KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > domy (2 199)

Wynajem mieszkania w Poznaniu - działki, domy, nieruchomości Poznań*****

A Zielińska - Agencja nieruchomości Poznań, woj. wielkopolskie. Sprzedaż i wynajem mieszkania w Poznaniu - domy jednorodzinne, działki, lokale, grunty, mieszkania Poznań. Na stronie prezentacja nieruchomości oparta o zdjęcia i opisy. Zapraszamy - mieszkania, nieruchomości Poznań.

http://www.nieruchomosci-az.poznan.pl/ - 9 Wrz 2016

@ Apartament - nieruchomości: domy, mieszkania, działki, kredyty mieszkaniowe****

Domy, mieszkania, działki (kupno, sprzedaż, budowa) w serwisie nieruchomości Apartament.pl. Znajdź atrakcyjną nieruchomość (dom, mieszkanie) dla siebie. Ponadto: kredyty mieszkaniowe, developerzy, budowa nieruchomosci, dzialki budowlane.

http://www.apartament.pl/ - 4 Lis 2002

IglObud - domki, budownictwo mieszkalne ****

Budownictwo przemysłowe, sportowe, budownictwo mieszkalne i rolne - oferujemy najtańszy i najszybszy system budownictwa. Nasze rozwiązania pozwalają znacznie zmniejszyć koszty budowy. Hale stalowe, hale sportowe, przemysłowe, domki, domy jednorodzinne.

http://www.iglobud.com/ - 18 Lis 2005

1 MDM - Mieszkanie dla Młodych****

Serwis o rządowym programie dopłat do zakupu pierwszego mieszkania - Mieszkanie dla młodych ( MDM ). Na stronie znajdziejsz informacje o programie, sprawdzisz warunki i limity, oraz znajdziesz bazę deweloperów z Twojego miasta, objętych programem dopłat.

http://1mdm.pl/ - 31 Sty 2014

AB firma budowlana****

Firma zajmuje się budową mieszkań i domków jednorodzinnych, lokali użytkowych i garaży. Prezentacja oferty firmy oraz dotychczasowych realizacji.

http://www.abfirma.com.pl/ - 29 Sty 2002

Abakus-polska.pl - tanie domy energooszczędne****

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących ryku budowlanego. Zapewniamy naszym klientom już od 1990 roku takie usługi, jak między innymi produkowanie elementów konstrukcyjnych do budowania jednorodzinnych domów energooszczędnych. Zajmujemy się również realizowaniem między innymi obiektów związanych z budownictwem użyteczności publicznej.

http://abakus-polska.pl/ - 2 Mar 2016

ABC nieruchomości i budownictwa. Wycena nieruchomości.****

Skarbiec informacji na temat budownictwa, nieruchomości i biznesu dostępnych w Internecie. Dużo porad, wiele cennych informacji technicznych, prawnych i rynkowych skupionych w jednym miejscu, pomocnych dla budujących dom, prowadzących działalność gospodarczą w zakresie budownictwa, nieruchomości i nie tylko. Wycena nieruchomości, kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych.

http://www.rzeczoznawca.z.pl/ - 1 Gru 2003

ABC Projektów domów - Projektoskop.pl****

Nowatorski portal budowlany na którym znajdziesz ogromną ilość informacji w tematach: projektowanie i budowa domu, urządzanie wnętrz oraz ogrodów. W serwisie również wiele poradników dotyczących przede wszystkim budownictwa. Buduj razem z nami.

http://www.projektoskop.pl/ - 24 Sie 2009

ABL Szczepanowscy BYTOM****

Biuro obrotu nieruchomościami, oferujące sprzedaż działek, domów i mieszkań oraz pośredniczenie w takich transakcjach. Na stronach wykaz proponowanych obiektów wraz z cenami.

http://nowydom.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

ABN Rodzina u Siebie****

Rodzina u Siebie to biuro i agencja nieruchomości znajdująca się w Krakowie na ul. Królewskiej 9/2. W ofercie agencji znajdują się mieszkania pod wynajem i na sprzedaż a także lokale do wynajęcia. Posiadamy w ofercie także oferty domów i działek zlokalizowanych pod Krakowem jak i bliżej centrum miasta. Mamy świadomość, że kupno mieszkania lub domu to niełatwe zadanie, dlatego jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym kroku zakupu wyżej wymienionych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na stronie naszej agencji nieruchomości były maksymalnie dokładne i precyzyjnie oddawały detale prezentowanej oferty.

http://www.rodzinausiebie.pl/ - 17 Paź 2013

Informacje dodatkowe