KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 176)

Ana****

Firma oferuje pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, dzierżawie i wynajmie nieruchomości oraz pomoc w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych.

http://www.nieruchomosci.gniezno.pl/ - 11 Gru 2001

ANDREM - FIRMA BUDOWLANA****

Wykonujemy zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, elektrycznych, sanitarnych oraz instalacyjnych. Wykonujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar \"myśl\" inżynieryjna, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnym. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót, oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcą.

http://www.andrem.biz/ - 9 Mar 2011

Angobud - roboty budowlane i wykończenia wnętrz****

Firma Angobud z Lublina zajmuje się stawianiem domów i świadczeniem usług remontowo-budowlanych. Dzięki wykształceniu murarskiemu oferuje również roboty budowlane oraz wykończenia wnętrz.

http://www.angobud.pl/ - 1 Lut 2017

Angra****

Serwis biura obrotu nieruchomościami. Na stronie znajdują się informacje na temat lokalizacji i kontaktu z firmą, oraz pełna oferta w postaci tabeli, którą można sortować wedłóg ustalonych kryteriów (cena, rodzaj, data ogłoszenia itp).

http://angra.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

Ankor - klimatyzacja****

Ankor - proponuje profesjonalny montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych lub instalacji centralnego ogrzewania. oferujemy Państwu ogrzewanie podłogowe oraz ogrzewanie nadmuchowe. Co więcej wykonujemy instalacje gazowe. Mamy w naszej ofercie również montaż kotłowni na paliwa stałe oraz ciekłe lub kotły elektryczne. U nas zamówią Państwo montaż kolektorów słonecznych, kominków z płaszczem wodnym lub centralnych odkurzaczy. Realizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ankor angażuje specjalistów, jacy wykonują punktualnie oraz solidnie każde ze zleceń. Korzystamy z własnych, wysokiej klasy materiałów bądź z materiałów, dostarczonych nam przez klienta. Przygotowujemy dla Państwa dokumentację do odbioru. Zapraszamy do obejrzenia galerii, z przeprowadzonych przez nas prac oraz do odwiedzin naszej witryny internetowej.

http://www.ankor.co.pl/ - 24 Sie 2013

Apis SA - Domy z drewna szkieletowe****

Firma Apis S.A. to uznany w branży producent domów o konstrukcji szkieletowej z drewna lub z bali. Naszą specjalnością jest projektowanie oraz budowa domów całorocznych, ale też zajmujemy się wykonaniem obiektów letniskowych.

http://www.apissa.pl/ - 12 Wrz 2013

Apstar - domy szeregowe Bytkowskie Lawendy****

Firma developerska Apstar buduje obecnie osiedle "Bytkowskie Lawendy" - domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Atrakcyjne ceny. Wykończenie domu pod klucz - w cenie.

http://www.apstar.pl/ - 28 Paź 2008

Aranżcja wnętrz - Studio mDom. Warszawa****

Na stronach ZDJĘCIA I RYSUNKI zrealizowanych inwestycji. Firma projektuje wnętrza domów i mieszkań.

http://mdom.pl/ - 24 Sty 2006

ARCHIDEA Pracownia projektowa. Poznań****

Projekty domów - typowe i indywidualne. Aranżacje wnętrz. Nadzór autorski. Adaptacje projektów.

http://archidea.poznan.pl/ - 24 Sty 2006

Archipelag - Pracownia projektowa. Wrocław****

Oferta wrocławskiej pracowni architektonicznej: szeroki wybór projektów domów jednorodzinnych parterowych, piętrowych oraz "dla odważnych". Serwis zawiera zdjęcia i opisy projektów, porady dla budujących. Informacje o autorskim katalogu "Domy Rodzinne".

http://www.archipelag.com.pl/ - 25 Sty 2006