KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (427)

Instalacje hydrauliczne Kucbork MAX-INSTAL Michał Matłoch****

Hurtownia instalacyjna MAX-INSTAL, zaprasza wszystkich z Państwa do skorzystania ze swoich usług. Znajduje się w nich sprzedaż najróżniejszych materiałów do instalacji elektrycznych i hydraulicznych, we wszystkich rodzajach obiektów. Na naszych półkach można również znaleźć szeroki wybór materiałów przeznaczonych do przyłączy oraz przeprowadzenia remontu.

http://neofirmy.net/hydraulika,instalacje-hydrauliczne-kucbork-max-instal-michal-matloch,wielbark,warminsko-mazurskie-1025.html - 20 Kwi 2016

InstEKO - studnie głębinowe****

Realizujemy zlecenia na między innymi studnie głębinowe oraz abisyńskie. instEKO wykonuje również odwierty pod instalacje pomp ciepła i pale. Wykonywane są także wiercenia geotechniczne.

http://www.insteko.pl/ - 28 Lut 2018

Interhandler Sp. z o.o. - maszyny budowlane****

Przedsiębiorstwo Interhandler Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność od 1989 roku. Zajmujemy się dystrybucją maszyn budowlanych firmy JCB. W ciągu swojej przeszło dwudziestoletniej działalności wprowadziliśmy na rynek ponad 7500 różnych maszyn i urządzeń, dzięki czemu staliśmy się jednym z największych dystrybutorów w kraju. Dodatkową naszą działalnością jest sprzedaż części zamiennych do maszyn oraz serwis.

http://www.interhandler.pl/ - 31 Lip 2017

Internetowy Poradnik Budowlany****

Porady z zakresu technologii budowictwa i materiałów budowlanych, możliwość zamównienia kosztorysu gratis.

http://www.fabud.pnet.pl/inf/ - 27 Gru 2000

Investpol Sp z o.o. Gdańsk****

Na stronie pełna oferta usług w zakresie działalności inwestycyjnej tzn. projektowo - kosztorysowe we wszystkich branżach budowlanych.

http://www.inwestpol.com.pl/ - 3 Paź 2001

Inwest Bud - Nadzory budowlane Toruń****

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wydawaniu świadectw energetycznych a także w koordynacji prac remontowo-budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i małych obiektów. Nasze działania opierają się na solidności. Dbamy o to by Klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości dokonanej przez nas usługi, ale również z wielkości ponoszonych kosztów. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach.

http://inwest-bud.org.pl/ - 15 Paź 2012

Izopur - Izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Specjaliści w zakresie ocieplania pianką poliuretanową najróżniejszych obiektów. Izopur wykorzystuje technologię ekologicznej izolacji natryskowej. Firma służy również doradztwem w zakresie energooszczędności budynków, świadcząc swoje usługi na terenie całego Ślaska.

http://piana-izolacja-slask.pl/ - 29 Mar 2016

Jak malować dach ? Porady****

Porady dotyczące malowania dachów,

http://konserwacjadachow.blog.pl/ - 18 Mar 2014

Kasperkiewicz Nadzoruje****

Wrocław to teren dynamicznych zmian oraz rozwoju. Właśnie tutaj powstają nowe inwestycje – zarówno te z sektora biurowego, handlowego jak i mieszkalnego. Prawo nakłada na inwestora obowiązek zatrudnienia kierownika budowy, czyli specjalisty, który dopilnuje przestrzeganie wszelkich ustaleń zawartych w planach i projektach. Kierownik budowy domu jednorodzinnego jest najczęściej wybierany przez osoby prywatne marzące o zamieszkaniu na własnej działce. Kasperkiewicz Nadzoruje to firma działająca na terenie województwa dolnośląskiego.

http://nadzoruje.pl/ - 21 Mar 2017

Kierownik Budowy Inspektor nadzoru Poznań Budowa domów****

Odpowiedzialność za zorganizowanie procesu budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami ponosi kierownik budowy. Jego zakres obowiązków obejmuje złożenie zaświadczenia o przejęciu funkcji kierownika budowy, złożenie wpisu do dziennika budowy oraz przejęcie placu budowy oraz odpowiednie zabezpieczenie terenu. Z kolei stanowisko kontrolne nad kierownikiem budowy sprawuje inspektor nadzoru inwestorskiego, który dzięki bieżącemu zapoznaniu się ze specyfikacją budowy posiada wiedzę adekwatną do stopnia skomplikowania robót budowlanych. Wydawane certyfikaty energetyczne są obowiązkowe od 2010 roku, wynika to z unijnej dyrektywy 2002/91/WE, wprowadzonej we wszystkich krajach UE, co ma na celu zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery.

http://www.polarbudownictwo.pl/ - 5 Kwi 2014