KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (427)

Kierownik budowy Poznań****

Inwest Bud to firma zajmująca się wpieranie inwestorów, którzy poszukując firm, które zastąpią ich na budowach jako inspektor zastępczy lub kierownik budowy. Nasza firma działa w Poznaniu, ale naszą pracę możemy wykonywać w każdym zakątku Polski. W razie potrzeby zapraszam do zapoznania się ofertą kierownika budowa na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu pracy kierownika budowy w Poznaniu.

http://www.inwestbud.org/ - 31 Sie 2013

Klimatyzacja Wrocław****

Firma VACUUM Inżynieria Chłodnicza zajmuje się montażem klimatyzatorów marki FUJI. Zapewniamy fachową obsługę, montaż oraz pełen serwis.

http://www.vacuum.net.pl/ - 2 Kwi 2013

Kosztorysant - weryfikacja kosztów, nadzory inwestorskie w Warszawie****

Biuro Konstrukcyjno Kosztorysowe w Warszawie - kosztorysant Agnieszka Knychała. W ofercie kosztorysy ofertowe i kosztorysy zamienne, kosztorysy budowlane oraz inwestorskie. Firma prowadzi nadzory inwestorskie i wylicza koszty inwestycji. Zapraszamy - kosztorysy budowlane w Warszawie.

http://www.kosztorysy.warszawa.pl/ - 29 Kwi 2010

Kosztorysant Nowy Sącz - narbud.pl****

Na stronie www.narbud.pl mogą się Państwo dowiedzieć więcej na temat działalności firmy Narbud. Kluczowy element oferty firmy kosztorysy budowlane a także nadzory budowlane. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w zakresie budownictwa, możemy zapewnić klientom 100% profesjonalizmu i rzetelności. Podejście to opieramy na gruntownej wiedzy, którą zdobyliśmy. Dotyczy ona całego procesu inwestycyjnego, dzięki czemu jest kompleksowa, poparta doświadczeniem oraz specjalistycznym wykształceniem w dziedzinie.

http://www.narbud.pl/ - 17 Mar 2016

Koszty budowy domów jednorodzinnych pod klucz - New House****

Profesjonalne usługi budowlane, kreatywne projekty i zawsze korzystne ceny. New House to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy koszty budowy domów jednorodzinnych pod klucz. Specjalizujemy się także w fachowym doradztwie. Zapraszamy do współpracy.

http://www.budowadomupodklucz.pl/ - 27 Lut 2014

KRISBUD Generalny wykonawca inwestycji budowlanych****

KRISBUD jest firmą inżynieryjną i budowlaną skupiającą działalność w wielu obszarach branży budowlanej zajmującą się generalnym wykonawstwem dużych zadań budowlanych. Jesteśmy prekursorem budownictwa ekologicznego z gliny. Dla zainteresowanych organizujemy szkolenia z zakresu budowy ekologicznych domów. Oprócz tego realizujemy inwestycje budowlane z zakresu budownictwa obiektów sportowych, zagospodarowania przestrzeni miejskich oraz renowacji obiektów zabytkowych. Nadto oferta z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz drogowego.

http://krisbud.pl/ - 14 Lip 2014

Larix -zarządzanie nieruchomością, wspólnota mieszkaniowa, administrowanie****

PW LARIX - zarządzamy i administrujemy. Firma specjalizującą się w obsłudze nieruchomości. Obsługujemy 13 wspólnot i współwłasności mieszkaniowych oraz osiedli domów mieszkalnych.

http://www.pwlarix.pl/ - 5 Lip 2004

LONGAR - akustyka, izolacja dźwiękochłonna, ECOPHON****

LONGAR - zwalczamy zagrożenie hałasem w środowisku i na stanowisku pracy - projektujemy i wykonujemy zabezpieczenia dźwiękochłonne takie jak obudowy i ekrany akustyczne. Działamy w zakresie ochrony środowiska przed hałasem oraz ksztaltowania właściwego klimatu akustycznego w otoczeniu człowieka. Firma jest przedstawicielem producenta sufitów podwieszanych ECOPHON.

http://www.longar.com.pl/ - 19 Wrz 2003

LOSKO - Skład Materiałów Budowlanych****

LOSKO - Skład Materiałów Budowlanych w ofercie: pokrycia dachowe, systemy kominowe, cegły klinkierowe, systemy rynnowe.

http://www.losko.pl/ - 20 Gru 2004

Marbud - mazowieckie usługi budowlane i budowa domów****

Najlepsze usługi budowlane oferuje firma MARBUD! Mazowieckie to obszar, na terenie którego realizujemy swoje fantastyczne zlecenia. Budowa domów to nasza specjalizacja i pasja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

http://www.budowadomow.waw.pl/ - 18 Paź 2013