KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (432)

Ogłoszenia oferty przetargi budowlane dla firm.****

Ogłoszenia budowlane dla firm z budownictwa jednorodzinnego. Oferty budowlane i przetargi dla firm z budownictwa przemysłowego.

http://www.zlecenia-budowlane-online.pl/ - 20 Sty 2014

Ogrody wertykalne****

Postawienie na ściany z mchu może okazać się najlepszą opcją na to, aby teren zewnętrzny naszego domu wyglądał naprawdę pięknie. Zielone ściany spotyka się coraz częściej, coraz więcej ludzi wybiera je ze względu na niezwykłą atrakcyjność, jaką oferują. Tworzenie ścian z mchu to zadanie dla profesjonalnej firmy, która oferuje swoim klientom wiele możliwości stworzenie pięknej przestrzeni przy swoim domu. Jest to opcja bardzo atrakcyjna również dla firm, które chętnie korzystają z takich możliwości poprawienia wizerunku.

http://dream-wall.pl/ - 16 Mar 2017

Okna Szczecin****

Portal tematyczny - okna i drzwi PCV, drewniane, aluminiowe, ogrody zimowe oraz rolety i parapety. Nowości na rynku i prezentacje firm z branży stolarki otworowej, porady, baza wiedzy.

http://okna-szczecin.pl/ - 3 Mar 2017

OPOLSKIE NIERUCHOMOŚCI - MLS****

System MLS polega na oferowaniu nieruchomości przez zrzeszone biura. Zwielokratnia szanse, zwiększa bezpieczeństwo, daje wygodę Klientom i mobilizuje pośredników. Wszystkie biura posiadają licencje i ubezpieczenia.

http://www.mls.opole.pl/ - 23 Mar 2004

Optima- pompy ciepła****

Firma oferuje szeroki zakres usług, zapewniając także kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Wysoka jakość oraz terminowość wykonywanych prac budowlano- montażowych w ramach ogrzewania, wentylacji oraz instalacji przez doświadczone i kompetentne osoby.

http://www.optima-poland.eu/ - 10 Gru 2010

Osuszacz24.pl Wynajem sprzętu osuszającego****

Nasze wypożyczalnie są przyjazne dla klienta: pomierzymy dla Ciebie poziom wilgotności na początku osuszania tak abyś mógł założyć na ile dni potrzebujesz sprzęt osuszający na życzenie wykonamy pomiar pośredni i końcowy tak abyś mógł zapobiec przesuszeniu i zniszczeniu materiałów budowlanych sprzęt możesz odebrać sam lub zamówić dowóz pod wskazane miejsce pomożemy Ci dobrać odpowiedni osuszacz w zależności od kubatury pomieszczenia wstępnie możesz dobrać osuszacz tutaj Kalkulator doboru osuszacza doradzimy jak ustawić osuszacze, wentylatory i nagrzewnice aby suszyć najbardziej efektywnie dodamy wentylatory co skraca czas osuszania nawet o 30%- np. z 10 dni do 7 dni co jest korzystne dla Twojego czasu nie proponujemy Ci sprzętu wykonanego domowym sposobem lub "chińszczyzny" - posiadamy sprzęt renomowanej firmy MASTER. Zapraszamy do obejrzenia filmu o osuszaczach kliknij na film MASTER OSUSZACZE

http://www.osuszacz24.pl/ - 20 Kwi 2016

Osuszanie budynków Warszawa - Nord-help****

Firma www.nord-help.com.pl pomaga usunąć wszelkie konsekwencje wodnych awarii przy użyciu nowoczesnych urządzeń, szybko i sprawnie. Jesteśmy z Warszawy, dostosowujemy sprzęt i rodzaj prac do potrzeb i stanu budynku. Można również u nas wynająć osuszacze na dogodnych warunkach. Zawsze działamy terminowo, mamy konkurencyjne ceny, a o naszych realizacjach oraz opiniach zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług możesz się przekonać zaglądając na stronę www.nord-help.com.pl

http://nord-help.com.pl/ - 24 Sty 2018

Panorama budownictwa****

Ogólnopolska baza firm budowlanych. Ile kosztuje budowa domu, farby i tynki.

http://www.budownictwo.pf.pl/ - 15 Lip 2001

Pantom - podłogi parkiety panele****

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną parkietów oraz paneli podłogowych, posiadamy 6 punktów sprzedaży na terenie Warszawy. Posiadamy największy wybór podłóg - parkietów egzotycznych, parkietów europejskich oraz paneli drewnianych i laminowanych. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem podłóg.

http://www.pantom.com.pl/ - 10 Sty 2006

PERI Polska Sp. z o.o. - Deskowania, rusztowania, szalunki****

PERI jest największym na świecie dostawcą i producentem techniki deskowania i rusztowania, dostarcza know-how zarówno dla małych budów, jak i dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych na świecie.

http://www.peri.pl.pl/ - 23 Maj 2005