KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > dźwigi i windy (177)

Akrotech oferuje przyrządy pomiarowe, narzynki, frezy, gwintowniki, płytki tokarskie, frezerskie. Szczecin***

Akrotech oferuje przyrządy pomiarowe, narzynki, frezy, gwintowniki, płytki tokarskie, płytki frezerskie, wiertła, piły taśmowe.

http://www.akro-tech.pl/ - 29 Mar 2006

Almar Service - wózki widłowe***

Wózki widłowe - sprzedaż, naprawa ,serwis, części.

http://www.wozkiwidlowe-almar.civ.pl/ - 26 Lip 2004

ANTEO POLSKA***

Firma zajmuje się importem, sprzedażą, montażem i serwisem włoskich wind i podnośników. Na stronie informacje o firmie i jej ofercie.

http://www.anteo.com.pl/ - 29 Paź 2001

Auto-Land Dźwigi***

Oferujemy Państwu usługi: żurawiami samochodowymi teleskopowymi, podnośnikami koszowymi teleskopowymi, transport zestawami niskopodwoziowymi, pomoc drogową, montaż, demontaż konstrukcji stalowych, kompleksową ścinkę drzew, usługi ślusarskie, prace specjalne np. bungee.

http://autoland-dzwigi.pl/ - 29 Wrz 2009

Corleonis - Żurawie Wieżowe***

Sprzedaż, wynajem, serwis żurawi wieżowych takich firm jak Comedil, Liebherr, Peiner, Potain. Wynajem żurawi hydraulicznych.

http://www.corleonis.prv.pl/ - 15 Wrz 2004

DOLECYCH - producent pasów mocujących***

Witryna producenta i bezpośredniego dostawcy systemów zabezpieczenia ładunków podczas transportu. Na stronie znajdziesz bogatą ofertę produktów, formularze informacje o firmie oraz mapę dojazdu.

http://www.dolezych.pl/ - 3 Wrz 2001

Dolpas S C***

Na stronie znajdziesz prezentacje producenta zawiesi do podnoszenia ładunków oraz akcesoriów do mocowania i zabezpieczania ich w czasie transportu. Oferta: parametry techniczne, cena.

http://www.dolpas.com.pl/ - 17 Kwi 2002

Dźwigarex - Kraków***

Producent wind i dźwigów. Na stronie pełna oferta, referencje, oraz informacjie o firmie.

http://www.windy.krakow.pl/ - 8 Lip 2002

Dźwig-Bud***

Firma prowadząca działalność w zakresie: konserwacji, remontów i modernizacji oraz montażu urządzeń dźwigowych. Na stronie szczegóły oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.dzwig-bud.opole.pl/ - 16 Kwi 2002

Dźwigi***

Wynajem i usługi dźwigowe na Pomorzu. Jeśli jesteś zainteresowany usługami dźwigowymi, wynajmem żurawii samochodowych do Twoich inwestycji biurowych - jesteś w odpowiednim miejscu. Usługi dźwigowe Mirosław Skwierz to grupa profesjonalnych specjalistów z zakresu obsługi urządzeń dźwigowych. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście pojazdów dźwigowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na stronach internetowych dzwigaj.com

http://www.dzwigaj.com/ - 8 Paź 2009