KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (176)

OMNIBUS - dźwigi***

Specjalnością firmy jest użyczenie sprzętu dźwigowego- samojezdnego, podnośnikowego i transportowego. Na stronie wykaz usług i dokonań.

http://www.omnibus.krakow.pl/ - 2 Mar 2004

Otech Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy ciepłowniczej zajmującej się instalacją centralnego ogrzewania oraz dostawą i montażem urządzeń dźwigowych (windy towarowe i osobowe, dla niepełnosprawnych).

http://www.otech.com.pl/ - 16 Kwi 2002

Otis***

Warszawski oddział międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technicznych do transportu pionowego i poziomego. Na stronie m.in. oferta, która obejmuje windy osobowe i towarowe, schody i chodniki ruchome oraz systemy osobowego transportu poziomego.

http://www.otis.com.pl/ - 23 Sie 2001

P.H.R. Pol-Dźwig Sp. z o.o. w Lubinie***

Sprzedaż, montaż, projektowanie, modernizacje urządzeń dźwigowych, wind oraz suwnic.

http://www.pol-dzwig.pl/ - 1 Paź 2004

Podnośniki koszowe Łódź, tel: 602 639 874, wynajem, montaż reklam, pielęgnacja drzew,.***

Przedsiębiorstwo Jacka Stańczyka oferuje wynajem podnośników koszowych - tel.: 602 639 874, do zaawansowanych prac alpinistycznych i prac na wysokościach.Działamy na terenie Łodzi i okolic.

http://www.podnosniki-lodz.com.pl/ - 6 Lut 2013

Port Rybacki Gryf***

Port Rybacki Gryf w Szczecinie - usługi przeładunkowe drobnicowe, usługi chłodnicze oraz wynajem powierzchni biurowych i produkcyjnych.

http://www.gryfport.com.pl/ - 10 Sie 2001

Prolift***

Na nazwę firmy składają się dwa angielskie słowa "progress" - postęp i "lift" - winda. Już od ponad 12 lat charakteryzują one kierunek i politykę działania firmy. Zajmuje się ona obsługą handlową firm dźwigowych. Na stronie szczegóły...

http://www.prolift.pl/ - 16 Maj 2002

Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.***

Strona prezentująca firmę zajmującą się produkcją, montażem, modernizacją i konserwacją dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, osobowych i towarowych.

http://www.dzwigi.krakow.pl/ - 3 Cze 2002

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe S.R.K.***

Witryna przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowego zajmującego się produkcją i sprzedażą żurawi, suwnic, podestów ruchomych itp.

http://www.srk.pl/ - 21 Sie 2001

Przedsiębiorstwo Usług Inżynierskich RIALEX w Kluczborku***

Przedsiębiorstwo Usług Inżynierskich RIALEX w Kluczborku - firma działająca w branży dźwignicowej oferuje usługi w zakresie modernizacji i remontów suwnic, wciągników, żurawi a także dostawę nowych urządzeń i komponentów do nich oraz systemów zasilania szynoprzewodami.

http://www.rialex.com.pl/ - 2 Mar 2004