KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (176)

Usługi dźwigami samochodowymi, podnośnikami, sprzętem budowlanym.***

Firma świadczy usługi dźwigami samojezdnymi, podnośnikami koszowymi, koprakami oraz transport wielkogabarytowy. Działa w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.

http://www.uslugi-sprzetem-ciezkim.getin.pl/ - 23 Cze 2003

Usługi dźwigowe***

Firma świadczy usługi w zakresie usług dźwigowych, rozładunku i załadunku wszelkich materiałow sypkich, wagonów - wykonywane żurawiem samochodowym typu DS 0121K i DS 0107K.

http://www.dzwigi.one.pl/ - 17 Maj 2004

USŁUGI DŹWIGOWE - PAZOŁA***

Firma nasza świadczy usługi dźwigowe przy użyciu żurawi samochodowych od 10 do 63 ton i podnośników montażowych P-183.

http://www.dzwigi.pazola.com.pl/ - 23 Sty 2004

Usługi Dźwigowe HEROSTON***

Firma HEROSTON specjalizuje się w wynajmie samojezdnych żurawi samochodowych szosowo - terenowych wraz z obsługą operatorską w zakresie od 13 Ton udźwigu. Celem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych na rzecz podmiotów gospodarczych jak również prywatnych zleceniodawców ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasz park maszynowy stanowią , teleskopowe żurawie samojezdne marki FAUN, LIEBHERR, TATRA oraz IFA Nasze dźwigi charakteryzują doskonałe właściwości jezdne w najtrudniejszym nawet terenie jak i doskonałe parametry udźwigów . Wszystkie dźwigi posiadają ważne ubezpieczenie, aktualny przegląd i dozór techniczny. Mamy nadzieje, że wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z solidnością świadczonych usług jak też profesjonalne przygotowanie naszych pracowników okażą się satysfakcjonujące i skorzystają Państwo z naszej oferty.

http://www.heroston.pl/ - 3 Mar 2011

Usługi dźwigowe Okonowski Rafał***

Usługi dźwigowe Gliwice. Dźwigi Roman 16 ton. Okonowski Rafał.

http://www.dzwigi.gliwice.pl/ - 20 Paź 2005

Usługi Dźwigowo-Transportowe "RYŚ"***

Strona firmy świadczącej usługi dżwigowe oraz podnośnikiem (zwyżką). Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie). Zakres usług obejmuje dźwigi o udźwigu od 7 do 30t oraz podnośnik na podwoziu STARA P-183.

http://dzwigi.strefa.pl/ - 3 Cze 2004

Usługi podnośnikami koszowymi***

Jesteśmy prężną i elastyczną firmą na rynku usług wynajmu podnośników koszowych. Dysponujemy podnośnikami, które są niezawodne i posiadają stosowne decyzje zezwalające na eksploatację, wydane przez UDT. Wszystkie urządzenia są obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów, co gwarantuję wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w pracach, prowadzonych głównie na wysokościach i realizujemy zlecenia nawet w trudnych warunkach

http://www.podnosnikilubin.republika.pl/ - 1 Mar 2010

Wciągniki - Elmag***

Wciągniki - bogata oferta urządzeń mechanicznych. Wciągniki, zblocza, inne narzędzia transportowe.

http://www.wciagniki.com/ - 18 Lis 2008

WINDEX - urządzenia dźwigowe, podnośniki robocze***

Witryna internetowa firmy zajmującej się sprzedażą, wynajmem i konserwacją urządzeń dźwigowych, podnośników itp. Oferta wraz ze zdjęciami i cennikiem znajduje się na stronie.

http://windex.rnet.pl/ - 2 Paź 2001

Windy schodowe, platformy i krzesła schodowe dla niepełnosprawnych***

Przedsiębiorstwo oferuje krzesła schodowe oraz windy schodowe w niskich cenach. Asortyment obejmuje wygodne i niezawodne urządzenia wysokiej jakości. Szeroki zakres możliwości jakie zapewnia platforma schodowa dla niepełnosprawnych lub krzesło schodowe pomogą osobom niepełnosprawnym na łatwe i szybkie pokonanie schodów. Firma pomaga uzyskać dofinansowanie PFRON, dzięki któremu cena na krzesełko schodowe czy winda dla niepełnosprawnych będą przystępne dla każdego użytkownika.

http://www.schodowa-winda.pl/ - 16 Wrz 2011