KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (427)

OPOLSKIE NIERUCHOMOŚCI - MLS****

System MLS polega na oferowaniu nieruchomości przez zrzeszone biura. Zwielokratnia szanse, zwiększa bezpieczeństwo, daje wygodę Klientom i mobilizuje pośredników. Wszystkie biura posiadają licencje i ubezpieczenia.

http://www.mls.opole.pl/ - 23 Mar 2004

Optima- pompy ciepła****

Firma oferuje szeroki zakres usług, zapewniając także kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Wysoka jakość oraz terminowość wykonywanych prac budowlano- montażowych w ramach ogrzewania, wentylacji oraz instalacji przez doświadczone i kompetentne osoby.

http://www.optima-poland.eu/ - 10 Gru 2010

Osuszacz24.pl Wynajem sprzętu osuszającego****

Nasze wypożyczalnie są przyjazne dla klienta: pomierzymy dla Ciebie poziom wilgotności na początku osuszania tak abyś mógł założyć na ile dni potrzebujesz sprzęt osuszający na życzenie wykonamy pomiar pośredni i końcowy tak abyś mógł zapobiec przesuszeniu i zniszczeniu materiałów budowlanych sprzęt możesz odebrać sam lub zamówić dowóz pod wskazane miejsce pomożemy Ci dobrać odpowiedni osuszacz w zależności od kubatury pomieszczenia wstępnie możesz dobrać osuszacz tutaj Kalkulator doboru osuszacza doradzimy jak ustawić osuszacze, wentylatory i nagrzewnice aby suszyć najbardziej efektywnie dodamy wentylatory co skraca czas osuszania nawet o 30%- np. z 10 dni do 7 dni co jest korzystne dla Twojego czasu nie proponujemy Ci sprzętu wykonanego domowym sposobem lub "chińszczyzny" - posiadamy sprzęt renomowanej firmy MASTER. Zapraszamy do obejrzenia filmu o osuszaczach kliknij na film MASTER OSUSZACZE

http://www.osuszacz24.pl/ - 20 Kwi 2016

Osuszanie budynków Warszawa - Nord-help****

Firma www.nord-help.com.pl pomaga usunąć wszelkie konsekwencje wodnych awarii przy użyciu nowoczesnych urządzeń, szybko i sprawnie. Jesteśmy z Warszawy, dostosowujemy sprzęt i rodzaj prac do potrzeb i stanu budynku. Można również u nas wynająć osuszacze na dogodnych warunkach. Zawsze działamy terminowo, mamy konkurencyjne ceny, a o naszych realizacjach oraz opiniach zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług możesz się przekonać zaglądając na stronę www.nord-help.com.pl

http://nord-help.com.pl/ - 24 Sty 2018

Panorama budownictwa****

Ogólnopolska baza firm budowlanych. Ile kosztuje budowa domu, farby i tynki.

http://www.budownictwo.pf.pl/ - 15 Lip 2001

Pantom - podłogi parkiety panele****

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną parkietów oraz paneli podłogowych, posiadamy 6 punktów sprzedaży na terenie Warszawy. Posiadamy największy wybór podłóg - parkietów egzotycznych, parkietów europejskich oraz paneli drewnianych i laminowanych. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem podłóg.

http://www.pantom.com.pl/ - 10 Sty 2006

PERI Polska Sp. z o.o. - Deskowania, rusztowania, szalunki****

PERI jest największym na świecie dostawcą i producentem techniki deskowania i rusztowania, dostarcza know-how zarówno dla małych budów, jak i dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych na świecie.

http://www.peri.pl.pl/ - 23 Maj 2005

Piramida - usługi budowlane****

Oferta usług w zakresie projektowania i realizacji inwestycji i robót w budownictwie.

http://www.piramida.cad.pl/ - 21 Wrz 2001

Porady Budowlane****

Blog z Poradami budowlanymi masz z czymś problem u nas na pewno znajdziesz rozwiązanie, chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania Wszystko na temat budowania porady i pomocne artykuły

http://www.budowaporady.blogspot.com/ - 14 Maj 2014

Prace wykończeniowe w Kotlinie Kłodzkiej****

Świadczymy usługi budowlane najwyższej jakości już od 27 lat. Naszą mocną stroną jest szeroki zakres wykonywanych robót, doświadczeni pracownicy oraz pełna mobilność na terenie Kotliny Kłodzkiej.

http://www.unipolbud.pl/ - 7 Sty 2011