KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (426)

CON-BUD Pracownia Projektowa****

Strona pracowni projektowej z Poznania. Na stronie zamieszczono informacje o pracowni, o jej zakresie działalności, zdjęcia z przykładowych realizacji projektów. W aktualnościach informacje związane z zakupem działki budowlanej oraz informacje dotyczące projektowania w zakresie architektury i konstrukcji budynków i budowli.

http://www.con-bud.pl/ - 7 Maj 2016

ConsultRisk - ekspertyza przeciwpożarowa, ocena zagrożenia i dokument zabezpieczenia przed wybuchem****

Nasi rzeczoznawcy przygotowują dokumenty zabezpieczenia przed wybuchem, oceniając jak realne jest zagrożenie. Pozwala to stworzyć scenariusz pożarowy, a z pomocą ekspertyzy firmy ConsultRisk, zapobiec mu.

http://www.consultrisk.pl/ - 24 Sty 2018

Creative-home.eu - aranżacja wnętrz mieszkań pod klucz****

Prezentujemy wykończone mieszkania pod klucz według naszych projektów. Dla swoich klientów mamy różne warianty wykończenia domu czy mieszkania. Prezentujemy realne zdjęcia wnętrz - zapraszamy.

http://creative-home.eu/ - 22 Lip 2015

CREDO - pracownia projektowo-wykonawcza****

Pracownia podejmuje opracowania w planowaniu przestrzennym i architektonicznym, projektach urządzenia i uzbrojenia terenu oraz w projektach budowlanych, konstrukcyjnych i instalacji.

http://credo.net.pl/ - 12 Lip 2004

Dachówka ceramiczna - portal informacyjny o dachach z ceramiki****

Portal Dachowki-ceramiczne.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz przydatne informacjie na temat dachów krytych dachówką ceramiczną. Przedstawiamy artykuły o dachach, porady, komentarze, opisy producentów dachówek (Tondach, Roben, Brass, Creaton, Koramic), cennik dachówek oraz galerie domów krytych ceramiką. Doradzimy czym kierować się przy wyborze dachu oraz jak wybrać dekarza.

http://www.dachowki-ceramiczne.pl/ - 6 Kwi 2010

Demiurg - projekt i kosztorys. Wykonujemy kosztorys i pełnimy nadzór budowlany****

Demiurg - projekt i kosztorys. Zakres prac prowadzonych przez Demiurg to: projektowanie oraz nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi. Wykonany projekt pozwala nam wykonać kosztorys na dalszy etap inwestycji budowlanej. Wykonujemy również takie prace jak inwentaryzacja obiektu budowlanego.

http://www.demiurg.com.pl/ - 14 Cze 2006

Developer budowlany****

Strona firmy zajmującej się budownictwem i developerstwem. Witryna prezentuje możliwe do nabycia nieruchomości oraz wykonane przez firmę realizacje.

http://www.dom-bud.pl/ - 23 Sie 2001

Docieplenia, Izolacja pianką poliuretanową IZO-TERM****

Kambud ma do zaoferowania swoim klientom kompleksowe docieplenia budynków, również z wykorzystaniem metody natryskowej, z zastosowaniem pianki poliuretanowej. Nasze doświadczenie i bogate zaplecze techniczne, pozwala na szybkie zrealizowanie każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość i stopień trudności.

http://neofirmy.net/docieplenia,izolacja-pianka-poliuretanowa-izo-term,wolbrom,malopolskie-1013.html - 20 Kwi 2016

Domki.net - Portal budowlany - ogłoszenia nieruchomości****

Portal budowlany: Giełada - ogłoszenia nieruchomości - Katalog firm budowlanych - Artykuły i porady budowlane. Twoje źródło informacji.

http://www.domki.net/ - 20 Wrz 2004

Domodom - blog o budownictwie, porady remontowe****

Zapraszamy do odwiedzin strony Domodom - bloga o budownictwie i poradach remontowych. Znajdziecie tutaj artykuły o urządzaniu wnętrz i pracach wykończeniowych. Sporo ciekawostek.

http://www.blog.domodom.pl/ - 8 Sie 2017