KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (171)

Renomet skup sprzedaż recykling zlomu, usługi****

Atrakcyjna oferta: handel hurtowy i detaliczny, demontaże także na wysokości, wyburzanie obiektów metodami tradycyjnymi i strzałowymi, usługi transportowe, usługi dźwigowe do 16t i inne.

http://renomet.sc.w.interia.pl/ - 19 Paź 2004

Serwis dźwigów samochodowych Fassi****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wysokiej jakości, profesjonalne usługi związane z serwisem, remontem oraz konserwację urządzeń dźwigowych. Realizujemy naprawy maszyn takich marek jak PALIFINGER, w tym EPSILON, ATLAS, w tym ATLAS-TEREX oraz TEREX, HIAB, w tym MULTILIFT, LOGLIFT, JONSERED i MOFFETT. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

http://www.hds-serwis.pl/ - 3 Sty 2014

STERLIFT Jerzy Roo****

Producent systemów sterowania do dźwigów. W ofercie także osprzęt do systemów sterowych, m.in. kasety sterowe, wyświetlacze. Na stronie oferta, galeria zdjęć, informacje o firmie.

http://www.sterlift.pl/ - 29 Kwi 2002

Szczurowski - wynajem dźwigów i podnośników w Warszawie****

Firma oferująca profesjonalny transport HDS na terenie Warszawy i okolic. Jej oferta obejmuje jednak nie tylko usługi dźwigowe, lecz także wynajem podnośników koszowych oraz żurawi samojezdnych. Firma zajmuje się ponadto naprawą maszyn budowlanych, w tym regeneracją siłowników hydraulicznych.

http://uslugi-dzwigowe.net/ - 14 Kwi 2015

SZTAN-BACH - Usługi i wynajem dźwigów i żurawi we Wrocławiu****

Firma Sztan-Bach oferuje wynajem dźwigów i żurawi samojezdnych. Na terenie Wrocławia i okolic świadczy również usługi transportowe wykonywane przy pomocy dźwignic.

http://www.sztanbach.pl/ - 19 Mar 2015

Techlift Sp. z o.o.****

Oferta zakładów techniki dźwigowej. Historia firmy oraz realizacje.

http://www.techlift.com.pl/ - 28 Sie 2001

Tecnomasz - suwnice bramowe, dźwigi, suwnice pomostowe****

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz różnorodnych maszyn rolniczych oraz przemysłowych takich jak suwnice pomostowe, dźwigi, podnośniki, wózki, a także suwnice bramowe. Sprzedawane przez nas produkty są nowe, a także używane jednak wszystkie cechuje świetna jakość i pełna sprawność techniczna.

http://tecnomasz.pl/ - 19 Lip 2012

TRANS-BUŁA usługi dźwigowe żurawiami****

Jeżeli szukają Państwo solidnego przedsiębiorstwa, zachęcamy do współpracy z firmą Trans Buła mieszczącej się w Suchym Lesie, pod Poznaniem. To solidna firma, która proponuje kompetentne usługi transportowe dłużnicą, wywrotką, a również z załadunkiem oraz rozładunkiem HDS. Przewożone towary to najczęściej materiały budowalne, ziemia, piasek, gruzy, śmieci, kostka brukowa i inne prefabrykaty betonowe, maszyny, stal i drewno, a także kontenery magazynowe oraz socjalne. W zakresie usług mieszczą się także usługi dźwigowe oraz prace ziemne, w tym niwelacje, równanie terenu, robienie wykopów, montaż studni, kręgów, a również odśnieżanie. O wysokiej jakości proponowanych usług świadczą bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje specjalistów. Więcej przydatnych wiadomości mieści się na stronie internetowej.

http://transbula.pl/ - 6 Gru 2013

Usługi dźwigowe****

Firma BUDART z Wrocławia świadczy usługi w trzech strefach usługi dźwigowe z obsługą operatorską, wynajem urządzeń budowlanych oraz budowa sieci wodno-kanalizacyjnych. W swojej flocie posiada dźwigi samojezdne o udźwigu od 10 do 80 ton, koparki, koparko-ładowarki, minikoparki i ładowarki. Zapewnia również doradztwo techniczne, opracowuje dokumentację, prowadzi obsługę kierowniczą inwestycji. Usługi świadczy na terenie województw dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego.

http://www.pro-budart.pl/ - 1 Maj 2015

Usługi dźwigowe i dźwigi Poznań Bydgoszcz Toruń Włocławek Konin Inowrocław Gniezno Mogilno****

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty, w której mamy: - wynajem dźwigów - wynajem koparek - wynajem koparko-ładowarek - transport - spedycja Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku polskim i europejskim działamy prężnie już od wielu lat. Naszym atutem jest: - rzetelne podejście do klienta - prawidłowe oszacowanie czasu wykonywania usługi - kompleksowość - doradztwo - atrakcyjne ceny - rabaty dla stałych klientów - własny specjalistyczny transport - usługi logistyczne Zapraszamy gorąco do odwiedzania naszej strony internetowej oraz do nawiązania współpracy. www.gptrans.com.pl tel. 604 458 219

http://www.gptrans.com.pl/ - 3 Lis 2015