KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (432)

Nadzory budowlane, kosztorysowanie...****

Mgr inż. Maciej żelisko - nadzory budowlane, kosztorysowanie, kierowanie budowami, rozliczanie budów. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej usługach, strefa prawna, użyteczne druki.

http://www.zelisko.slupsk.net/ - 26 Sie 2002

Nadzory budowlane Mariusz Jankowski****

Doświadczony kierownik budów oferuje swoje usługi w zakresie nadzorów inwestorskich i kierowania budowami. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej. Oferuję realizację i zarządzanie budowami zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorstw. Realizuję kosztorysy budowlane, analizy opłacalności i biznesplany. Przeprowadzam obowiązkowe, kontrole obiektów budowlanych i odbiory mieszkań oraz domów od dewelopera.

http://nadzory.poznan.pl/ - 10 Paź 2014

Nadzory budowlane, przeglądy budowlane, kierownik budowy w Warszawie****

Dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory budowlane powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą, doświadczeniem i zaufaniem. Na terenie Mazowsza, a dokładnie w stolicy - Warszawie będzie to firma Bogusława Sochana – Nadzory, Przeglądy, Opinie i Doradztwo Budowlane. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, opinii, kontroli oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-ogolnobudowlane,nadzory-budowlane-przeglady-budowlane-opinie-budowlane-i-doradztwo-budowlane-w-warszawie-i-okolicach,warszawa,mazowieckie-343.html - 4 Lut 2017

Nadzory inwestorskie, kosztorysy, ekspertyzy, opinie, przeglądy Elma- wycena obiektów.****

W ofercie posiadamy opracowanie kosztorysów, wycenę obiektów wraz z analiza kosztową oraz przeglądy techniczne budynków Poznań. Na stronie internetowej polecamy opinie i ekspertyzy w zakresie technicznym budynków a także wyceny budowlane na otrzymanie kredytu bankowego. Firma Elma proponuje nadzory inwestorskie i kierowanie budowami.

http://www.elmasc.com.pl/ - 14 Maj 2007

Nadzory spawalnicze, Spawacz, Doradztwo techniczne - Tomasz Lipowski****

Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory spawalnicze powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą i zaufaniem. Na terenie śląska, a dokładnie w Piekarach Śląskich będzie to firma Tomasa Lipowskiego – Doradztwo Techniczne. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-spawalnicze,nadzory-spawalnicze-doradztwo-techniczne-tomasz-lipowski,piekary-slaskie,slaskie-1022.html - 27 Kwi 2016

Nieruchomości w hiszpanii****

Jeśli od zawsze marzyli Państwo o zamieszkaniu w słonecznej Hiszpanii to firma Casay Playa ma dobrą wiadomość. Od wielu lat działamy na rynku nieruchomości hiszpańskich i możemy poszczycić się bardzo dużą ofertą. Znajdą Państwo u nas apartamenty, mieszkania i domy ulokowane w różnych częściach Hiszpanii. Zajmujemy się zarówno rynkiem pierwotnym jak i wtórnym. Z nami nie muszą się Państwo martwić o formalności lub dodatkowe koszty zakupu nieruchomości. My zajmiemy się tym wszystkim. Zapraszamy na stronę.

http://nieruchomoscialicante.pl/ - 26 Kwi 2013

Norman - kosztorysowanie robót budowlanych****

Biuro Norman oferujące inwestorskie kosztorysowanie robót budowlanych.

http://www.norman.net.pl/ - 2 Paź 2015

"NOVA" Zespół Nadzoru Budowlanego****

Przeglądy techniczne budynków. Przeglądy okresowe: roczne i pięcioletnie. Przeglądy instalacji elektrycznej, gazowej oraz wentylacyjnej. Badania termowizyjne.

http://www.znbnova.com.pl/ - 19 Wrz 2005

Nowoczesne bramy szybkobieżne - szybkobiezna.pl****

Bramy szybkobieżne belgijskiego producenta Dynaco to bramy popularne w Polsce, Europie i na świecie. Dedykowane do wielu branż sprostają oczekiwaniom wszystkich użytkowników.

http://szybkobiezna.pl/ - 1 Lis 2014

Nowoczesne zabudowy balkonowe - Lumon. WikBalkony.pl****

Konstrukcja LUMON pozwala skutecznie osłonić się od wiatru, deszczu, śniegu i hałasu oraz redukuje koszty poniesione na energię grzewczą. Profesjonalne systemy bezszprosowej i funkcjonalnej zabudowy balkonowej z autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

http://wikbalkony.pl/ - 20 Sty 2015