KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (171)

Wózki widłowe SAWTRAK****

Wózki TOYOTA minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. System SAS dba o bezpieczeństwo pracy. A nasza wiedza, i 20 letnie doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy 150 szt.wózków nowych i używanych, wynajem podestów ruchomych, posiadamy największy magazyn ponad 2 500 części, Gwarancje 24 m, UDT i DTR, transport, full service (16 samochodów),

http://www.sawtrak.pl/ - 14 Lis 2007

www.dolpoldzwig.pl****

Biegłą naprawę wind i urządzeń dźwigowych osobowych i towarowych zapewnia firma DOLPOL-DŹWIG Sp. z o.o. z Wrocławia. Zajmujemy się dostawą, montażem oraz ich naprawą, a w ramach oferty świadczymy usługi całodobowego nadzoru technicznego lub serwisu. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej i dysponuje uprawnieniami UDT oraz SEP. Gwarantujemy dzięki temu wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort, świadcząc także usługi całodobowego pogotowia dźwigowego. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i w razie potrzeby - do skorzystania z usług.

http://dolpoldzwig.pl/ - 1 Mar 2018

www.regan.eu****

Szukasz dźwigu do wynajmu oraz maszyn do pracy na wysokościach? Skontaktuj się z firmą REGAN sp. z o.o. sp.k. w Solcu Kujawskim, która oferuje najlepsze dźwigi, żurawie samojezdne, podesty ruchome, podnośniki, zwyżki oraz podnośniki koszowe. Nasze maszyny poddawane są systematycznym, cyklicznym kontrolom oraz dysponują aktualne dozory UDT. Wszystkie sprostają wszelkim wymaganiom i sprawdzą się w najtrudniejszym terenie. Przekonaj się sam! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę, gdzie opisujemy swoją ofertę.

http://www.regan.eu/ - 19 Gru 2017

Www.udzwigniemy.pl****

Nasze przedsiębiorstwo J-R Jankowski Ryszard świadczy usługi dźwigowe i transportowe. Nasza obsługa włącza: prace dźwigami od 10 do 120 ton, prace samochodami wyposażonymi w HDS, transport wodny, pace wodne z użyciem łodzi motorowych i pontonów, wynajem baraków magazynowych, biurowych i socjalnych. Także zajmujemy się serwisem żurawi i dźwigów. Działamy w Warszawie, na terenie województwa mazowieckiego oraz całej Polski w przypadku większych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

http://www.udzwigniemy.pl/ - 12 Gru 2014

Wynajem dźwigów - Paweł Waćkowski****

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z profesjonalnych usług dźwigowych lub wynająć specjalistyczny sprzęt - firma Pawła Waćkowskiego to doskonały wybór. Terminowość, indywidualne podejście do Klienta i kompleksowość - to jej głównie zalety.

http://dzwigiwarszawa.com/ - 31 Lip 2017

Wynajem dźwigów Warszawa - dźwigi samojezdne****

Usługi świadczone przez firmę obejmują wynajem dźwigów oraz szeroki zakres prac z wykorzystaniem urządzeń podnośnikowych oraz dźwigowych. Wynajmowane dźwigi samojezdne oraz samochodowe obsługiwane są przez niezwykle doświadczonych operatorów co gwarantuje najwyższą jakość oraz wydajność pracy.

http://www.wynajemdzwigow.pl/ - 24 Kwi 2013

Wynajem podnośników gdańsk - desbud.com****

W naszej firmie Des-Bud, która działa na terenie Gdańska jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących wynajmowania podnośników koszowych wraz z obsługą. Gwarantujemy zarówno naszym klientom firmowym a także indywidualnym wykonanie sprawnych, szybkich i bezpiecznych usług. W naszej firmie dysponujemy podnośnikiem do 28 metrów wysokości a także terenowym podnośnikiem.

http://desbud.com/ - 20 Sty 2018

Wynajem podnośników i usługi dźwigowe - TM Koszalin****

Strona firmowa usług dźwigowych Tadeusz Matysiak z Koszalina. Firma zajmuje się wynajmem podnośników koszowych, dźwigów i żurawii. W ofercie są również prace przy wycince drzew, montażu oświetlenia z wykorzystaniem podnośników itp. na terenie Koszalina i powiatu koszalińskiego.

http://dzwigimatysiak.pl/ - 26 Mar 2015

ZBUD - wciągniki, suwnice, żurawie, wciągarki****

Producent oferuje ręczne wciągniki łańcuchowe, wózki szynowe z napędem ręcznym, żurawie stałe obrotowe, wciągarki bramowe, elektryczne wciągniki linowe i łańcuchowe, podnośniki korbowe, zawiesia: klamrowe, krążkowe, linowe, poliestrowe, łańcuchowe. Także usługi serwisowe.

http://www.zbud.com.pl/ - 29 Lis 2004

ZTS Zabrze - żurawie i dźwigi samochodowe****

Usługi dźwigowe od 18 do 300 ton. Żurawie samochodowe i samojezdne terenowe Liebherr, Grove, Coles.

http://www.dzwigi.slask.pl/ - 30 Sie 2005