KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (177)

Windy, dźwigi, platformy - P.U.H.P Pilawa****

Projektujemy, wytwarzamy, dostarczamy na miejsce, montujemy i konserwujemy wszelkie urządzenia dźwigowe i dźwignicowe (dźwigi osobowe, szpitalne, towarowe), oraz platformy schodowe i pionowe do transportu osób niepełnosprawnych.

http://www.pilawa.pl/ - 5 Sie 2004

Windy Kraków****

Colorex Lift jest producentem oraz projektantem własnej marki wind, dźwigów i platform. Mamy do zaproponowania Państwu szeroką gamę produktów. Firma posiada windy nie tylko osobowe, ale również specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych. Nasi fachowcy są w stanie dopasować dźwigi do subiektywnych wymagań oraz potrzeb Klientów. Istnieje możliwość poddania każdego projektu do modernizacji w wielu elementach. Co więcej, przystosowany może zostać także ich wygląd, tak aby dźwigi nie burzyły równowagi estetycznej miejsc, w których się znajdują. Nowatorskie rozwiązania, dają efekty w postaci połączenia atrakcyjnych cen, niebanalnego designu oraz bardzo dobrej jakości materiałów. Dodatkowo, dźwigi cechuje niskie zużycie energii elektrycznej, a także wysoka sprawność, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji bezreduktorowych napędów sterowanych falownikiem.

http://www.colorex-lift.pl/ - 4 Sty 2014

Windy oraz krzesełka schodowe****

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się windy oraz krzesełka schodowe, których celem jest skuteczna pomoc osobom o ograniczonej możliwości poruszania się, które mają trudność z wchodzeniem i schodzeniem ze schodów.

http://www.windy-schodowe.pl/ - 24 Sty 2015

Wojtex - elektronarzędzia sklep i serwis w Legionowie****

Autoryzowany serwis elektronarzędzi zajmujący się naprawą pogwarancyjną urządzeń wszystkich typów.

http://www.wojtex-serwis.pl/ - 15 Wrz 2010

Wózki widłowe - sprzedaż, wynajem, części - Romax Kraków****

Romax od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą i dystrybucją sprzętu do magazynowania posiadając w swojej ofercie nowe wózki widłowe. Kraków to miasto w którym znajduje się nasze biuro. Oferujemy sprzedaż i wynajem wózków widłowych zarówno spalinowych jak i elektrycznych. Posiadamy części do wózków widłowych wielu producentów min. Nissan, Forklift. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej i w naszym sklepie.

http://romax.pl/ - 10 Maj 2012

Wózki widłowe SAWTRAK****

Wózki TOYOTA minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. System SAS dba o bezpieczeństwo pracy. A nasza wiedza, i 20 letnie doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy 150 szt.wózków nowych i używanych, wynajem podestów ruchomych, posiadamy największy magazyn ponad 2 500 części, Gwarancje 24 m, UDT i DTR, transport, full service (16 samochodów),

http://www.sawtrak.pl/ - 14 Lis 2007

www.dolpoldzwig.pl****

Biegłą naprawę wind i urządzeń dźwigowych osobowych i towarowych zapewnia firma DOLPOL-DŹWIG Sp. z o.o. z Wrocławia. Zajmujemy się dostawą, montażem oraz ich naprawą, a w ramach oferty świadczymy usługi całodobowego nadzoru technicznego lub serwisu. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej i dysponuje uprawnieniami UDT oraz SEP. Gwarantujemy dzięki temu wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort, świadcząc także usługi całodobowego pogotowia dźwigowego. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i w razie potrzeby - do skorzystania z usług.

http://dolpoldzwig.pl/ - 1 Mar 2018

www.regan.eu****

Szukasz dźwigu do wynajmu oraz maszyn do pracy na wysokościach? Skontaktuj się z firmą REGAN sp. z o.o. sp.k. w Solcu Kujawskim, która oferuje najlepsze dźwigi, żurawie samojezdne, podesty ruchome, podnośniki, zwyżki oraz podnośniki koszowe. Nasze maszyny poddawane są systematycznym, cyklicznym kontrolom oraz dysponują aktualne dozory UDT. Wszystkie sprostają wszelkim wymaganiom i sprawdzą się w najtrudniejszym terenie. Przekonaj się sam! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę, gdzie opisujemy swoją ofertę.

http://www.regan.eu/ - 19 Gru 2017

Www.udzwigniemy.pl****

Nasze przedsiębiorstwo J-R Jankowski Ryszard świadczy usługi dźwigowe i transportowe. Nasza obsługa włącza: prace dźwigami od 10 do 120 ton, prace samochodami wyposażonymi w HDS, transport wodny, pace wodne z użyciem łodzi motorowych i pontonów, wynajem baraków magazynowych, biurowych i socjalnych. Także zajmujemy się serwisem żurawi i dźwigów. Działamy w Warszawie, na terenie województwa mazowieckiego oraz całej Polski w przypadku większych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

http://www.udzwigniemy.pl/ - 12 Gru 2014

Wynajem dźwigów - Paweł Waćkowski****

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z profesjonalnych usług dźwigowych lub wynająć specjalistyczny sprzęt - firma Pawła Waćkowskiego to doskonały wybór. Terminowość, indywidualne podejście do Klienta i kompleksowość - to jej głównie zalety.

http://dzwigiwarszawa.com/ - 31 Lip 2017