KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (177)

Mipromet - wciągniki linowe i łańcuchowe*****

Firma Mipromet oferuje zawiesia i trawersy. W ofercie posiada również inne niezbędne akcesoria, takie jak: wciągniki łańcuchowe, liny stalowe, uchwyty i chwytaki.

http://www.mipromet.pl/ - 28 Kwi 2017

Panda - dźwigi, suwnice, wciągarki, wciągniki. Bydgoszcz*****

Firma Panda oferuje szereg działań związanych z zakupem oraz eksploatacją dźwignic. Zajmujemy się między innymi produkcją oraz montażem podtorzy suwnic i wciągników. Prowadzimy serwis dźwignic, dokonując napraw oraz konserwacji i modernizacji. Gwarantujemy kompleksowy zakres usług, w tym: doradztwo, projektowanie, ekspertyzy i oceny stanu technicznego.

http://www.panda.pl/ - 23 Wrz 2013

PPHU Inter-Res online*****

Przedsiębiorstwo oferujące usługi w branży dźwigowej. Na stronie oferta, zdjęcia i opisy dźwigów, referencje, dane kontaktowe i przewodnik po dźwigach.

http://www.inter-res.com.pl/ - 11 Cze 2001

Atlas Lift: windy dla niepełnosprawnych****

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem wind dla niepełnosprawnych, a także innych urządzeń do transportu bliskiego, takich jak platformy przyschodowe, pionowe i krzesełkowe.

http://www.atlas-lift.pl/ - 4 Mar 2014

Autolift24 - Dźwigi i podnośniki****

Strona internetowa radomskiej firmy Autolift24. Oferujemy usługi dźwigami samojezdnymi oraz zwyżkami (podnośnikami koszowymi).

http://www.autolift24.pl/ - 24 Mar 2016

Autoryzowany dystrybutor Tractel Polska Orome- wyciągarki****

Grupa Tractel jest grupą przedsiębiorstw zlokalizowanych w 14 krajach na całym świecie. Przez lata Tractel jako producent urządzeń wciągających wyspecjalizował się w następujących obszarach: systemy podnoszące,zabezpieczenie prac na wysokościach, konserwacja i utrzymanie budynków, systemy umożliwiające dostęp na wysokościach. Firma Orome jako dystrybutor produktów Tractel działa sprawnie i szybko, nawet w przypadku niestandardowych zleceń, dzięki czemu klienci w zdecydowany sposób zyskują na czasie. Oferujemy niskie, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, które stanowią dodatkowy atut naszych produktów.

http://www.tractel.com.pl/ - 27 Cze 2011

Biuro Projektowo-Wdrożeniowe NTD****

Strony Biura Projektowo-Wdrożeniowego NTD. Firma specjalizuje się w projektowaniu urządzeń dźwigowych oraz ich modernizacjach. Podstawowym produktem jest dokumentacja techniczna odpowiednia do wymagań klientów.

http://www.ntd.com.pl/ - 18 Kwi 2001

BK Dźwig - usługi budowlane****

Z satysfakcją prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez specjalistów zatrudnionych w firmie BK Dźwig w Warszawie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania dźwigów, którymi się zajmujemy. Przeprowadzamy konserwacje oraz remonty wind, możemy również zająć się odnowieniem kabiny albo udoskonaleniem ekonomiczności całego urządzenia. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty. Możemy nie tylko zaopiekować się już działającymi dźwigami, ale także sprzedać nowe. Mamy stały dostęp do części zamiennych i nowych maszyn firm produkujących windy w Polsce i za granicą, między innymi: Otis, Schindler, Kone i Thyssen. Z całością naszej oferty można się zapoznać na stronie internetowej.

http://www.bkdzwig.pl/ - 15 Maj 2013

BKG Polska - dźwigi i windy towarowe****

Firma zajmuje się dystrybucją dźwigów i wind towarowych.

http://www.bkg.pl/ - 1 Mar 2014

Carlstahl: zawiesia, wciągarki, żurawie, liny stalowe****

Zaangażowanie oraz liczne doświadczenia zaprocentowały... obecnością w naszej ofercie sprzętu najwyższej klasy. Proponujemy m.in. żurawie, szelki bezpieczeństwa, liny stalowe, pompy hydrauliczne, amortyzatory bezpieczeństwa, suwnice, uchwyty magnetyczne, wciągarki, zawiesia, uchwyty do blach, zawiesia łańcuchowe, balansery, hadef, hi-force, producent lin stalowych. Zaufaj jakości, wybierz Carlstahl.

http://www.carlstahl.pl/ - 10 Sie 2009