KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (176)

Kazimierz Persak: wynajem dźwigów w Rzeszowie, Dębicy i Tarnowie****

Firma oferująca wynajem dźwigów, a także szereg usług wykonywanych przy pomocy tego typu maszyn. Realizuje zlecenia z Dębicy, Tarnowa i Rzeszowa oraz z innych miast w woj. podkarpackim i małopolskim.

http://www.dzwigidebica.pl/ - 28 Lut 2015

Kleidienst - Rehatechnik****

Strona polskiej filii Kleindienst-rehatechnik - producenta dźwigów, wind i platform. Znajdziesz tu informacje o firmie, produktach i dane adresowe.

http://www.kleindienst-reha.com.pl/ - 21 Wrz 2001

Komodo- Montaż i Serwis Wind****

Komodo do rzetelna i godna polecenia firma z Łodzi, która od wielu lat oferuje swoim klientom najlepsze na rynku dźwigi elektryczne w bardzo rozsądnej cenie. Jeżeli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, to serdecznie zapraszamy do siedziby przy ulicy Złotno 41 w Łodzi albo do kontaktu telefonicznego 530 070 220. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dlatego też mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wind. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz kompleksową konserwację wind. Współpracujemy z największymi producentami, dlatego też możemy zaproponować Państwu najlepsze podzespoły do windy. Nasza oferta to doskonały wybór nie tylko dla tych osób, które chcą zainstalować nowe windy osobowe, ale również dla tych osób, które chcą zmodernizować już istniejące windy. Oferujemy najlepsze urządzenia dźwigowe, których nie znajdą Państwo w konkurencyjnej ofercie sprzedażowej.

http://www.komodo-windy.pl/ - 31 Lip 2018

Kotowicz - usługi dźwigowe****

Kotowicz usługi dźwigowe to strona internetowa firmy zajmującej się technologiami dźwigowymi. Na stronie znajdziesz informacje o wynajmie dźwigów na terenie takich miast jak Goleniów, Pyrzyce, Stargard i Szczecin. Dźwigi i szalunki, które wynajmuje firma są wysokiej klasy - na stronie pokazane są zdjęcia oraz szczegółowe opisy maszyn. Stronka prezentuje też szczegółowe informacje jeśli chodzi o wynajem dźwigów i szalunków.

http://www.kotowicz-dzwigi.pl/ - 21 Paź 2014

Liftcom Windy dla niepełnosprawnych, platformy schodowe, podnośniki****

Specjalizujemy się w urządzeniach ułatwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się po schodach. Oferujemy windy dla niepełnosprawnych instalowane na schodach w domu jak i w różnego rodzaju ośrodkach, instytucjach, firmach a także platformy schodowe, podnośniki dla osób niepełnosprawnych.Montujemy dźwigi, platformy dla niepełnosprawnych

http://liftcom.pl/ - 17 Gru 2014

Lifts4U - platformy dla niepełnosprawnych****

Firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem wind i platform dla niepełnosprawnych. Poza klasycznymi rozwiązaniami oferuje także schodołazy.

http://www.lifts4u.pl/ - 1 Sty 2015

Linowe dźwigi specjalistyczne, przemysłowe, magazynowe, towarowe****

Przedstawiciel DeJong na Polskę posiada w ofercie dźwigi przemysłowe, windy budowlane, magazynowe, towarowe i Windy specjalne. Linowe dźwigi specjalistyczne i dźwigi magazynowe oraz platformy transportowe i wyciągarki linowe. Na stronie oferta na dźwigi towarowe i windy budowlane.

http://www.dzwigi-windymagazynowe.com.pl/ - 29 Sie 2012

Master****

W ofercie firmy dostępne są urządzenia budowlane, takie jak żurawie wieżowe. Znajdziecie u nas możliwość wynajmu maszyn oraz ich operatorów. Przygotowane zostały dźwigi o zróżnicowanych parametrach technicznych.

http://www.master-zurawie.pl/ - 28 Lut 2014

Michalczewski Radom****

Maeda to japoński producent niezawodnych mini żurawi, które sprawdzają się doskonałe między innymi podczas operacji dźwigowych na małych powierzchniach. Jeśli chcesz kupić bądź wynająć sprzęt tego typu lub zamówić usługi związane z operacjami dźwigowymi skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym dystrybutorem sprzętu marki Maeda, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Sprawdź nas!

http://maeda.pl/ - 29 Lip 2015

Napinacze łańcuchowe, żurawie obrotowe i słupkowe - Euromart****

Bogata oferta firmy Euromart to niezawodny sprzęt budowlany. Asortyment to przede wszystkim elementy dźwignicowe takie, jak napinacze łańcuchowe, żurawie obrotowe i słupkowe, wciągniki i wciągarki i inne. Nasza oferta z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Zapraszamy!

http://www.euromart.com.pl/ - 29 Sie 2013