KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (430)

Grupa Inwestycyjna Mazury - działki, grunty rolne i inwestycyjne. Warszawa*****

Bogata oferta nieruchomości - działki z linią brzegową, grunty rolne oraz inwestycyjne na Mazurach. Grupa Inwestycyjna Mazury oferuje doradztwo i pełną obsługę prawną, notarialną i geodezyjną.

http://www.mazury-dzialki.pl/ - 25 Sty 2006

Innowacyjne systemy suchej zabudowy wnętrz*****

Projektujesz? Budujesz dla siebie lub innych? Jestes dystrybutorem? To strona dla Ciebie...

http://www.lafargenidagips.pl/ - 15 Mar 2001

INTERNETOWY SERWIS BRANŻOWY*****

Wszystko o dachach w jednym miejscu. Opis materiałów, technologii, nowości. Wszechstronna informacja o krajowym rynku dachów. Producenci, dystrybutorzy, wykonawcy. Księgarnia, szkolenia oraz giełda domen dachowych...

http://www.e-dachy.pl/ - 12 Gru 2002

Internetowy Serwis o Instalacjach, instalacje budowlane*****

Wszystko o instalacjach, klimatyzacji, gazownictwie, grzejnikach, kolektorach.. Aktualności, wydarzenia, cenniki...

http://www.e-instalacje.pl/ - 6 Gru 2004

IZOCENTRUM - IZOLACJA - TERMOIZOLACJA*****

Wielka oferta termo i hydroizolacji również ochrony ogniowej w bardzo niskich cenach! Izolacyjny hipermarket internetowy - ICMARKET - komfortowa forma zakupów.

http://www.izocentrum.pl/ - 19 Kwi 2006

Kalejdoskop Budowlany*****

Celem pisma jest przede wszytkim przekazywanie czytelnikom fachowych i praktycznych informacji o materiałach, konstrukcjach, technologiach, maszynach, urządzeniach i całych systemach budowlanych oraz o ich zastosowaniu w praktyce.

http://www.pwb.pl/ - 29 Lip 2001

MAK Dom Sp. z o.o.*****

Firma działająca w branży budowlanej. Zajmuje się m.in. pośrednictwem i wynajmem nieruchomości, usługami doradczymi, pracami instalacyjnymi. Na stronie szczegóły działalności, przykłady bieżących realizacji.

http://www.makdom.com.pl/ - 1 Lut 2002

Metropolitan Address*****

Informacje o firmie zajmującej sie doradztwem dla developerów, firm budowlanych zajmujących się budownictwem z zakresu mieszkalnego. Na stronie informacje dotyczące ropoczętych inwestycjii świadczonych usług.

http://www.metropolitan.pl/ - 6 Sie 2001

Portal Budowlany*****

Portal Budowlany Monter skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Znaleźć tu można katalog firm działających w branży, tematyczne działy poświęcone poszczególnym segmentom budownictwa. Oprócz tego Aktualności i Publikacje, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji.

http://www.monter.pl/ - 28 Mar 2003

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - RotoTank*****

Głównym działaniem naszej firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Dokonujemy tego dzięki metodzie formowania rotacyjnego z polietylenu i polipropylenu. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze produkty, m.in. przydomową oczyszczalnie ścieków i szambo ekologiczne. Zapraszamy!

http://www.rototank.pl/ - 16 Maj 2011