KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (177)

Napinacze łańcuchowe, żurawie obrotowe i słupkowe - Euromart****

Bogata oferta firmy Euromart to niezawodny sprzęt budowlany. Asortyment to przede wszystkim elementy dźwignicowe takie, jak napinacze łańcuchowe, żurawie obrotowe i słupkowe, wciągniki i wciągarki i inne. Nasza oferta z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Zapraszamy!

http://www.euromart.com.pl/ - 29 Sie 2013

NTS LIFT New Technology System LIFT****

Produkcja, montaż, modernizacja i całodobowy serwis urządzeń dźwigowych (wind) wszystkich typów.

http://www.ntslift.com/ - 9 Sie 2010

OTUNIT POLSKA Przedstawicielstwo - części do Suwnic Wciągników Maszyn Przemysłowych****

Specjalizujemy się w dostawie części zamiennych do dźwignic - suwnic, wciągników, elektrowciągów, dźwigów, żurawi, wind, pras, urządzeń i maszyn przemysłowych. Dostarczamy części i podzespoły do urządzeń takich firm jak Detrans, Polblok, Bzut, Balkancar, Podem Gzut, Fud, Abus, Demag, Famak, Balkancarpodem W swojej ofercie posiadamy urządzenia, części i osprzęt nowy oraz ten niedostępny już w ofercie innych firm. Zajmujemy się także regeneracją podzespołów urządzeń. Dostarczamy części zamienne mechaniczne i elektryczne przekładni i motoreduktorów, sprzęgła, wałki, koła zębate, hamulce oraz uchwyty specjalistyczne, trawersy, zawiesia, łańcuchy, liny, pasy, wózki transportowe, przenośniki, solidne warsztatowe meble stalowe, aluminiowo - poliwęglanowe osłony maszyn. Wykonujemy pomiary geodezyjne, remonty torowisk i podtorzy Zajmujemy się obróbką skrawaniem, wykonujemy elementy na podstawie posiadanych rysunków oraz z powierzonych wzorów.

http://otunit.com/ - 12 Maj 2017

Patron Dźwig - Serwis, konserwacja wind i urządzeń dźwigowych, Warszawa****

Patron Dźwig - Firma której specjalnością jest Serwis, konserwacja wind i urządzeń dźwigowych. Serwisujemy i konserwujemy również urządzenia firm Thyssen, Schindler, Kone, Otis. Całodobowe uwalnianie ludzi uwięzionych w windach (kabinach) to nasza specjalność, usługę tę oferujemy w zakresie pogotowia dźwigowego. Przeprowadzamy przeglądy i dbamy o bezawaryjną pracę oraz wymianę zużywających się części w Państwa urządzeniach.

http://www.patron-dzwig.pl/ - 9 Lut 2011

PIETRUCZUK Roboty dźwigiem siedlce****

Profesjonalne usługi dźwigowe są specjalnością firmy Pietruczuk. Mieści się ona w Siedlcach. W ofercie posiada ona dzierżawę dźwigów samojezdnych wraz z pełną obsługą. Przedsiębiorstwo posiada maszyny od najlepszych producentów. Są one poddawane regularnym kontrolom i mają atesty UDT. Zatrudnieni operatorzy to profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem, którzy zagwarantują bezpieczeństwo na miejscu pracy. Przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia na obszarze całego kraju. Wszelkie powierzone jej zadania realizuje kompleksowo, rzetelnie i terminowo. Na stronie internetowej odnajdą Państwo więcej informacji o wykonywanych usługach oraz zdjęcia posiadanych maszyn.

http://pietruczuk.com.pl/ - 14 Lip 2016

Podesty nożycowe, dźwigniki przemysłowe, nożycowe - Warszawa, Mazowieckie****

Firma 5M-Lif Warszawa, woj. mazowieckie - producent oferuje podesty nożycowe, dźwigniki przeładunkowe, windy, stoły, platformy oraz podnośniki hydrauliczne. Na stronie oferta na dźwigniki przemysłowe, podnośniki stołowe i podnośniki przeładunkowe. Zapraszamy - 5M-Lif Warszawa.

http://www.5m-lift.pl/ - 30 Sie 2014

Portal Branży Urządzeń Dźwigowych WindaPolska.pl****

Serwis WindaPolska.pl to pierwszy polski portal branży urządzeń i usług dźwigowych. Serwis skupia największą bazę firm, forum, giełdę ogłoszeń i wiele innych przydatnych aplikacji. Codziennie nowe aktualności i informacje branżowe.

http://www.windapolska.pl/ - 1 Paź 2012

PRUT SC****

Strona Przedsiębiorstwa Remontu Urządzeń Technicznych, które zajmuje się budową i remontami konstrukcji dźwigowych. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.prut.pl/ - 8 Sty 2002

PS Logistics - producent i bezpośredni importer urządzeń dźwignicowych****

W ofercie firmy: wózki paletowe, paleciaki, wózki elektryczne paletowe i podnośnikowe, podesty ruchome, podnośniki hydrauliczne nożycowe, żurawie, wciągniki łańcuchowe, wciągarki linowe, dźwigniki zębatkowe, żurawiki warsztatowe, cylindry hydrauliczne, podnośniki zębatkowe, prasy hydrauliczne, zawiesia, chwytaki, suwnice, vaculift. Oferujemy sprzedaż, dostawę, montaż, serwis.

http://www.ps-logistics.pl/ - 17 Lut 2005

PS Logistics - produkcja, import, sprzedaż, serwis i montaż urządzeń dźwignicowych****

Firma PS Logistics zajmuje się produkcją i sprzedażą urzadzeń dźwignicowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych producentów europejskich. Oferta firmy należy do jednej z najszerszych w swojej kategorii.

http://www.podesty.pl/ - 17 Lut 2005