KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (170)

żurawie samochodowe - DZWIGI.info.pl****

Chcesz mieć więcej klientów? Zareklamuj swoją firmę na cenionym na rynku portalu branży dźwigowej na www.DZWIGI.info.pl odbiorcy bezpłatnie będą mieli dostęp do twoich danych 24h przez 365 dni w roku. W każdym momencie gdy tego potrzebują odczytają dane kontaktowe, dane adresowe, dowiedzą się w jakich godzinach otwarta jest Twoją firma, przeczytaj jakie żurawie budowlane oferujesz, obejrzą zdjęcia również Twoich żurawi stacjonarnych. A Tobie polecam korzystanie z działu Wiadomości w którym poczytasz między innymi o wydarzeniach i targach dźwigowych.

http://www.dzwigi.info.pl/ - 9 Mar 2015

Żurawie wieżowe****

Kompleksowa obsługa żurawi wieżowych. Sprzedaż, wynajem, serwis, montaż, profesjonalne doradztwo.

http://zurawie-wrzesnia.pl/ - 19 Mar 2008

Żurawie wieżowe Usługi dźwigowe Transport specjalistyczny - INWESBUD****

Na stronie można znaleźć ofertę firmy INWESBUD a w niej między innymi usługi dźwigowe, transport specjalistyczny czy też wynajem takich maszyn budowlanych jak żurawie wieżowe.

http://www.inwesbud.pl/ - 3 Wrz 2008

Akrotech oferuje przyrządy pomiarowe, narzynki, frezy, gwintowniki, płytki tokarskie, frezerskie. Szczecin***

Akrotech oferuje przyrządy pomiarowe, narzynki, frezy, gwintowniki, płytki tokarskie, płytki frezerskie, wiertła, piły taśmowe.

http://www.akro-tech.pl/ - 29 Mar 2006

Almar Service - wózki widłowe***

Wózki widłowe - sprzedaż, naprawa ,serwis, części.

http://www.wozkiwidlowe-almar.civ.pl/ - 26 Lip 2004

ANTEO POLSKA***

Firma zajmuje się importem, sprzedażą, montażem i serwisem włoskich wind i podnośników. Na stronie informacje o firmie i jej ofercie.

http://www.anteo.com.pl/ - 29 Paź 2001

Auto-Land Dźwigi***

Oferujemy Państwu usługi: żurawiami samochodowymi teleskopowymi, podnośnikami koszowymi teleskopowymi, transport zestawami niskopodwoziowymi, pomoc drogową, montaż, demontaż konstrukcji stalowych, kompleksową ścinkę drzew, usługi ślusarskie, prace specjalne np. bungee.

http://autoland-dzwigi.pl/ - 29 Wrz 2009

Corleonis - Żurawie Wieżowe***

Sprzedaż, wynajem, serwis żurawi wieżowych takich firm jak Comedil, Liebherr, Peiner, Potain. Wynajem żurawi hydraulicznych.

http://www.corleonis.prv.pl/ - 15 Wrz 2004

DOLECYCH - producent pasów mocujących***

Witryna producenta i bezpośredniego dostawcy systemów zabezpieczenia ładunków podczas transportu. Na stronie znajdziesz bogatą ofertę produktów, formularze informacje o firmie oraz mapę dojazdu.

http://www.dolezych.pl/ - 3 Wrz 2001

Dolpas S C***

Na stronie znajdziesz prezentacje producenta zawiesi do podnoszenia ładunków oraz akcesoriów do mocowania i zabezpieczania ich w czasie transportu. Oferta: parametry techniczne, cena.

http://www.dolpas.com.pl/ - 17 Kwi 2002