KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (432)

Kasperkiewicz Nadzoruje****

Wrocław to teren dynamicznych zmian oraz rozwoju. Właśnie tutaj powstają nowe inwestycje – zarówno te z sektora biurowego, handlowego jak i mieszkalnego. Prawo nakłada na inwestora obowiązek zatrudnienia kierownika budowy, czyli specjalisty, który dopilnuje przestrzeganie wszelkich ustaleń zawartych w planach i projektach. Kierownik budowy domu jednorodzinnego jest najczęściej wybierany przez osoby prywatne marzące o zamieszkaniu na własnej działce. Kasperkiewicz Nadzoruje to firma działająca na terenie województwa dolnośląskiego.

http://nadzoruje.pl/ - 21 Mar 2017

Kierownik Budowy Inspektor nadzoru Poznań Budowa domów****

Odpowiedzialność za zorganizowanie procesu budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami ponosi kierownik budowy. Jego zakres obowiązków obejmuje złożenie zaświadczenia o przejęciu funkcji kierownika budowy, złożenie wpisu do dziennika budowy oraz przejęcie placu budowy oraz odpowiednie zabezpieczenie terenu. Z kolei stanowisko kontrolne nad kierownikiem budowy sprawuje inspektor nadzoru inwestorskiego, który dzięki bieżącemu zapoznaniu się ze specyfikacją budowy posiada wiedzę adekwatną do stopnia skomplikowania robót budowlanych. Wydawane certyfikaty energetyczne są obowiązkowe od 2010 roku, wynika to z unijnej dyrektywy 2002/91/WE, wprowadzonej we wszystkich krajach UE, co ma na celu zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery.

http://www.polarbudownictwo.pl/ - 5 Kwi 2014

Kierownik Budowy Lublin, Odbiór Mieszkania, Domu. Inspektor Nadzoru - Karczmarczyk****

Powierz mi Twoją budowę w roli inspektora nadzoru albo kierownika budowy. Obsługuję podmioty w obszarze całego województwa lubelskiego. Mam uprawnienia budowlane do nadzorowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Nadzorowałem budowę dużej ilości budynków mieszkalnych także jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Zapraszam do zapoznania się z realizacjami wykonanymi jak i tymi w trakcie. Wszyscy moi klienci są traktowani indywidualnie i mogą liczyć na pomoc przez cały czas budowy. Polecam również swoje usługi fachowego odbioru technicznego domu lub mieszkania od firmy deweloperskiej. Wybierając tą usługę zabezpieczysz się przed przyjęcia domu lub mieszkania z usterkami, które mogą wyjść kosztowne do usunięcia.

http://karczmarczyk-budownictwo.pl/ - 24 Paź 2018

Kierownik budowy Poznań****

Inwest Bud to firma zajmująca się wpieranie inwestorów, którzy poszukując firm, które zastąpią ich na budowach jako inspektor zastępczy lub kierownik budowy. Nasza firma działa w Poznaniu, ale naszą pracę możemy wykonywać w każdym zakątku Polski. W razie potrzeby zapraszam do zapoznania się ofertą kierownika budowa na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu pracy kierownika budowy w Poznaniu.

http://www.inwestbud.org/ - 31 Sie 2013

Klimatyzacja Wrocław****

Firma VACUUM Inżynieria Chłodnicza zajmuje się montażem klimatyzatorów marki FUJI. Zapewniamy fachową obsługę, montaż oraz pełen serwis.

http://www.vacuum.net.pl/ - 2 Kwi 2013

Kosztorysant - weryfikacja kosztów, nadzory inwestorskie w Warszawie****

Biuro Konstrukcyjno Kosztorysowe w Warszawie - kosztorysant Agnieszka Knychała. W ofercie kosztorysy ofertowe i kosztorysy zamienne, kosztorysy budowlane oraz inwestorskie. Firma prowadzi nadzory inwestorskie i wylicza koszty inwestycji. Zapraszamy - kosztorysy budowlane w Warszawie.

http://www.kosztorysy.warszawa.pl/ - 29 Kwi 2010

Kosztorysant Nowy Sącz - narbud.pl****

Na stronie www.narbud.pl mogą się Państwo dowiedzieć więcej na temat działalności firmy Narbud. Kluczowy element oferty firmy kosztorysy budowlane a także nadzory budowlane. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w zakresie budownictwa, możemy zapewnić klientom 100% profesjonalizmu i rzetelności. Podejście to opieramy na gruntownej wiedzy, którą zdobyliśmy. Dotyczy ona całego procesu inwestycyjnego, dzięki czemu jest kompleksowa, poparta doświadczeniem oraz specjalistycznym wykształceniem w dziedzinie.

http://www.narbud.pl/ - 17 Mar 2016

Koszty budowy domów jednorodzinnych pod klucz - New House****

Profesjonalne usługi budowlane, kreatywne projekty i zawsze korzystne ceny. New House to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy koszty budowy domów jednorodzinnych pod klucz. Specjalizujemy się także w fachowym doradztwie. Zapraszamy do współpracy.

http://www.budowadomupodklucz.pl/ - 27 Lut 2014

KRISBUD Generalny wykonawca inwestycji budowlanych****

KRISBUD jest firmą inżynieryjną i budowlaną skupiającą działalność w wielu obszarach branży budowlanej zajmującą się generalnym wykonawstwem dużych zadań budowlanych. Jesteśmy prekursorem budownictwa ekologicznego z gliny. Dla zainteresowanych organizujemy szkolenia z zakresu budowy ekologicznych domów. Oprócz tego realizujemy inwestycje budowlane z zakresu budownictwa obiektów sportowych, zagospodarowania przestrzeni miejskich oraz renowacji obiektów zabytkowych. Nadto oferta z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz drogowego.

http://krisbud.pl/ - 14 Lip 2014

Larix -zarządzanie nieruchomością, wspólnota mieszkaniowa, administrowanie****

PW LARIX - zarządzamy i administrujemy. Firma specjalizującą się w obsłudze nieruchomości. Obsługujemy 13 wspólnot i współwłasności mieszkaniowych oraz osiedli domów mieszkalnych.

http://www.pwlarix.pl/ - 5 Lip 2004