KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (435)

Badanie zawilgoceń i ucieczki ciepła w Twoim domu - termowizja*****

Dzięki badaniom termowizyjnym można w łatwy sposób ustalić miejsca ucieczki ciepła w budynkach. Ponadto, badania kamerą termowizyjną umożliwiają także lokalizację zawilgoceń i odnajdywanie instalacji centralnego ogrzewania.

http://www.termopomorze.pl/ - 23 Lip 2010

Buduj dom pasywny; audyt energetyczny - informacje*****

Buduj dom pasywny, przeprowadź badania termowizyjne i audyt energetyczny budynku, dowiedz się, co to jest dom energooszczędny, komfort cieplny i współczynnik U. Budowa domu pasywnego i docieplanie budynków stanie się prostsze!

http://www.termodom.pl/ - 5 Kwi 2007

ChemiaBudowlana.INFO*****

Portal wiedzy na temat chemii budowlanej

http://chemiabudowlana.info/ - 1 Cze 2009

Consolis Polska - Swoboda konstrukcji - prefabrykaty betonowe*****

Consolis Polska jest częścią grupy Consolis - wiodącej europejskiej grupy firm produkujących nowoczesne elementy prefabrykowane z betonu.

http://www.consolis.pl/ - 10 Sty 2006

DOM - budownictwo, nieruchomości*****

Na stronach poradnictwo budowlane tworzone przez niezależnych profesjonalistów. Wiele informacji o przepisach i umowach budowlanych, a także instalacje alarmowe, wykończenie wnętrz.

http://poradniki.dom.pl/ - 4 Lis 2001

Domy drewniane, energooszczędne, kanadyjskie - Tadeks Fertig Haus*****

Tadeks Fertig Haus to firma, która zajmuje od ponad dwudziestu lat buduje gotowe domy drewniane, domy energooszczędne, pasywne, szkieletowe. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie daję nam pełną świadomość, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wysublimowane projekty gotowych domów drewnianych, domów biologicznych czy pasywnych. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, wysłania zapytania ofertowego na naszej strony internetowej!

http://www.tadeks.pl/ - 23 Lis 2010

Domy energooszczędne. Świadectwa energetyczne.*****

Domy energooszczędne i pasywne w technologii szkieletowej i thermomur. Projektowanie domów pasywnych. Sporządzanie świadectw energetycznych.

http://www.sbsplus.pl/ - 15 Maj 2009

Ekspertyzy budowlane, świadectwa energetyczne*****

Ekspertyzy budowlane i świadectwa energetyczna sprawiają wielu osobom spory problem. Zapraszamy Państwa serdecznie na stronę internetową naszej firmy, gdzie zapoznać się można ze szczegółami inspekcji nadzoru budowlanego oraz innym aspektami z zakresu budownictwa.

http://www.wwconsulting.com.pl/ - 12 Kwi 2011

Green Build - Portal dla nieruchomości*****

Green Build to portal dostarczający wiedzę i praktykę z zakresu zielonego budownictwa (w tym m.in. certyfikacja LEED i BREEAM). Publikuje artykuły związane z nieruchomościami, ekologicznym budownictwem, materiałami budowlanymi i nowymi technologiami.

http://www.greenbuild.pl/ - 24 Cze 2010

Grupa Inteligentnego Budownictwa*****

Portal Grupy Inteligentnego Budownictwa. Znajdziesz tu informacje istotne dla firm budowklanych. Terminy targów, szkoleń i konferencji.

http://www.gib.org.pl/ - 6 Lip 2001