KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 167)

Okna i Drzwi - Bracia Bertrand*****

Firma Bracia Bertrand jest renomowanym producentem stolarki okiennnej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych w postaci fasad i ogrodów zimowych. Produkujemy: okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe, parapety, rolety, bramy garażowe.

http://www.braciabertrand.pl/ - 6 Lip 2004

Panele podłogowe CLASSEN - piękne podłogi. Rybnik*****

Classen jest jednym z liderów europejskiego rynku paneli podłogowych. W ofercie posiadają cztery kolekcje podłóg dostosowanych do różnych potrzeb klientów.

http://www.classen.com.pl/ - 6 Sty 2006

Polskie Kraty - kraty pomostowe*****

Firma Masiv to uznany producent elementów i konstrukcji stalowych. Oferujemy kraty, schody metalowe, podesty ocynkowane i inne konstrukcje dla zakładów przemysłowych. Szczegóły i kontakt dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.polskiekraty.pl/ - 26 Sty 2017

Projektowanie - architektura, konstrukcja, instalacja, elektryka*****

Planujesz budowę? Odpowiednio dobrany zespół złożony z architekta, specjalisty od konstrukcji, instalatora i elektryka pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie etapy realizacji: od zamierzenia inwestycyjnego do rozpoczęcia użytkowania wymarzonego obiektu.

http://www.projektowanie.ciachoo.pl/ - 5 Lut 2004

Projekty domów*****

Firma Archeton - oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych oraz projekty garaży. Domy jednorodzinne, domy drewniane - projekty domów drewnianych. Na stronie katalog, poradnik inwestora oraz forum.

http://www.archeton.pl/ - 2 Kwi 2009

Projekty domów.*****

Strona firmy Nux, zajmującej się projektowaniem domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych oraz mebli. Na stronie umieszczone są zdjęcia oraz rzuty zrealizowanych projektów.

http://www.nux.pl/ - 28 Mar 2003

Projekty domów - biuro projektowe NNDom*****

Projekty domów jednorodzinnych w stylu NNDom. Oferta aranżacji projektowych gotowych domów z wizualizacjami oraz indywidualne adaptacje i rozwiązania dla wymagających inwestorów. Poradnik dla małego inwestora i osoby budującej własny dom sposobem gospodarczym. Wszystko o przepisach i prawie budowlanym. Na stronie kilka bestsellerowych projektów takich jak dom z okiennicami i dom ergonomiczny, które w latach ubiegłych cieszyły się największym zainteresowaniem rodzin budujących swój nowy dom jednorodzinny. Warto zwrócić uwagę na domy szkieletowe wykonane z drewna w nowoczesnej technologii budowanej.

http://nndom.pl/ - 22 Wrz 2010

Projekty domów - Studio Atrium*****

Projekty domów - serwis firmy sprzedającej typowe projekty domów. W ofercie zróżnicowane projekty kilkuset domów. Często aktualizowane artykuły i porady.

http://www.studioatrium.pl/ - 27 Lip 2004

Projekty domów i garaży Z500*****

Studio projektowe Z500 oferuje projekty domów i garaży. W ofercie znajdą Państwo m.in. projekty domów jednorodzinnnych, projekty domów tradycyjnych, domów z drewna, z bali oraz projekty domów energooszczędnych.

http://www.z500.pl/ - 23 Lis 2010

Projekty domów: jednorodzinnych, drewnianych, parterowych, z poddaszem*****

Domo oferuje nowoczesne, gotowe, projekty domów jednorodzinnych: drewnianych, parterowych, z poddaszem, domów bliźniaczych, energooszczędnych. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego projektu domu dla siebie. Kup projekt u nas i zrealizuj swoje marzenia o budowie przytulnego domu.

http://www.domo.com.pl/ - 29 Wrz 2010