KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 175)

Projekty domów w BudujDobrze.PL - najlepszy portal budowlany: projekty domów jednorodzinnych*****

Projekty domów jednorodzinnych w BudujDobrze.PL - projekty gotowe, typowe, katalogowe. Porady, aranżacja wnętrz.

http://www.budujdobrze.pl/ - 2 Maj 2005

Przedsiębiorstwo Budowlane INPRO - mieszkania, apartamenty, nieruchomości - Gdańsk i Trójmiasto*****

P.B. Inpro Sp. z o.o. jest jedną z liczących się firm budowlanych działających na Wybrzeżu i za granicą zajmującą się głównie kompleksową realizacją inwestycji budowlanych takich jak: budynki mieszkalne, handlowo-biurowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej. Nasza oferta to mieszkania i luksusowe apartamenty w najciekawszych dzielnicach Trójmiasta. Uzupełnienie działalności INPRO stanowi produkcja prefabrykatów dla potrzeb budownictwa.

http://www.inpro.com.pl/ - 3 Wrz 2003

Rybnicka Grupa Kapitałowa*****

Witryna Rybnickiej Grupy Kapitałowej zajmującej się projektowaniem, budowaniem orraz sprzedażą mieszkań i lokali użytkowych.

http://www.rgk.pl/ - 17 Sie 2001

Strona domowa firmy GALBEX*****

Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty firmy. Zalicza się do niej projektowanie architektoniczne i urbanistyczne, projektowanie wnętrz i obrót nieruchomościami.

http://www.galbex.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Sunny Life Technologies*****

Przydomowe turbiny wiatrowe, panele fotowoltaiczne, inwertery, przetwornice, kolektory słoneczne, lampy fotowoltaiczne, oświetlenie LED. Projektowanie, dystrybucja, montaż.

http://www.sunnylifetechnologies.com/ - 7 Lut 2008

taag.pl - Budownictwo domów z drewna*****

Wieloletnie doświadczenie w branży produkcji domów z drewna, pozwala nam zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości oraz krótki czas montażu. Poza tym możemy Państwu zagwarantować, że wykonane przez nas domy z bali będą cieszyły się Waszym uznaniem.

http://www.taag.pl/ - 21 Lip 2010

TBS-Budostal-3. Kraków*****

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "TBS-Budostal-3" Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z udziałem 100% Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego "Budostal-3" S.A. Na stronie zamieszczono informacje na temat zasad działania TBS oraz charakterystykę działania firmy.

http://www.tbsbudostal3.pl/ - 24 Sty 2006

TERMA PRIM*****

Usługi budowlane w pełnym zakresie wykonawstwa zewnętrznego, docieplenia, elewacje, prace z zakresu konserwatorsko-renowacyjnego, aranżacje, projektowanie i wykonawstwo wnętrz w oparciu o sprawdzone technologie, innowacyjne techniki z zastosowaniem materiałów i środków wiodących europejskich oraz krajowych producentów.

http://www.termaprim.com.pl/ - 9 Mar 2004

Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie komfort odkurzanie*****

Firmy współpracujące ze sobą w grupie Alfred Moll gwarantują najwyższy poziom produktu i usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji i szeroko pojętego komfortu związanego z powietrzem w domu, mieszkaniu, biurze, zakładzie pracy. Specjaliści HVAC do Twojej dyspozycji! Odwiedź nas i zasięgnij porady.

http://www.alfredmoll.pl/ - 4 Paź 2006

Wigro-Groszyk Nieruchomości*****

Oferta warszawskiej firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Mieszkania, domy, działki, sprzedaż, wynajem, kredyty, rynek, obsługa...

http://www.wigro.pl/ - 12 Lip 2001