KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (423)

Nieruchomości w hiszpanii****

Jeśli od zawsze marzyli Państwo o zamieszkaniu w słonecznej Hiszpanii to firma Casay Playa ma dobrą wiadomość. Od wielu lat działamy na rynku nieruchomości hiszpańskich i możemy poszczycić się bardzo dużą ofertą. Znajdą Państwo u nas apartamenty, mieszkania i domy ulokowane w różnych częściach Hiszpanii. Zajmujemy się zarówno rynkiem pierwotnym jak i wtórnym. Z nami nie muszą się Państwo martwić o formalności lub dodatkowe koszty zakupu nieruchomości. My zajmiemy się tym wszystkim. Zapraszamy na stronę.

http://nieruchomoscialicante.pl/ - 26 Kwi 2013

Norman - kosztorysowanie robót budowlanych****

Biuro Norman oferujące inwestorskie kosztorysowanie robót budowlanych.

http://www.norman.net.pl/ - 2 Paź 2015

"NOVA" Zespół Nadzoru Budowlanego****

Przeglądy techniczne budynków. Przeglądy okresowe: roczne i pięcioletnie. Przeglądy instalacji elektrycznej, gazowej oraz wentylacyjnej. Badania termowizyjne.

http://www.znbnova.com.pl/ - 19 Wrz 2005

Nowoczesne bramy szybkobieżne - szybkobiezna.pl****

Bramy szybkobieżne belgijskiego producenta Dynaco to bramy popularne w Polsce, Europie i na świecie. Dedykowane do wielu branż sprostają oczekiwaniom wszystkich użytkowników.

http://szybkobiezna.pl/ - 1 Lis 2014

Nowoczesne zabudowy balkonowe - Lumon. WikBalkony.pl****

Konstrukcja LUMON pozwala skutecznie osłonić się od wiatru, deszczu, śniegu i hałasu oraz redukuje koszty poniesione na energię grzewczą. Profesjonalne systemy bezszprosowej i funkcjonalnej zabudowy balkonowej z autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

http://wikbalkony.pl/ - 20 Sty 2015

Ogłoszenia oferty przetargi budowlane dla firm.****

Ogłoszenia budowlane dla firm z budownictwa jednorodzinnego. Oferty budowlane i przetargi dla firm z budownictwa przemysłowego.

http://www.zlecenia-budowlane-online.pl/ - 20 Sty 2014

Ogrody wertykalne****

Postawienie na ściany z mchu może okazać się najlepszą opcją na to, aby teren zewnętrzny naszego domu wyglądał naprawdę pięknie. Zielone ściany spotyka się coraz częściej, coraz więcej ludzi wybiera je ze względu na niezwykłą atrakcyjność, jaką oferują. Tworzenie ścian z mchu to zadanie dla profesjonalnej firmy, która oferuje swoim klientom wiele możliwości stworzenie pięknej przestrzeni przy swoim domu. Jest to opcja bardzo atrakcyjna również dla firm, które chętnie korzystają z takich możliwości poprawienia wizerunku.

http://dream-wall.pl/ - 16 Mar 2017

Okna Szczecin****

Portal tematyczny - okna i drzwi PCV, drewniane, aluminiowe, ogrody zimowe oraz rolety i parapety. Nowości na rynku i prezentacje firm z branży stolarki otworowej, porady, baza wiedzy.

http://okna-szczecin.pl/ - 3 Mar 2017

OPOLSKIE NIERUCHOMOŚCI - MLS****

System MLS polega na oferowaniu nieruchomości przez zrzeszone biura. Zwielokratnia szanse, zwiększa bezpieczeństwo, daje wygodę Klientom i mobilizuje pośredników. Wszystkie biura posiadają licencje i ubezpieczenia.

http://www.mls.opole.pl/ - 23 Mar 2004

Optima- pompy ciepła****

Firma oferuje szeroki zakres usług, zapewniając także kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Wysoka jakość oraz terminowość wykonywanych prac budowlano- montażowych w ramach ogrzewania, wentylacji oraz instalacji przez doświadczone i kompetentne osoby.

http://www.optima-poland.eu/ - 10 Gru 2010