KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (424)

MARPOL****

Na łamach strony znajdziesz prezentację oferty sprzedaży materiałów budowlanych i instalacyjnych oraz usług świadczonych przez firmę. Zamieszczono tu również dane teleadresowe.

http://www.marpol.tc.pl/ - 18 Lut 2002

Materiały budowlane - przedsiębiorstwo transportowo-handlowe MARGO****

Przedsiębiorstwo transportowo-handlowe MARGO poleca wysokiej jakości materiały budowlane najwyższej jakości znajdujące się w hurtowni. Firma świadczy również usługi w zakresie prac ziemnych, wypożyczalni sprzętu i pojazdów użytkowych oraz wielu innych. Zapraszamy!

http://www.margo-margonin.pl/ - 12 Lis 2013

ME-Nieruchomości - biura, magazyny, działki budowlane w Warszawie - nieruchomości Warszawa****

Portal Murator Expo ME-Nieruchomości - rynek nieruchomości w Warszawie, oferty nieruchomości: biura w Warszawie, magazyny, działki budowlane Warszawa i okolice, deweloperzy i inwestycje budowlane w Warszawie - nieruchomości Warszawa - ME-Nieruchomości.

http://www.me-nieruchomosci.pl/ - 4 Cze 2004

Mielno Dune - luksusowe, ekskluzywne apartamenty nad morzem na sprzedaż****

Inwestor oferuje ekskluzywne apartamenty z widokiem na morze w miejscowości Mielno. Wśród wielu ciekawych ofert znajdują się między innymi luksusowe apartamenty na sprzedaż zlokalizowane nad samym morzem z wyjściem na plaże.

http://www.mielno-dune.pl/ - 21 Sie 2012

Muratorplus - budowlany serwis dla profesjonalistów****

Serwis zawiera informacje gospodarcze i ekonomiczne oraz wiadomości z rynku budowlanego. Ponadto znajdziecie tu informacje o materiałach i technologiach budowlanych oraz firmach projektowych i wykonawczych.

http://www.muratorplus.pl/ - 17 Sty 2001

Nadzory budowlane, kosztorysowanie...****

Mgr inż. Maciej żelisko - nadzory budowlane, kosztorysowanie, kierowanie budowami, rozliczanie budów. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej usługach, strefa prawna, użyteczne druki.

http://www.zelisko.slupsk.net/ - 26 Sie 2002

Nadzory budowlane Mariusz Jankowski****

Doświadczony kierownik budów oferuje swoje usługi w zakresie nadzorów inwestorskich i kierowania budowami. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej. Oferuję realizację i zarządzanie budowami zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorstw. Realizuję kosztorysy budowlane, analizy opłacalności i biznesplany. Przeprowadzam obowiązkowe, kontrole obiektów budowlanych i odbiory mieszkań oraz domów od dewelopera.

http://nadzory.poznan.pl/ - 10 Paź 2014

Nadzory budowlane, przeglądy budowlane, kierownik budowy w Warszawie****

Dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory budowlane powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą, doświadczeniem i zaufaniem. Na terenie Mazowsza, a dokładnie w stolicy - Warszawie będzie to firma Bogusława Sochana – Nadzory, Przeglądy, Opinie i Doradztwo Budowlane. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, opinii, kontroli oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-ogolnobudowlane,nadzory-budowlane-przeglady-budowlane-opinie-budowlane-i-doradztwo-budowlane-w-warszawie-i-okolicach,warszawa,mazowieckie-343.html - 4 Lut 2017

Nadzory inwestorskie, kosztorysy, ekspertyzy, opinie, przeglądy Elma- wycena obiektów.****

W ofercie posiadamy opracowanie kosztorysów, wycenę obiektów wraz z analiza kosztową oraz przeglądy techniczne budynków Poznań. Na stronie internetowej polecamy opinie i ekspertyzy w zakresie technicznym budynków a także wyceny budowlane na otrzymanie kredytu bankowego. Firma Elma proponuje nadzory inwestorskie i kierowanie budowami.

http://www.elmasc.com.pl/ - 14 Maj 2007

Nadzory spawalnicze, Spawacz, Doradztwo techniczne - Tomasz Lipowski****

Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory spawalnicze powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą i zaufaniem. Na terenie śląska, a dokładnie w Piekarach Śląskich będzie to firma Tomasa Lipowskiego – Doradztwo Techniczne. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-spawalnicze,nadzory-spawalnicze-doradztwo-techniczne-tomasz-lipowski,piekary-slaskie,slaskie-1022.html - 27 Kwi 2016