KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (427)

Marcin Salski Konsultacje Feng-Shui****

Strona dyplomowanego eksperta Feng-Shui. Ekspertyzy dla firm i osób prywatnych, szybkie porady przez internet, sprzedaż obrazów.

http://www.marcinsalski.pl/ - 14 Paź 2003

Marek Olędzki - architekt****

Strona pracowni architekta Marka Olędzkiego zawiera zdjęcia realizacji, projekty, poradnik dla inwestorów.

http://omprojekt.neo.pl/ - 25 Lip 2002

MARPOL****

Na łamach strony znajdziesz prezentację oferty sprzedaży materiałów budowlanych i instalacyjnych oraz usług świadczonych przez firmę. Zamieszczono tu również dane teleadresowe.

http://www.marpol.tc.pl/ - 18 Lut 2002

Materiały budowlane - przedsiębiorstwo transportowo-handlowe MARGO****

Przedsiębiorstwo transportowo-handlowe MARGO poleca wysokiej jakości materiały budowlane najwyższej jakości znajdujące się w hurtowni. Firma świadczy również usługi w zakresie prac ziemnych, wypożyczalni sprzętu i pojazdów użytkowych oraz wielu innych. Zapraszamy!

http://www.margo-margonin.pl/ - 12 Lis 2013

ME-Nieruchomości - biura, magazyny, działki budowlane w Warszawie - nieruchomości Warszawa****

Portal Murator Expo ME-Nieruchomości - rynek nieruchomości w Warszawie, oferty nieruchomości: biura w Warszawie, magazyny, działki budowlane Warszawa i okolice, deweloperzy i inwestycje budowlane w Warszawie - nieruchomości Warszawa - ME-Nieruchomości.

http://www.me-nieruchomosci.pl/ - 4 Cze 2004

Mielno Dune - luksusowe, ekskluzywne apartamenty nad morzem na sprzedaż****

Inwestor oferuje ekskluzywne apartamenty z widokiem na morze w miejscowości Mielno. Wśród wielu ciekawych ofert znajdują się między innymi luksusowe apartamenty na sprzedaż zlokalizowane nad samym morzem z wyjściem na plaże.

http://www.mielno-dune.pl/ - 21 Sie 2012

Muratorplus - budowlany serwis dla profesjonalistów****

Serwis zawiera informacje gospodarcze i ekonomiczne oraz wiadomości z rynku budowlanego. Ponadto znajdziecie tu informacje o materiałach i technologiach budowlanych oraz firmach projektowych i wykonawczych.

http://www.muratorplus.pl/ - 17 Sty 2001

Nadzory budowlane, kosztorysowanie...****

Mgr inż. Maciej żelisko - nadzory budowlane, kosztorysowanie, kierowanie budowami, rozliczanie budów. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej usługach, strefa prawna, użyteczne druki.

http://www.zelisko.slupsk.net/ - 26 Sie 2002

Nadzory budowlane Mariusz Jankowski****

Doświadczony kierownik budów oferuje swoje usługi w zakresie nadzorów inwestorskich i kierowania budowami. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej. Oferuję realizację i zarządzanie budowami zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorstw. Realizuję kosztorysy budowlane, analizy opłacalności i biznesplany. Przeprowadzam obowiązkowe, kontrole obiektów budowlanych i odbiory mieszkań oraz domów od dewelopera.

http://nadzory.poznan.pl/ - 10 Paź 2014

Nadzory budowlane, przeglądy budowlane, kierownik budowy w Warszawie****

Dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory budowlane powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą, doświadczeniem i zaufaniem. Na terenie Mazowsza, a dokładnie w stolicy - Warszawie będzie to firma Bogusława Sochana – Nadzory, Przeglądy, Opinie i Doradztwo Budowlane. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, opinii, kontroli oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-ogolnobudowlane,nadzory-budowlane-przeglady-budowlane-opinie-budowlane-i-doradztwo-budowlane-w-warszawie-i-okolicach,warszawa,mazowieckie-343.html - 4 Lut 2017