KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (176)

Dzwigimazowieckie.pl****

Usługi dźwigowe dostępne są dla zainteresowanych mieszkających na terenie Warszawy i okolic. Gwarantują skuteczną pomoc przy różnych pracach prowadzonych przez osoby prywatne oraz firmy. Wykonywane są dzięki dużemu wyborowi profesjonalnych maszyn typu dźwigi i wysięgniki. Opcja ta zapewnia wygodę bez konieczności nabywania własnego sprzętu.

http://dzwigimazowieckie.pl/ - 25 Paź 2017

Dźwigar Brogul i Stępień****

Firma zajmująca się sprzedażą, montażem i konserwacją urządzeń dźwigownicowych.

http://www.dzwigar.info.pl/ - 11 Lut 2004

Dźwigi - Techwind****

Firma Techwind zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn. W swojej ofercie posiadają dźwigi osobowe, dźwigi panoramiczne, windy hydrauliczne, windy osobowe, windy towarowe i wiele innych bardzo przydatnych urządzeń i maszyn.

http://www.techwind.pl/ - 19 Wrz 2008

Dźwigi Lublin****

Firma Usługi dźwigowe Michał Mączka działa w Lublinie oraz okolicach - wykonujemy na co dzień najwyższej jakości usługi dźwigowe, które cechują się bardzo konkurencyjnymi cenami. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że zapewniamy wynajem żurawi samojezdnych o udźwigu 13 ton i wysięgu 15m i 15+6m. W ofercie między innymi przestawianie maszyn i kontenerów, układanie płyt drogowych, prace montażowe czy przeładunek elementów.

http://uslugidzwigowelublin.pl/ - 14 Sty 2017

Dźwig-mar****

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Proponujemy wynajem dźwigów samochodowych (500 ton) oraz żurawia samojezdnego Liebherr LTM 1200, 1160, 1350 lub LG 1550.

http://www.dzwig-mar.pl/ - 18 Gru 2015

Efekt - podnośnik koszowy, zwyżka, dźwig****

W naszej firmie już od wielu lat wynajmujemy dźwigi, żurawie, zwyżki, podnośniki koszowe i maszyny budowlane. Działamy głównie na terenie południowej Polski. Najczęściej pracujemy w takich miastach jak Kraków, Olkusz, Katowice, Gliwice, Jaworzno. Nasze maszyny obsługują wykwalifikowani operatorzy posiadający odpowiednie uprawnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

http://www.zurawie.info/ - 19 Cze 2018

Eurodźwig - usługi podnośnikiem koszowym****

Oferujemy dźwigi oraz podnośniki koszowe na wynajem. Świadczymy również różnego rodzaju usługi tymi maszynami - w tym profesjonalnie wykonujemy prace na wysokościach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://dzwiganie.pl/ - 14 Gru 2017

Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie****

Fabryka Urządzeń Dźwigowych oferuje windy osobowe, szpitalne, panoramiczne oraz dźwigi towarowe, dźwigi dla niepełnosprawnych, szyby stalowe.

http://www.fud.net.pl/ - 8 Lut 2006

FHU HENZO - Henryk Gmur - Urządzenia budowlane firmy Geda -Szczecin****

Sprzedaż nowych i używanych wciągarek dachowych i wyciągów budowlanych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń (wind) firmy GEDA.

http://www.henzowindygeda.ifg.pl/ - 17 Sie 2005

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Łabuz Grzegorz / Szczucin****

Firma świadczy usługi dekarskie oraz ogólnobudowlane oraz wykończenia wnętrz. Długoletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta, oraz niskie ceny pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie jednocześnie dbając o każdy szczegół. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zaufanie naszej firmie.

http://dachy-szczucin.pl/ - 24 Maj 2014