KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (435)

Baumann Mostostal Sp.z o.o.****

Potężna Firma POLSKO NIEMIECKA produkująca rusztowania wszelkiego rodzaju. Firma notowana jest na dwóch rynkach niemieckim i polskim. Na stronie aktualna oferta firmy.

http://www.baumann-mostostal.siedlce.com/ - 21 Sty 2002

Bien-Zenker - domy przyszłości****

Firma Bien - Haus AG zajmuje się budowaniem domów, mieszkań korzystająca z najlepszych materiałów.

http://www.bien-zenker.com.pl/ - 26 Wrz 2000

Big Spółka z o.o. Profesjonalna Chemia Budowlana - Mapei, Glazurnik. Rumia, Olsztyn****

Pomorski dystrybutor profesjonalnej chemii budowlanej - produktów Mapei, Glazurnik, oraz partner Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy (PZP) - organizator szkoleń tematycznych i produktowych.

http://big.gda.pl/ - 30 Mar 2006

BIM - BIMventor | Koordynacja dla inwestorów****

BIMventor to rozwiązania dla budownictwa, które sprawią, iż koszty budowy zostaną znacznie zredukowane poprzez minimalizacje wydatków na materiały budowlane jak i jeszcze bardziej ergonomiczną pracę ekipy budowlanej. Model 3D budowy jeszcze przez przystąpieniem do prac, precyzyjna analiza ilości potrzebnego materiału i czasu pracy, to tylko fragment oferty firmy BIMventor.

http://www.bimventor.pl/ - 19 Kwi 2017

Biuro i pracownia architektoniczna, projektowanie domów - BART 2****

Biuro i pracownia architektoniczna BART 2 zajmuje się projektowaniem domów oraz obiektów przemysłowych i komercyjnych. Zapewniamy także obsługę formalną i prawną procesów budowlanych, usługi geodezyjne oraz wynajem i sprzedaż nieruchomości.

http://www.pracowniabart.pl/ - 7 Wrz 2013

BUA KD KRUK - projektowanie architektoniczne, nadzory, lekcje rysunku - Łódź****

Projekty domów jedno i wielorodzinnych, rezydencji, budynków użyteczności publicznej, projekty aranżacji wnętrz i ogrodów, nadzory inwestorskie i autorskie, prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji pod klucz, lekcje rysunku przygotowujące do egzaminu na studia architektoniczne

http://www.kdkruk.pl/ - 16 Lis 2005

Bud-Expert****

Nasza działalność ma na celu przedłużenie użyteczności budynków, a także gwarancję bezpieczeństwa dla osób w nich przebywających. Do świadczonych przez nas usług należą zarówno przeglądy jak i kompleksowy nadzór budowlany.

http://www.bud-expert.com/ - 23 Sie 2018

Budowa domów drewnianych****

Naturtech, to uznana marka, której główną działalnością jest budowa domów drewnianych. Na przestrzeni lat zrealizowała wiele zleceń, a jej domy z bala można podziwiać w całym kraju. Poza wznoszeniem nowych budynków, w palecie usług znajduje się także remont domów drewnianych. Firma podejmuje się dużych zleceń na domy z bali całoroczne, a także mniejszych na domki letniskowe i wiele innych.

http://naturtech.eu/ - 27 Wrz 2018

Budowa domu****

Portal oferuje fachową pomoc podczas budowy domu od podstaw. Wiele cennych rozwiązań przy każdym z etapów budowy, instalacjach budowlanych, nowinkach dotyczących materiałów, narzędzi czy aranżacji wnętrz. Okazała baza firm pozwoli znaleźć najlepszych fachowców z każdego miejsca w Polsce i nie tylko. Zapraszamy!

http://www.tvbud.pl/ - 21 Sie 2013

Budowa Domu - budowadomu24h.pl****

Serwis budowadomu24h.pl zrzesza firmy budowlane które specjalizują się w budowie domów oraz ich projektowaniu. Za pomocą strony można skontaktować się z przedsiębiorstwami które budują domy pod klucz, w stanie deweloperskim lub surowym.

http://www.budowadomu24h.pl/ - 11 Lip 2013