KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (171)

Usługi Dźwigowo-Transportowe "RYŚ"***

Strona firmy świadczącej usługi dżwigowe oraz podnośnikiem (zwyżką). Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie). Zakres usług obejmuje dźwigi o udźwigu od 7 do 30t oraz podnośnik na podwoziu STARA P-183.

http://dzwigi.strefa.pl/ - 3 Cze 2004

Usługi podnośnikami koszowymi***

Jesteśmy prężną i elastyczną firmą na rynku usług wynajmu podnośników koszowych. Dysponujemy podnośnikami, które są niezawodne i posiadają stosowne decyzje zezwalające na eksploatację, wydane przez UDT. Wszystkie urządzenia są obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów, co gwarantuję wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w pracach, prowadzonych głównie na wysokościach i realizujemy zlecenia nawet w trudnych warunkach

http://www.podnosnikilubin.republika.pl/ - 1 Mar 2010

Wciągniki - Elmag***

Wciągniki - bogata oferta urządzeń mechanicznych. Wciągniki, zblocza, inne narzędzia transportowe.

http://www.wciagniki.com/ - 18 Lis 2008

WINDEX - urządzenia dźwigowe, podnośniki robocze***

Witryna internetowa firmy zajmującej się sprzedażą, wynajmem i konserwacją urządzeń dźwigowych, podnośników itp. Oferta wraz ze zdjęciami i cennikiem znajduje się na stronie.

http://windex.rnet.pl/ - 2 Paź 2001

Windy schodowe, platformy i krzesła schodowe dla niepełnosprawnych***

Przedsiębiorstwo oferuje krzesła schodowe oraz windy schodowe w niskich cenach. Asortyment obejmuje wygodne i niezawodne urządzenia wysokiej jakości. Szeroki zakres możliwości jakie zapewnia platforma schodowa dla niepełnosprawnych lub krzesło schodowe pomogą osobom niepełnosprawnym na łatwe i szybkie pokonanie schodów. Firma pomaga uzyskać dofinansowanie PFRON, dzięki któremu cena na krzesełko schodowe czy winda dla niepełnosprawnych będą przystępne dla każdego użytkownika.

http://www.schodowa-winda.pl/ - 16 Wrz 2011

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych***

Profesjonalnie wykonana strona prezentująca bogatą informację o firmie remontującej urządzenia dźwigowe.

http://www.wprud.com.pl/ - 11 Wrz 2001

Wynajem podnośników koszowych***

Wynajem podnośników koszowych o wysokości roboczej od 14 do 27 metrów.Podnośniki teleskopowe i łamane.Podnośniki na samochodach dostawczych.Wynajem podnośników na godziny.Podnośniki Multitel,Pagliero,Bumar.

http://www.nikolajew.com.pl/ - 2 Lis 2006

Zakład Montażu i Koserwacji Dźwigów***

Konserwacja wind, remonty, modernizacje i montaż dźwigów różnych typów.

http://www.zmikd.neostrada.pl/ - 4 Cze 2004

Zakład naprawczy Wind i dźwigów***

Firma zajmująca się remontem dzwigów, wind, elektroniką przemysłem, modernizacją. Na stronie znajdują się informacje o usługach firmy oraz kontakt.

http://www.elszyk.vti.pl/ - 28 Lis 2001

ZID Sp. z o.o.***

Strona firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją, dostawą i montażem wind, paltform oraz kabin. Znajdziesz tu szczegóły oferty, informacje o klientach oraz dane kontaktowe.

http://www.zid.pl/ - 25 Cze 2002