzie naszemu komfortowi i oszczędzi nam trochę miejsca.

http://drewnolandia.pl/ - 9 Gru 2014

Aluna - Teleskopowe Zadaszenia Basenów (producent). Poznań****

Teleskopowo składane zadaszenia basenów w dowolnych kolorach, kształtach i wymiarach. Chronią baseny przed zanieczyszczeniami, podwyższają temperaturę wody w basenie przedłużając sezon kąpielowy o kilka miesięcy. Baseny kryte, baseny prywatne, baseny publiczne.

http://www.zadaszenia.com.pl/ - 25 Sty 2006

AMB Architekci - Architekt Poznań, Biuro projektowe Poznań****

AMB Architekci to poznańska pracowania projektowa specjalizująca się w projektach architektonicznych oraz aranżacji wnętrz. Jako zespół istnieje od 2010 roku. Zespół stanowią wysokiej klasy projektanci, którzy dbając o każdy szczegół, tworzą piękne i inspirujące przestrzenie.Z chęcią będziemy towarzyszyć inwestorowi w jego zmaganiach z przestrzenią, jej formą i funkcją, przejmując na siebie ciężar znajomości sztuki budowlanej, ergonomii, poszukując rozwiązań zgodnych z jego gustem i intencją. Z wizjonerskim zapałem podejmiemy się również adaptacji przestrzeni do nowych potrzeb inwestora. Projektujemy obiekty o różnorodnej funkcji w przestrzeni publicznej, jak również wnętrza mieszkalne dla inwestorów indywidualnych.

http://ambarchitekci.pl/ - 1 Mar 2014