KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (430)

ABC nieruchomości i budownictwa. Wycena nieruchomości.****

Skarbiec informacji na temat budownictwa, nieruchomości i biznesu dostępnych w Internecie. Dużo porad, wiele cennych informacji technicznych, prawnych i rynkowych skupionych w jednym miejscu, pomocnych dla budujących dom, prowadzących działalność gospodarczą w zakresie budownictwa, nieruchomości i nie tylko. Wycena nieruchomości, kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych.

http://www.rzeczoznawca.z.pl/ - 1 Gru 2003

ABC pokryć dachowych, czyli wszystko o dachówkach i dekarzach****

DACHY.org - specjalistyczny serwis o dachach, wszystko co budujący dom o dachu wiedzieć powinien, pokrycia dachowe, dachówki, blachy, dekarze ceny, technologie, porady, również wyceny on-line.

http://www.dachy.org/ - 26 Sty 2004

ABC Projektów domów - Projektoskop.pl****

Nowatorski portal budowlany na którym znajdziesz ogromną ilość informacji w tematach: projektowanie i budowa domu, urządzanie wnętrz oraz ogrodów. W serwisie również wiele poradników dotyczących przede wszystkim budownictwa. Buduj razem z nami.

http://www.projektoskop.pl/ - 24 Sie 2009

AKA Nadzory Budowlane - przeglądy budowlane półroczne i roczne****

Inspektor nadzoru zajmujący się przeglądami budowlanymi, zarówno pięcioletnimi, rocznymi, jak i półrocznymi. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

http://www.akanadzorybudowlane.pl/ - 24 Maj 2016

Akcent. Warszawa****

Biuro oferujące projekty architektoniczne, urbanistyczne, wnętrz, zagospodarowania terenu, prowadzenie inwestycji budowlanych, opracowywanie materiałów studialnych, promocyjnych i marketingowych związanych z działalnością inwestycyjną oraz doradztwo. Na stronie szczegóły oferty i kontakt.

http://www.fpa.pl/ - 24 Sty 2006

Akustyka pomieszczeń****

SPA (samodzielna pracownia akustyczna) powstała w 1996roku i specjalizuje się w akustyce pomieszczeń, kosztorysach oraz ochronie przed hałasem. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie.

http://akustyka.szczecin.pl/ - 6 Lis 2012

Akutech - Akustyka wnętrz, wyciszanie pomieszczeń****

Akutech to firma zajmująca się świadczeniem profesjonalnych usług z dziedziny akustyki wnętrz oraz ochrony przed hałasem. Firma wykonuje adaptacje domów, studiów nagraniowych, kin, biur i innych. Specjalizujemy się również w walce z hałasem. Wyciszamy domy, hale produkcyjne, maszyny i urządzenia oraz obiekty użyteczności publicznej. Projektujemy i wykonujemy pod wymiar wysokiej jakości panele akustyczne i ekrany dźwiękochłonne.

http://www.akutech.pl/ - 27 Gru 2014

AMP Technology Marcin Jakubiec - Izolacje natryskowe, ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Firma, która specjalizuje się w usługach związanych z ocieplaniem poddasza pianką poliuretanową, a także izolacją natryskową. AMP Technology pracuje na materiałach renomowanych firm, na które udziela dożywotnich gwarancji. Działają na terenie całego kraju.

http://ocieplamy.com/ - 27 Lip 2015

Anwer Projekt - projekty budowlane, świadectwa energetyczne****

Biuro Projektowe AnwerProjekt wykonuje projekty budynków mieszkalnych, gospodarczych, usługowych, instalacji wod-kan, c.w.u., c.o., wentylacji, gazu ziemnego i płynnego, przyłączy wod-kan oraz projekty termomodernizacji.

http://www.anwerprojekt.pl/ - 26 Mar 2013

Archdom****

Posiadamy uprawnienia w zakresie wszystkich branż projektowania budowlanego i urbanistycznego, także w strefie ochrony konserwatorskiej. W serwisie zapoznasz się z działalnością firmy, projektami oraz danymi teladresowymi.

http://www.archdom.idt.pl/ - 18 Maj 2004