KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 176)

Avalon Nieruchomości****

Na strony wyposażonych w czytelne menu i łatwy system przeszukiwania, znajdziemy oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

http://www.avalon.w-wa.pl/ - 29 Lis 2001

AWA - projektowanie wnętrz i budynków****

Pracownia architektoniczna AWA: reprezentacyjne wnętrza dla firm i instytucji, wnętrza domów i mieszkań, budynki mieszkalne, usługowe i biurowe, domy jednorodzinne.

http://www.awa.com.pl/ - 28 Lip 2004

AZET - dostawca narządzi malarskich****

Strona firmy AZET - dostawcy narządzi malarskich. Zamieszczono tu ofertę, cennik, informacje o firmie i jej partnerach, a także o lokalizacji.

http://www.azet.bielawa.pl/ - 20 Wrz 2002

Az-nieruchomosci****

Na stronie można znaleźć bazę ofert biur pośrednictwa nieruchomości, firm budowlanych, projektowych, geodezyjnych. Wiele ofert i ogłoszeń.

http://www.az-nieruchomosci.pl/ - 5 Wrz 2001

Baligówka - domy góralskie****

Firma budowlana wykonująca domy góralskie. Nasza propozycja to całoroczne obiekty z bali, pod klucz.

http://www.budowadomuzdrewna.pl/ - 7 Sty 2016

Balustrady****

Dobre jakościowo schody powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale także przy wykorzystaniu dużej wiedzy i doświadczenia, które firma Grot posiada. Istniejemy na polskim rynku od bardzo dawna. Przez ten czas wykonaliśmy dziesiątki udanych projektów, które docenili nasi klienci. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją wyjątkowych schodów. Każde zadanie jest dla nas inne i do każdego podchodzimy z takim samym zapałem i zaangażowaniem, ponieważ dla nas zadowolenie klienta jest priorytetem.

http://www.grot.pl/ - 3 Gru 2012

Banach kierownik budowy szczecin****

Na rynku budowlanym funkcjonujemy nieustannie od wielu lat. Stale współdziałamy z osobami prywatnymi, firmami, a także instytucjami, zarówno z Uniemyśla, jak i okolicznych miejscowości. Realizujemy zlecenia związane z budownictwem przemysłowym, budownictwem mieszkaniowym, a też renowacją obiektów zabytkowych. Mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy przy dozorze budowlanym. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem i wszechstronnym wsparciem na każdym etapie budowy lub remontu. Firma Banach to prawdziwy partner w biznesie: doświadczony, innowacyjny i terminowy. Szczegóły na temat firmy i wykaz świadczonych usług są na stronie www.

http://www.banach.szczecin.pl/ - 29 Sty 2014

Basentech - technika basenowa****

Basentech to firma znajdująca się w Szczecinie, jaka proponuje kompleksowe usługi w zakresie budowy basenów. Znajdą u nas Państwo wszystko, co jest potrzebne do konstrukcji basenów. Proponujemy efektowne i solidne rozwiązania, w tym gotowe baseny wewnętrze i zewnętrzne, metalowe, betonowe, drewniane oraz poliestrowe, zadaszenia, dysze, pompy, filtry, urządzenia do dezynfekcji wody, do masażu wodnego, podgrzewacze, drabinki, a również wanny z hydromasażem Hot Spring. Zajmujemy się montażem, a również modernizacją i konserwacja urządzeń basenowych. Budujemy baseny skimmerowe i przelewowe. Ponadto chętnie udzielimy przydatnych wskazówek co do prawidłowej eksploatacji. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej.

http://www.technikabasenowa.com.pl/ - 7 Gru 2013

Bauder Polska papa termozgrzewalna****

Firma Bauder działa w tej chwili od powyżej 150 lat i jest obecnie jednym z najbardziej doświadczonych dostawców dachów oraz pokryć dachowych w Europie. Firma Bauder oferuje wszechstronne doradztwo technologiczne i wszystkie obecnie dostępne w ofercie modele materiałów do uszczelniania, hydroizolacji oraz zazieleniania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku, Bauder zapewnia projektantom, deweloperom i podwykonawcom najwyższe bezpieczeństwo w czasie podejmowania decyzji o przeprowadzeniu bądź modernizacji samego pokrycia dachu. Gwarantujemy Państwu udzielenie fachowych wskazówek podczas wyboru artykułów i modelu wykończenia. Więcej pod adresem WWW.

http://www.bauder.pl/ - 2 Paź 2013

Baza ofert nieruchomości Leszno, Góra, Kościan i Rawicz****

Baza ogłoszeń nieruchomości w Lesznie i okolicy. Podział na kategorie: mieszkania, domy, garaże, budynki użytkowe, lokale użytkowe, działki, grunty Leszno. Również oferty nieruchomości z innych miast: Kościan, Wschowa, Gostyń, Góra, Rawicz. Najważniejsze rodzaje transakcji: kupno, sprzedaż, wynajem. Oferty z rynku wtórnego (oferty bezpośrednie, prywatne, biura nieruchomości Leszno) oraz rynku pierwotnego (oferty developerów, spółdzielnie Leszno). Regionalny katalog firm, głównie firmy budowlane i biura nieruchomości Leszno. Dodawanie ofert oraz firm jest darmowe.

http://www.domwlesznie.pl/ - 15 Wrz 2010