KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (429)

Bien-Zenker - domy przyszłości****

Firma Bien - Haus AG zajmuje się budowaniem domów, mieszkań korzystająca z najlepszych materiałów.

http://www.bien-zenker.com.pl/ - 26 Wrz 2000

Big Spółka z o.o. Profesjonalna Chemia Budowlana - Mapei, Glazurnik. Rumia, Olsztyn****

Pomorski dystrybutor profesjonalnej chemii budowlanej - produktów Mapei, Glazurnik, oraz partner Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy (PZP) - organizator szkoleń tematycznych i produktowych.

http://big.gda.pl/ - 30 Mar 2006

BIM - BIMventor | Koordynacja dla inwestorów****

BIMventor to rozwiązania dla budownictwa, które sprawią, iż koszty budowy zostaną znacznie zredukowane poprzez minimalizacje wydatków na materiały budowlane jak i jeszcze bardziej ergonomiczną pracę ekipy budowlanej. Model 3D budowy jeszcze przez przystąpieniem do prac, precyzyjna analiza ilości potrzebnego materiału i czasu pracy, to tylko fragment oferty firmy BIMventor.

http://www.bimventor.pl/ - 19 Kwi 2017

Biuro i pracownia architektoniczna, projektowanie domów - BART 2****

Biuro i pracownia architektoniczna BART 2 zajmuje się projektowaniem domów oraz obiektów przemysłowych i komercyjnych. Zapewniamy także obsługę formalną i prawną procesów budowlanych, usługi geodezyjne oraz wynajem i sprzedaż nieruchomości.

http://www.pracowniabart.pl/ - 7 Wrz 2013

BUA KD KRUK - projektowanie architektoniczne, nadzory, lekcje rysunku - Łódź****

Projekty domów jedno i wielorodzinnych, rezydencji, budynków użyteczności publicznej, projekty aranżacji wnętrz i ogrodów, nadzory inwestorskie i autorskie, prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji pod klucz, lekcje rysunku przygotowujące do egzaminu na studia architektoniczne

http://www.kdkruk.pl/ - 16 Lis 2005

Bud-Expert****

Nasza działalność ma na celu przedłużenie użyteczności budynków, a także gwarancję bezpieczeństwa dla osób w nich przebywających. Do świadczonych przez nas usług należą zarówno przeglądy jak i kompleksowy nadzór budowlany.

http://www.bud-expert.com/ - 23 Sie 2018

Budowa domów drewnianych****

Naturtech, to uznana marka, której główną działalnością jest budowa domów drewnianych. Na przestrzeni lat zrealizowała wiele zleceń, a jej domy z bala można podziwiać w całym kraju. Poza wznoszeniem nowych budynków, w palecie usług znajduje się także remont domów drewnianych. Firma podejmuje się dużych zleceń na domy z bali całoroczne, a także mniejszych na domki letniskowe i wiele innych.

http://naturtech.eu/ - 27 Wrz 2018

Budowa domu****

Portal oferuje fachową pomoc podczas budowy domu od podstaw. Wiele cennych rozwiązań przy każdym z etapów budowy, instalacjach budowlanych, nowinkach dotyczących materiałów, narzędzi czy aranżacji wnętrz. Okazała baza firm pozwoli znaleźć najlepszych fachowców z każdego miejsca w Polsce i nie tylko. Zapraszamy!

http://www.tvbud.pl/ - 21 Sie 2013

Budowa Domu - budowadomu24h.pl****

Serwis budowadomu24h.pl zrzesza firmy budowlane które specjalizują się w budowie domów oraz ich projektowaniu. Za pomocą strony można skontaktować się z przedsiębiorstwami które budują domy pod klucz, w stanie deweloperskim lub surowym.

http://www.budowadomu24h.pl/ - 11 Lip 2013

Budowa domu, ile kosztuje budowa domu - New-House****

Strona internetowa firmy New-House, która specjalizuje się w budowie domów oraz ich projektowaniu. Przedsiębiorstwo buduje domy pod klucz, stanie deweloperskim lub surowym. Strona zawiera dział porad oraz galerię, która przedstawia zrealizowane do tej pory inwestycje. Za pomocą kalkulatora umieszczonego w witrynie można oszacować koszty budowy domu.

http://new-house.com.pl/ - 29 Mar 2013