KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > doradztwo budowlane (430)

Działki Katowice****

Tanie Działki Budowlane w Katowicach z projektem i pozwoleniem na budowę. Z wykonana drogą dojazdową i doprowadzonymi wszystkimi mediami: woda, prąd, gaz. Działki idealnie płaskie, położone w spokojnej okolicy nowych domów. Bardzo dobry i szybki dojazd od strony Tychów i Katowic.

http://działkikatowice.pl/ - 27 Mar 2013

Ecol sp. z o.o.****

Na stronie znajdziecie ofertę firmy - podłogi podniesione niemieckiej firmy MERO ECOL zapewnia doradztwo techniczne, dostawę materiału, montaż, serwis. Realizuje również nietypowe zamówienia.

http://ecol.pl/ - 10 Sty 2001

Elektroniczne Księgi Wieczyste Online po adresie****

Wieczyste.pl to portal umożliwiający wyszukanie i sprawdzenie zawartości ksiąg wieczystych, nie tylko po ich numerze, ale również po adresie nieruchomości i numerze działki. Za 19 zł możesz szybko, bez wychodzenia z domu i pisania podań sprawdzić stan prawny gruntu, mieszkania, domu czy innej nieruchomości, która Cię interesuje. Szybka płatność DotPay i SMS sprawi, że informacje uzyskasz nawet tego samego dnia. Nie ryzykuj kupna nieruchomości z hipoteką. Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe Twojej inwestycji.

http://wieczyste.pl/ - 23 Lis 2017

Encertyfikator mgr inż. Franciszek Szyszka****

Zajmujemy się doradztwem energetycznym: audyty i świadectwa energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikaty energetyczne, audyty remontowe. Firma Encertyfikator gwarantuje skuteczne i solidne doradztwo energetyczne na terenie całej Polski. Konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.encertyfikator.pl/ - 13 Maj 2010

Energohouse - Świadectwo Energetyczne****

Firma „Energohouse” specjalizuje się w zagadnieniach związanych z efektywnością energetyczną budynków. Powstała, by wspierać Państwa w działaniach zmierzających do energooszczędności w domach, mieszkaniach, lokalach. W obliczu rosnących cen energii warto takie działania podjąć, działania minimalizujące koszty eksploatacji, ogrzewania Państwa mieszkań. „Energohouse” oferuje doradztwo energetyczne w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, audytów energetycznych i remontowych, badań i analiz w budownictwie.

http://www.energohouse.pl/ - 20 Cze 2011

EraHouse - budowa i sprzedaż domów w cenie mieszkania, Kraków****

Deweloper EraHouse Sp. z o.o. Kraków - budowa i sprzedaż domów (jednorodzinne, wielorodzinne, szeregówka, bliźniak) na południu Krakowa oraz mieszkań w kameralnych budynkach i w atrakcyjnych cenach.

http://www.erahouse.eu/ - 26 Maj 2006

Firma budowlana - specjalistyczne usługi remontowe i wykończeniowe.****

Nowoczesny serwis gdzie możesz uzyskać dostęp do specjalistycznych usług budowlanych. Serwis skupia firmy działające w branży od lat, posiadające bogate doświadczenie w realizacjach projektów i zajmujące się niszowymi usługami budowlanymi.

http://www.specjalisci-budowlani.pl/ - 12 Lis 2014

GEO USŁUGI Geodeta kRZESZOWIE****

Oferujemy usługi geodezyjne: -mapy do celów projektowych, -inwentaryzacje powykonawcze budynków i przyłączy. -tyczenia obiektów budowlanych, -kompleksowa geodezyjna obsługa inwestycji, -podziały nieruchomości, -rozgraniczanie nieruchomości, ustalanie granic, -wznowienia lub wyznaczenia granic działek, -wykazy synchronizacyjne równoważniki , -regulacje stanu prawnego, -obmiary dla potrzeb samodzielności lokali, -opracowania dla celów spadkowych, sądowych , dzierżawy, użyczenia, -inne opracowania geodezyjno-kartograficzne

http://www.geodetakrzeszowice.pl/ - 30 Wrz 2015

Geodeta Ełk****

Usługi geodezyjne: mapy, mapy do celów projektowych, tyczenie, inwentaryzacje, podziały nieruchomości, wznowienia granic, geodezyjna obsługa inwestycji, geodezyjne pomiary kontrolne, pomiary mieszkań do aktów notarialnych. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jednostek samorządu terytorialnego jak i największych firm. Pragniemy sprostać wymaganiom każdego z osobna, zapewniamy więc indywidualne podejście oraz miłą współpracę, z której wszyscy są zadowoleni.

http://www.geoinvest.elk.pl/ - 1 Mar 2015

Goltech Usługi Inżynierskie****

Wykonujemy analizy cieplne dla każdego typu budynków

http://goltech.pl/ - 17 Wrz 2013