KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (171)

Kleidienst - Rehatechnik****

Strona polskiej filii Kleindienst-rehatechnik - producenta dźwigów, wind i platform. Znajdziesz tu informacje o firmie, produktach i dane adresowe.

http://www.kleindienst-reha.com.pl/ - 21 Wrz 2001

Kotowicz - usługi dźwigowe****

Kotowicz usługi dźwigowe to strona internetowa firmy zajmującej się technologiami dźwigowymi. Na stronie znajdziesz informacje o wynajmie dźwigów na terenie takich miast jak Goleniów, Pyrzyce, Stargard i Szczecin. Dźwigi i szalunki, które wynajmuje firma są wysokiej klasy - na stronie pokazane są zdjęcia oraz szczegółowe opisy maszyn. Stronka prezentuje też szczegółowe informacje jeśli chodzi o wynajem dźwigów i szalunków.

http://www.kotowicz-dzwigi.pl/ - 21 Paź 2014

Liftcom Windy dla niepełnosprawnych, platformy schodowe, podnośniki****

Specjalizujemy się w urządzeniach ułatwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się po schodach. Oferujemy windy dla niepełnosprawnych instalowane na schodach w domu jak i w różnego rodzaju ośrodkach, instytucjach, firmach a także platformy schodowe, podnośniki dla osób niepełnosprawnych.Montujemy dźwigi, platformy dla niepełnosprawnych

http://liftcom.pl/ - 17 Gru 2014

Lifts4U - platformy dla niepełnosprawnych****

Firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem wind i platform dla niepełnosprawnych. Poza klasycznymi rozwiązaniami oferuje także schodołazy.

http://www.lifts4u.pl/ - 1 Sty 2015

Linowe dźwigi specjalistyczne, przemysłowe, magazynowe, towarowe****

Przedstawiciel DeJong na Polskę posiada w ofercie dźwigi przemysłowe, windy budowlane, magazynowe, towarowe i Windy specjalne. Linowe dźwigi specjalistyczne i dźwigi magazynowe oraz platformy transportowe i wyciągarki linowe. Na stronie oferta na dźwigi towarowe i windy budowlane.

http://www.dzwigi-windymagazynowe.com.pl/ - 29 Sie 2012

Master****

W ofercie firmy dostępne są urządzenia budowlane, takie jak żurawie wieżowe. Znajdziecie u nas możliwość wynajmu maszyn oraz ich operatorów. Przygotowane zostały dźwigi o zróżnicowanych parametrach technicznych.

http://www.master-zurawie.pl/ - 28 Lut 2014

Michalczewski Radom****

Maeda to japoński producent niezawodnych mini żurawi, które sprawdzają się doskonałe między innymi podczas operacji dźwigowych na małych powierzchniach. Jeśli chcesz kupić bądź wynająć sprzęt tego typu lub zamówić usługi związane z operacjami dźwigowymi skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym dystrybutorem sprzętu marki Maeda, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Sprawdź nas!

http://maeda.pl/ - 29 Lip 2015

Napinacze łańcuchowe, żurawie obrotowe i słupkowe - Euromart****

Bogata oferta firmy Euromart to niezawodny sprzęt budowlany. Asortyment to przede wszystkim elementy dźwignicowe takie, jak napinacze łańcuchowe, żurawie obrotowe i słupkowe, wciągniki i wciągarki i inne. Nasza oferta z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Zapraszamy!

http://www.euromart.com.pl/ - 29 Sie 2013

NTS LIFT New Technology System LIFT****

Produkcja, montaż, modernizacja i całodobowy serwis urządzeń dźwigowych (wind) wszystkich typów.

http://www.ntslift.com/ - 9 Sie 2010

OTUNIT POLSKA Przedstawicielstwo - części do Suwnic Wciągników Maszyn Przemysłowych****

Specjalizujemy się w dostawie części zamiennych do dźwignic - suwnic, wciągników, elektrowciągów, dźwigów, żurawi, wind, pras, urządzeń i maszyn przemysłowych. Dostarczamy części i podzespoły do urządzeń takich firm jak Detrans, Polblok, Bzut, Balkancar, Podem Gzut, Fud, Abus, Demag, Famak, Balkancarpodem W swojej ofercie posiadamy urządzenia, części i osprzęt nowy oraz ten niedostępny już w ofercie innych firm. Zajmujemy się także regeneracją podzespołów urządzeń. Dostarczamy części zamienne mechaniczne i elektryczne przekładni i motoreduktorów, sprzęgła, wałki, koła zębate, hamulce oraz uchwyty specjalistyczne, trawersy, zawiesia, łańcuchy, liny, pasy, wózki transportowe, przenośniki, solidne warsztatowe meble stalowe, aluminiowo - poliwęglanowe osłony maszyn. Wykonujemy pomiary geodezyjne, remonty torowisk i podtorzy Zajmujemy się obróbką skrawaniem, wykonujemy elementy na podstawie posiadanych rysunków oraz z powierzonych wzorów.

http://otunit.com/ - 12 Maj 2017