KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > informacje i przepisy budowlane (110)

Prezentacje Budowlane - Wałbrzych****

Prezentacje Budowlane to organizowana każdego roku impreza poświęcona technologii budownictwa. Strony prezentują plan zabudowy, ofertę wystawienniczą organizatora, warunki uczestnictwa oraz relacje z ubiegłorocznej imprezy.

http://www.prezentacje.hm.pl/ - 14 Lut 2000

Przetargi-budowlane.com.pl - codziennie darmowe oferty przetargowe****

Przetargi-budowlane.com.pl - codziennie darmowe oferty przetargowe. Tysiace aktualnych przetargów z Polski i Unii. ofert współpracy handlowej dla firm. Licytacje, porady prawne. form.

http://www.przetargi-budowlane.com.pl/ - 9 Cze 2006

Remont Dachów****

Porady remontów dachów , od kilkunastu lat zajmujemy się naprawą i renowacją dachów stworzyliśmy , bloga z artykułami poradniczymi dla remontu i budowy dachów

http://www.remontdachow.blogspot.com/ - 14 Maj 2014

Stal-met SYSTEM - systemy monitoringu****

Firma Stal-met SYSTEM zajmuje się montażem oraz serwisem systemów monitoringu. Nasza firma oferuje Państwu zarówno sieciowy monitoring IP jak i systemy analogowe. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu, zapewniamy tym samym konkurencyjne ceny i najwyższa jakość oferowanych usług

http://stal-met.net.pl/?menu=64&id=1/ - 17 Lis 2015

Studio Projektowe - Małgorzata Gruszecka****

Studio Projektowe architekt Małgorzata Gruszecka istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się projektowaniem: * domów mieszkalnych (jedno i wielorodzinnych), * sklepów i magazynów, * obiektów użytkowych i usługowych, * obiektów użyteczności publicznej.

http://www.magrusz.kbf.pl/ - 11 Sie 2006

Targi Pomorskie "ROMEX"****

Serwis Targów Pomorskich przedstawia program wystawienniczy, regulamin targów oraz katalog firm targowych.

http://www.targi-pom.com.pl/ - 14 Lut 2000

Usługi inżynieryjne - drogi i mosty****

Przeglądy stanu technicznego dróg i mostów, książki obiektów budowlanych. Wydajemy ekspertyzy i opinie techniczne oraz projektujemy mosty i drogi.

http://kortemzp.pl/ - 5 Gru 2015

Weryfikacja i sprawdzanie projektów architektoniczno-budowlanych****

Kompleksowa weryfikacja projektów architektonicznych, konstrukcyjnych, elektrycznych, wnętrz oraz sanitarnych. Optymalizacja rozwiązań kosztowych oraz projektowych. Analiza harmonogramu prac projektowych oraz wykonawczych.

http://www.projectbravo.pl/ - 1 Gru 2016

Wrotech****

Dziś WROTECH reprezentuje EKOLOGA na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Na stronach szczegóły oferty, informacje o firmie, aktualności.

http://www.wrotech.com.pl/ - 4 Kwi 2002

Wstępne i okresowe szkolenia BHP****

Kursy bhp i szkolenia, które oferuje nasza firma wyróżniają się wysoką jakością i nieprzeciętną innowacyjną metodą prowadzenia zajęć. Dzięki temu wszystkie najistotniejsze treści są przekazywane w pełni zrozumiale i nie ma potrzeby obawiać się o zrozumienie materiału. Kursy bhp okresowe i wstępne pozwalają przygotować do bezpiecznej pracy na każdym stanowisku. Jesteś pracownikiem biura, nauczycielem, dyrektorem szkoły lub innej placówki? Koniecznie zapewnij sobie i swojemu personelowi pełne przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

http://szkoleniabhp.edu.pl/ - 11 Lis 2015