KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 175)

Domy energooszczędne. Świadectwa energetyczne.*****

Domy energooszczędne i pasywne w technologii szkieletowej i thermomur. Projektowanie domów pasywnych. Sporządzanie świadectw energetycznych.

http://www.sbsplus.pl/ - 15 Maj 2009

Domy z bali drewnianych.*****

Witryna firmy zajmującej sie produkcją domów z bali drewnianych. Na stronie informacje o firmie, poszczególnych etapach budowy domów, prezentacja zalet drewna oraz galeria i gotowe projekty.

http://www.logpol.com.pl/ - 6 Cze 2003

Domy z drewna, domy drewniane, domy letniskowe, domy z bali, domy kanadyjskie*****

Produkcja domów z drewna (całorocznych, letniskowych itp.), wykonywanych w technologii tradycyjnej wieńcowej oraz szkieletowej. Nasze domy drewniane budowane są według oryginalnych metod konstrukcji starych góralskich domów z wykorzystaniem najnowszych technologii zapewniających estetyczną obróbkę drewna.

http://www.domyzdrewna.mar.pl/ - 6 Cze 2006

Eko-Bau Developer Wrocław*****

Witryna Eko-Bau, Developera z Wrocławia - zajmującego się budową oraz sprzedażą mieszkań, szeregówek, domów wolnostojących, apartamentowców. W ofercie: zabudowa szeregowa angielska - Osiedle Leśne Wrocław.

http://www.ekobau.pl/ - 19 Sty 2006

Fbt - pracownia architektury i urbanistyki*****

Firma oferuje kompleksową obsługę projektową, architektoniczną oraz wielobranżową, zaczynając od fazy koncepcyjnej poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze oraz nadzory autorskie nad budową.

http://www.fbt.net.pl/ - 23 Sie 2010

Firma budowlana - Spółka Pekao Development*****

Strona o budownictwie biurowym i mieszkaniowym. Wszystko o projektach: planowanych, realizowanych i zrealizowanych. Plany mieszkań i biur.

http://www.pekao-development.pl/ - 27 Lis 2001

Firma Budowlana Complex*****

Zasięgiem prac budowlanych obejmujemy teren całej Polski. Są to zarówno remonty budynków mieszkalnych - w skład których wchodzi mn. remonty i renowacje kamienic, budowy oraz remonty obiektów przemysłowych, hoteli,hipermarketów,szkół,szpitali oraz renowacje obiektów sakralnych.

http://art-bud.com.pl/ - 7 Lis 2006

Globe Trade Centre S.A.*****

"Globe Trade Centre S.A. należy do czołowych firm deweloperskich w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1994 roku. Globe Trade Centre S.A. inwestuje w trzech głównych segmentach rynku nieruchomości. Są to inwestycje w kompleksy biurowe, centra handlowo-rozrywkowe oraz apartamenty i domy mieszkalne." Na stronie zamieszczono szczegóły oferty oraz galerie.

http://www.gtc.com.pl/ - 19 Sie 2004

Gotowe projekty domów, budynków gospodarczych i komercyjnych*****

Szeroka oferta ponad 400 gotowych projektów domów jednorodzinnych zróżnicowanych wielkościowo i funkcjonalnie, ponadto około 70 projektów budynków gospodarczych i komercyjnych.

http://www.kbprojekt.pl/ - 2 Sie 2004

Green Build - Portal dla nieruchomości*****

Green Build to portal dostarczający wiedzę i praktykę z zakresu zielonego budownictwa (w tym m.in. certyfikacja LEED i BREEAM). Publikuje artykuły związane z nieruchomościami, ekologicznym budownictwem, materiałami budowlanymi i nowymi technologiami.

http://www.greenbuild.pl/ - 24 Cze 2010