KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (171)

Teupen - podnośniki, windy***

Na stronach informacje o: firmie, serwisie, formach zakupu. Prezentacja produktów ze zdjęciami, informacjami, opisami i parametrami.

http://www.teupen.pl/ - 9 Kwi 2002

TRANSLIFT - Warszawska Fabryka Dźwigów***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która produkuje dźwigi z napędem elektrycznym i hydraulicznym: osobowe, szpitalne, towarowe. Dostarcza zespoły i zestawy do modernizacji dźwigów. Program produkcyjno-handlowy, opis sterowań zastosowanych w dźwigach, wystrój kabin proponowanych urządzeń.

http://www.translift.com.pl/ - 12 Paź 2004

Trans-Vert***

Na stronie prezentacja firmy, która zajmuje się instalacją i konserwacją wind. Prezentacja firmy, oferta, dane teleadresowe.

http://www.transvert.katowice.cc/ - 16 Kwi 2002

UNILIFT Technika Dźwignicowa***

Firma Unilift-Technika Dźwignicowa produkująca przewodowe systemy transmisji danych i energii oraz oferująca usługi w zakresie: projektowania, modedernizacji, montażu, naprawy, konserwcji, doradztwa technicznego, dostawy dźwignic...

http://www.unilift.com.pl/ - 13 Paź 2000

UNI-SERVIS BS - Serwis, naprawa i remonty dźwigów wszystkich typów***

Kompleksowe remonty i naprawy dźwigów, przeglądy konserwacyjne, badania UDT.

http://www.uniserwisbs.pl/ - 27 Sie 2004

Usługi dźwigami samochodowymi, podnośnikami, sprzętem budowlanym.***

Firma świadczy usługi dźwigami samojezdnymi, podnośnikami koszowymi, koprakami oraz transport wielkogabarytowy. Działa w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.

http://www.uslugi-sprzetem-ciezkim.getin.pl/ - 23 Cze 2003

Usługi dźwigowe***

Firma świadczy usługi w zakresie usług dźwigowych, rozładunku i załadunku wszelkich materiałow sypkich, wagonów - wykonywane żurawiem samochodowym typu DS 0121K i DS 0107K.

http://www.dzwigi.one.pl/ - 17 Maj 2004

USŁUGI DŹWIGOWE - PAZOŁA***

Firma nasza świadczy usługi dźwigowe przy użyciu żurawi samochodowych od 10 do 63 ton i podnośników montażowych P-183.

http://www.dzwigi.pazola.com.pl/ - 23 Sty 2004

Usługi Dźwigowe HEROSTON***

Firma HEROSTON specjalizuje się w wynajmie samojezdnych żurawi samochodowych szosowo - terenowych wraz z obsługą operatorską w zakresie od 13 Ton udźwigu. Celem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych na rzecz podmiotów gospodarczych jak również prywatnych zleceniodawców ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasz park maszynowy stanowią , teleskopowe żurawie samojezdne marki FAUN, LIEBHERR, TATRA oraz IFA Nasze dźwigi charakteryzują doskonałe właściwości jezdne w najtrudniejszym nawet terenie jak i doskonałe parametry udźwigów . Wszystkie dźwigi posiadają ważne ubezpieczenie, aktualny przegląd i dozór techniczny. Mamy nadzieje, że wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z solidnością świadczonych usług jak też profesjonalne przygotowanie naszych pracowników okażą się satysfakcjonujące i skorzystają Państwo z naszej oferty.

http://www.heroston.pl/ - 3 Mar 2011

Usługi dźwigowe Okonowski Rafał***

Usługi dźwigowe Gliwice. Dźwigi Roman 16 ton. Okonowski Rafał.

http://www.dzwigi.gliwice.pl/ - 20 Paź 2005