KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > informacje i przepisy budowlane (112)

Budownictwo*****

Kompendium wiedzy z zakresu budownictwa. Poradniki, prawo budowlane, nieruchomości, firmy, giełda, programy.

http://klik.dom.pl/ - 5 Lip 2001

Buduj dom pasywny; audyt energetyczny - informacje*****

Buduj dom pasywny, przeprowadź badania termowizyjne i audyt energetyczny budynku, dowiedz się, co to jest dom energooszczędny, komfort cieplny i współczynnik U. Budowa domu pasywnego i docieplanie budynków stanie się prostsze!

http://www.termodom.pl/ - 5 Kwi 2007

DOM - budownictwo, nieruchomości*****

Na stronach poradnictwo budowlane tworzone przez niezależnych profesjonalistów. Wiele informacji o przepisach i umowach budowlanych, a także instalacje alarmowe, wykończenie wnętrz.

http://poradniki.dom.pl/ - 4 Lis 2001

Ekspertyzy budowlane, świadectwa energetyczne*****

Ekspertyzy budowlane i świadectwa energetyczna sprawiają wielu osobom spory problem. Zapraszamy Państwa serdecznie na stronę internetową naszej firmy, gdzie zapoznać się można ze szczegółami inspekcji nadzoru budowlanego oraz innym aspektami z zakresu budownictwa.

http://www.wwconsulting.com.pl/ - 12 Kwi 2011

Eurobuild*****

Wersja on-line magazynu poświęconego budownictwu i rynkowi nieruchomości; zawiera aktualne omówienia, raporty, listę nieruchomości i informacje o konferencjach związanych z branżą.

http://www.eurobuild.pl/ - 29 Lip 2001

Green Build - Portal dla nieruchomości*****

Green Build to portal dostarczający wiedzę i praktykę z zakresu zielonego budownictwa (w tym m.in. certyfikacja LEED i BREEAM). Publikuje artykuły związane z nieruchomościami, ekologicznym budownictwem, materiałami budowlanymi i nowymi technologiami.

http://www.greenbuild.pl/ - 24 Cze 2010

Kalejdoskop Budowlany*****

Celem pisma jest przede wszytkim przekazywanie czytelnikom fachowych i praktycznych informacji o materiałach, konstrukcjach, technologiach, maszynach, urządzeniach i całych systemach budowlanych oraz o ich zastosowaniu w praktyce.

http://www.pwb.pl/ - 29 Lip 2001

Portal Budowlany*****

Portal Budowlany Monter skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Znaleźć tu można katalog firm działających w branży, tematyczne działy poświęcone poszczególnym segmentom budownictwa. Oprócz tego Aktualności i Publikacje, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji.

http://www.monter.pl/ - 28 Mar 2003

Portal dla architektów i inwestorów. Wrocław *****

Aktualności z branży architektury i budownictwa Bezpłatne usługi dla architektów: wpis do bazy pracowni , własna strona internetowa, konto pocztowe, giełda pracy, ogłoszenia. Największa baza danych o pracowniach projektowych i architektonicznych w Polsce.

http://www.architekci.pl/ - 23 Sty 2006

Prawo w budownictwie*****

Szeroki serwis informacyjny na temat norm, ustaw dotyczących gospodarki mieszkaniowej i ogólnie budownictwa.

http://prawo.dom.pl/ - 13 Lis 2001