KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (427)

Nadzory inwestorskie, kosztorysy, ekspertyzy, opinie, przeglądy Elma- wycena obiektów.****

W ofercie posiadamy opracowanie kosztorysów, wycenę obiektów wraz z analiza kosztową oraz przeglądy techniczne budynków Poznań. Na stronie internetowej polecamy opinie i ekspertyzy w zakresie technicznym budynków a także wyceny budowlane na otrzymanie kredytu bankowego. Firma Elma proponuje nadzory inwestorskie i kierowanie budowami.

http://www.elmasc.com.pl/ - 14 Maj 2007

Nadzory spawalnicze, Spawacz, Doradztwo techniczne - Tomasz Lipowski****

Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory spawalnicze powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą i zaufaniem. Na terenie śląska, a dokładnie w Piekarach Śląskich będzie to firma Tomasa Lipowskiego – Doradztwo Techniczne. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-spawalnicze,nadzory-spawalnicze-doradztwo-techniczne-tomasz-lipowski,piekary-slaskie,slaskie-1022.html - 27 Kwi 2016

Nieruchomości w hiszpanii****

Jeśli od zawsze marzyli Państwo o zamieszkaniu w słonecznej Hiszpanii to firma Casay Playa ma dobrą wiadomość. Od wielu lat działamy na rynku nieruchomości hiszpańskich i możemy poszczycić się bardzo dużą ofertą. Znajdą Państwo u nas apartamenty, mieszkania i domy ulokowane w różnych częściach Hiszpanii. Zajmujemy się zarówno rynkiem pierwotnym jak i wtórnym. Z nami nie muszą się Państwo martwić o formalności lub dodatkowe koszty zakupu nieruchomości. My zajmiemy się tym wszystkim. Zapraszamy na stronę.

http://nieruchomoscialicante.pl/ - 26 Kwi 2013

Norman - kosztorysowanie robót budowlanych****

Biuro Norman oferujące inwestorskie kosztorysowanie robót budowlanych.

http://www.norman.net.pl/ - 2 Paź 2015

"NOVA" Zespół Nadzoru Budowlanego****

Przeglądy techniczne budynków. Przeglądy okresowe: roczne i pięcioletnie. Przeglądy instalacji elektrycznej, gazowej oraz wentylacyjnej. Badania termowizyjne.

http://www.znbnova.com.pl/ - 19 Wrz 2005

Nowoczesne bramy szybkobieżne - szybkobiezna.pl****

Bramy szybkobieżne belgijskiego producenta Dynaco to bramy popularne w Polsce, Europie i na świecie. Dedykowane do wielu branż sprostają oczekiwaniom wszystkich użytkowników.

http://szybkobiezna.pl/ - 1 Lis 2014

Nowoczesne zabudowy balkonowe - Lumon. WikBalkony.pl****

Konstrukcja LUMON pozwala skutecznie osłonić się od wiatru, deszczu, śniegu i hałasu oraz redukuje koszty poniesione na energię grzewczą. Profesjonalne systemy bezszprosowej i funkcjonalnej zabudowy balkonowej z autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

http://wikbalkony.pl/ - 20 Sty 2015

Ogłoszenia oferty przetargi budowlane dla firm.****

Ogłoszenia budowlane dla firm z budownictwa jednorodzinnego. Oferty budowlane i przetargi dla firm z budownictwa przemysłowego.

http://www.zlecenia-budowlane-online.pl/ - 20 Sty 2014

Ogrody wertykalne****

Postawienie na ściany z mchu może okazać się najlepszą opcją na to, aby teren zewnętrzny naszego domu wyglądał naprawdę pięknie. Zielone ściany spotyka się coraz częściej, coraz więcej ludzi wybiera je ze względu na niezwykłą atrakcyjność, jaką oferują. Tworzenie ścian z mchu to zadanie dla profesjonalnej firmy, która oferuje swoim klientom wiele możliwości stworzenie pięknej przestrzeni przy swoim domu. Jest to opcja bardzo atrakcyjna również dla firm, które chętnie korzystają z takich możliwości poprawienia wizerunku.

http://dream-wall.pl/ - 16 Mar 2017

Okna Szczecin****

Portal tematyczny - okna i drzwi PCV, drewniane, aluminiowe, ogrody zimowe oraz rolety i parapety. Nowości na rynku i prezentacje firm z branży stolarki otworowej, porady, baza wiedzy.

http://okna-szczecin.pl/ - 3 Mar 2017