KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (171)

Usługi Dźwigowe Jolanta Biela****

Usługi Dźwigowe Jolanta Biela. Świadczymy usług dźwigowe głównie na terenie Krakowa. Posiadamy żurawie samojezdne oraz lekkie dźwigi. Po uzgodnieniu warunków współpracy, możliwa współpraca w dalszych rejonach Polski.

http://www.dzwigibiela.pl/ - 24 Cze 2016

Windadlaniepelnosprawnych.com.pl****

Windy dla osób niepełnosprawnych, jakie proponujemy wszystkim osobom korzystającym z naszych usług, to bardzo szeroki wybór urządzeń zaawansowanych technologicznie, które z pewnością ułatwią życie wszystkim tym osobom, dla których samodzielne przemieszczanie się jest wyjątkowo trudne albo wręcz niemożliwe. Oferujemy windy, które przeznaczone są do instalacji wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Nasza propozycja to krzesła schodowe, platformy oraz podnośniki pionowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

http://windadlaniepelnosprawnych.com.pl/ - 28 Lis 2017

Windadodomu.pl****

Winda w domu jednorodzinnym to zupełnie nowa propozycja, która całkowicie zmienia poruszanie się po domu. Jest to duże ułatwienie nie tylko dla osób starszych czy niepełnosprawnych, ale także dla wszystkich tych osób, które każdego dnia niezliczoną ilość razy przemieszczają się pomiędzy kondygnacjami. Winda taka ma stylowy wygląd, nie zabiera dużo miejsca, nie wymaga dokonywania dużych przeróbek w domu i jest bardzo szybka w montażu.

http://windadodomu.pl/ - 17 Lis 2017

Windar - urządzenia transportu bliskiego****

Firma wykonuje projekty, a także zajmuje się montażem i konserwacją urządzeń transportu bliskiego. Windar w swojej ofercie posiada m.in. dźwigi osobowe oraz schody ruchome.

http://www.windar.pl/ - 22 Cze 2017

Windy dla niepełnosprawnych | investlift.pl****

W Invest Lift specjalizujemy się w realizacji inwestycji dźwigowych. Wykonujemy między innymi dźwigi towarowe, osobowe, w tym dla osób niepełnosprawnych, platformy dźwigowe Home Lift i innych typów, windy samochodowe, szpitalne. Dźwigi realizujemy indywidualnie na zamówienie klientów. Wyróżnia nas kompleksowa obsługa dostarczamy urządzenia, montujemy je, służymy usługami serwisowymi i konserwacyjnymi.

http://www.investlift.pl/ - 19 Lis 2014

Windy, dźwigi, platformy - P.U.H.P Pilawa****

Projektujemy, wytwarzamy, dostarczamy na miejsce, montujemy i konserwujemy wszelkie urządzenia dźwigowe i dźwignicowe (dźwigi osobowe, szpitalne, towarowe), oraz platformy schodowe i pionowe do transportu osób niepełnosprawnych.

http://www.pilawa.pl/ - 5 Sie 2004

Windy Kraków****

Colorex Lift jest producentem oraz projektantem własnej marki wind, dźwigów i platform. Mamy do zaproponowania Państwu szeroką gamę produktów. Firma posiada windy nie tylko osobowe, ale również specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych. Nasi fachowcy są w stanie dopasować dźwigi do subiektywnych wymagań oraz potrzeb Klientów. Istnieje możliwość poddania każdego projektu do modernizacji w wielu elementach. Co więcej, przystosowany może zostać także ich wygląd, tak aby dźwigi nie burzyły równowagi estetycznej miejsc, w których się znajdują. Nowatorskie rozwiązania, dają efekty w postaci połączenia atrakcyjnych cen, niebanalnego designu oraz bardzo dobrej jakości materiałów. Dodatkowo, dźwigi cechuje niskie zużycie energii elektrycznej, a także wysoka sprawność, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji bezreduktorowych napędów sterowanych falownikiem.

http://www.colorex-lift.pl/ - 4 Sty 2014

Windy oraz krzesełka schodowe****

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się windy oraz krzesełka schodowe, których celem jest skuteczna pomoc osobom o ograniczonej możliwości poruszania się, które mają trudność z wchodzeniem i schodzeniem ze schodów.

http://www.windy-schodowe.pl/ - 24 Sty 2015

Wojtex - elektronarzędzia sklep i serwis w Legionowie****

Autoryzowany serwis elektronarzędzi zajmujący się naprawą pogwarancyjną urządzeń wszystkich typów.

http://www.wojtex-serwis.pl/ - 15 Wrz 2010

Wózki widłowe - sprzedaż, wynajem, części - Romax Kraków****

Romax od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą i dystrybucją sprzętu do magazynowania posiadając w swojej ofercie nowe wózki widłowe. Kraków to miasto w którym znajduje się nasze biuro. Oferujemy sprzedaż i wynajem wózków widłowych zarówno spalinowych jak i elektrycznych. Posiadamy części do wózków widłowych wielu producentów min. Nissan, Forklift. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej i w naszym sklepie.

http://romax.pl/ - 10 Maj 2012