KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > informacje i przepisy budowlane (110)

Nadzory budowlane Mariusz Jankowski****

Doświadczony kierownik budów oferuje swoje usługi w zakresie nadzorów inwestorskich i kierowania budowami. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej. Oferuję realizację i zarządzanie budowami zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorstw. Realizuję kosztorysy budowlane, analizy opłacalności i biznesplany. Przeprowadzam obowiązkowe, kontrole obiektów budowlanych i odbiory mieszkań oraz domów od dewelopera.

http://nadzory.poznan.pl/ - 10 Paź 2014

Nadzory budowlane, przeglądy budowlane, kierownik budowy w Warszawie****

Dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory budowlane powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą, doświadczeniem i zaufaniem. Na terenie Mazowsza, a dokładnie w stolicy - Warszawie będzie to firma Bogusława Sochana – Nadzory, Przeglądy, Opinie i Doradztwo Budowlane. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, opinii, kontroli oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-ogolnobudowlane,nadzory-budowlane-przeglady-budowlane-opinie-budowlane-i-doradztwo-budowlane-w-warszawie-i-okolicach,warszawa,mazowieckie-343.html - 4 Lut 2017

Nadzory inwestorskie, kosztorysy, ekspertyzy, opinie, przeglądy Elma- wycena obiektów.****

W ofercie posiadamy opracowanie kosztorysów, wycenę obiektów wraz z analiza kosztową oraz przeglądy techniczne budynków Poznań. Na stronie internetowej polecamy opinie i ekspertyzy w zakresie technicznym budynków a także wyceny budowlane na otrzymanie kredytu bankowego. Firma Elma proponuje nadzory inwestorskie i kierowanie budowami.

http://www.elmasc.com.pl/ - 14 Maj 2007

Nieruchomości C.H.Beck. Warszawa****

Nieruchomości C.H. Beck - miesięcznik omawiający szeroko rozumiany rynek nieruchomości w Polsce i za granicą. Artykuły problemowe; opinie profesjonalistów z zakresu prawa i podatków; wzory pism; wniosków, pozwów, i aktów notarialnych; analizy i informacje związane z rynkiem nieruchomości.

http://www.nieruchomosci.beck.pl/ - 29 Gru 2005

Nieruchomości Pomorza Gdańskiego****

Na stronach baza ofert z Pomorza Gdańskiego, porady finansowe i prawne, aktualności. Baza biur nieruchomości.

http://wwww.npg.com.pl/ - 31 Sty 2002

Pianobeton - Wajm sp. z o.o.****

Wajm - producent pianobetonu. Wajm specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie podłoży, różnego rodzaju posadzek i nawierzchni oraz w kompleksowym wykonawstwie obiektów. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.pianobeton.pl/ - 11 Paź 2001

Polska Federacja Rynku Nieruchomości****

Witryna Polskiej federacji Rynku Nieruchomości. Informacje na temat rynku nieruchomości, przepisy i dokumenty, informacje o szkoleniach...

http://www.pref.org.pl/ - 11 Wrz 2001

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa****

W serwisie zamieszczono informacje o tym co to jest PZITB, przedstawiono wykaz oddziałów związku oraz zorganizowano portal budowlany. Ponadto znajdziecie tu informacje o seminariach, kursach, publikacje, konkursy itp.

http://www.pzitb.org.pl/ - 8 Maj 2000

Portal 4budowlani.pl twój serwis budowlany!****

Znajdziesz tu: aktualne wydarzenia z branży, prawo budowlane, targi odbywające się w całej Polsce, katalog firm z branży w kraju, wzory pism dla osób budujących się i pracujących oraz tych co mają firme. Tu znajdziesz giełde na której możesz umieścić ogłoszenie o kupnie sprzedaży oraz chęci nawiązania współpracy.

http://www.4budowlani.pl/ - 18 Gru 2006

Portal Budowlany www.budujesz-kupujesz.pl****

Portal Budowlany Budujesz-Kupujesz.pl oferuje szeroki zakres usług wspierających działalność firm budowlanych oraz dających im możliwość reklamy w Internecie. Przetargi budowlane - codzienny wykaz przetargów budowlanych z całej Polski, wysyłany na skrzynkę mailową klienta po dokonaniu selekcji wg wybranych przez niego kryteriów. Katalog firm budowlanych - profesjonalne wizytówki firm budowlanych i innych firm związanych z szeroko pojętym budownictwem. Giełda ofert - to zlecenia budowlane, umożliwiające znalezienie wykonawców dowolnych usług budowlanych lub sprzedawców materiałów budowlanych. To także oferty budowlane zamieszczane przez firmy poszukujące nowych klientów. Budujesz-Kupujesz to również miejsce, w którym osoby prywatne znajdą fachową pomoc podczas budowy czy remontu domu /mieszkania. Poradniki, kalkulatory budowlane, porównywarka cen usług budowlanych (CenoBadacz), forum budowlane – to tylko niektóre źródła kompleksowych informacji.

http://www.budujesz-kupujesz.pl/ - 29 Cze 2010