KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (432)

Iniekcja krystliczna****

Osuszanie metodą iniekcji krystalicznej

http://iniekcja-krystaliczna.pl/ - 28 Kwi 2015

Inspektor nadzoru inwestorskiego - projekty budowlane Warszawa****

Pracownia Protom - ekspertyzy budowlane i ekspertyzy konstrukcyjne. Inspektor nadzoru inwestorskiego Warszawa - projekty posadzek przemysłowych, przeglądy budynków (wzmacnianie konstrukcji, obciążenia stropu), optymalizacja konstrukcji, projekt budowlany Warszawa - zapraszamy do poznania ofery

http://www.protom.waw.pl/ - 25 Sty 2014

Instalacje hydrauliczne Kucbork MAX-INSTAL Michał Matłoch****

Hurtownia instalacyjna MAX-INSTAL, zaprasza wszystkich z Państwa do skorzystania ze swoich usług. Znajduje się w nich sprzedaż najróżniejszych materiałów do instalacji elektrycznych i hydraulicznych, we wszystkich rodzajach obiektów. Na naszych półkach można również znaleźć szeroki wybór materiałów przeznaczonych do przyłączy oraz przeprowadzenia remontu.

http://neofirmy.net/hydraulika,instalacje-hydrauliczne-kucbork-max-instal-michal-matloch,wielbark,warminsko-mazurskie-1025.html - 20 Kwi 2016

InstEKO - studnie głębinowe****

Realizujemy zlecenia na między innymi studnie głębinowe oraz abisyńskie. instEKO wykonuje również odwierty pod instalacje pomp ciepła i pale. Wykonywane są także wiercenia geotechniczne.

http://www.insteko.pl/ - 28 Lut 2018

Interhandler Sp. z o.o. - maszyny budowlane****

Przedsiębiorstwo Interhandler Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność od 1989 roku. Zajmujemy się dystrybucją maszyn budowlanych firmy JCB. W ciągu swojej przeszło dwudziestoletniej działalności wprowadziliśmy na rynek ponad 7500 różnych maszyn i urządzeń, dzięki czemu staliśmy się jednym z największych dystrybutorów w kraju. Dodatkową naszą działalnością jest sprzedaż części zamiennych do maszyn oraz serwis.

http://www.interhandler.pl/ - 31 Lip 2017

Internetowy Poradnik Budowlany****

Porady z zakresu technologii budowictwa i materiałów budowlanych, możliwość zamównienia kosztorysu gratis.

http://www.fabud.pnet.pl/inf/ - 27 Gru 2000

Investpol Sp z o.o. Gdańsk****

Na stronie pełna oferta usług w zakresie działalności inwestycyjnej tzn. projektowo - kosztorysowe we wszystkich branżach budowlanych.

http://www.inwestpol.com.pl/ - 3 Paź 2001

Inwest Bud - Nadzory budowlane Toruń****

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wydawaniu świadectw energetycznych a także w koordynacji prac remontowo-budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i małych obiektów. Nasze działania opierają się na solidności. Dbamy o to by Klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości dokonanej przez nas usługi, ale również z wielkości ponoszonych kosztów. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach.

http://inwest-bud.org.pl/ - 15 Paź 2012

Izopur - Izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Specjaliści w zakresie ocieplania pianką poliuretanową najróżniejszych obiektów. Izopur wykorzystuje technologię ekologicznej izolacji natryskowej. Firma służy również doradztwem w zakresie energooszczędności budynków, świadcząc swoje usługi na terenie całego Ślaska.

http://piana-izolacja-slask.pl/ - 29 Mar 2016

Jak malować dach ? Porady****

Porady dotyczące malowania dachów,

http://konserwacjadachow.blog.pl/ - 18 Mar 2014