KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > informacje i przepisy budowlane (112)

Przeglad Polskiego Rynku Nieruchomosci*****

Serwis dotyczy polskiego rynku nieruchomości. Oprócz prezentacji bogatej oferty deweloperów i agencji obrotu nieruchomościami przekazuje aktualne informacje branżowe oraz gospodarcze i polityczne.

http://www.polandproperty.pl/ - 30 Lip 2001

Uszczelki, szczeliwa i płyty uszczelkarskie - Spetech Skuteczne Systemy Szczelności*****

SPETECH Sp. z o.o. to firma inżynierska prowadząca od 20 lat działalność doradczą, produkcyjną, usługową oraz kompletne dostawy w zakresie uszczelnień przemysłowych. Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury.

http://www.spetech.com.pl/ - 25 Lis 2009

ABC pokryć dachowych, czyli wszystko o dachówkach i dekarzach****

DACHY.org - specjalistyczny serwis o dachach, wszystko co budujący dom o dachu wiedzieć powinien, pokrycia dachowe, dachówki, blachy, dekarze ceny, technologie, porady, również wyceny on-line.

http://www.dachy.org/ - 26 Sty 2004

Architektura****

Internetowa wersja jednego z tytułów Wydawnictwa "Murator". Są fragmenty tekstów z wydania bieżącego i numerów poprzednich, podsumowania po angielsku, sporo bardzo ładnych zdjęć.

http://www.murator.com.pl/archit.htm - 14 Lut 2000

Aukcje zleceń budowlanych i remontowych****

SzukajFachowca.pl - pierwsza polska profesjonalna, całkowicie darmowa aukcja zleceń budowlanych i remontowych! Platforma SzukajFachowca.pl przeznaczona jest dla wszystkich, którzy mają do zaoferowania pracę oraz tych, którzy są w stanie tę pracę wykonać. Nasz portal jako jedyny w Polsce koncentruje się głównie na branży usług budowlanych i pozwala na interaktywne łączenie zleceniobiorców ze zleceniodawcami.

http://www.szukajfachowca.pl/ - 16 Paź 2007

Bartycka24****

Strona centrum handlowego materiałami budowlanymi.

http://www.bartycka24.pl/ - 25 Sty 2002

Biegonice SA****

Serwis internetowy producenta ceramicznych materiałów budowlanych. Zawiera informacje o firmie, jej produktach, stosowanych technologiach, zastosowaniach oraz porady dla budujących.

http://www.biegonice.com.pl/ - 19 Wrz 2001

BiznesPolska - Biznes,Gospodarka i Finanse w Polsce.****

Serwis informacyjny o biznesie w Polsce. Najnowsze wydarzenia w biznesie, gospodarce, finansach. Przegląd prasy krajowej, komunikaty prasowe, wywiady, komentarze, wiadomości branżowe. Katalog firm, oferta uslug w ramach modelu business e-commerce: nieruchomości komercyjne, podróże służbowe, praca.

http://www.biznespolska.pl/ - 20 Lip 2000

Bud-Expert****

Nasza działalność ma na celu przedłużenie użyteczności budynków, a także gwarancję bezpieczeństwa dla osób w nich przebywających. Do świadczonych przez nas usług należą zarówno przeglądy jak i kompleksowy nadzór budowlany.

http://www.bud-expert.com/ - 23 Sie 2018

BUDOSTRADA****

Codziennie aktualizowany serwis budowlany.

http://www.budostrada.pl/ - 12 Paź 2004